0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu kadın hep böyle ya karşı karşıya apartmandalar bağıra bağıra konuşuyorlar yeni taşındık bisey de demk istemiyorum çocuk uyuyor o trafta pazar da aynısını yaptı eşim sınır oldu me kadar anlayissiz görmemiş insanlar var yahu

10 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yıldız napiyon canimm
tarafından
Napim canim aynı çocuk ev uğraşıyorum  sen napiyosun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Tanışıp konuşabilirsin 

Maşallah diyim.benim komşular hepsi de çok iyi insanlar gece semaveri yakip bizi cagiriolar cümbür cemaat dışarda oturuyoruz
tarafından
Canım hemen insanlarla samimi olamıyorum ki napim
tarafından
Bende öyleyim 1 senede anca samimi olabildim komşularla

Zmnla artık ne diyim canım yolda görünce uyarsan böyle nazik dille
tarafından
Aynen canım derim millet camdan cama bağırarak konuşuyor ya falan diye o anlar
tarafından
aynen öyle de rahatsız oluyoruz de:) umarım anlarlar
tarafından
Umarım kuzum :(
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Bizimde alt komşu öyle evde bağırış çağırış kavga küfür kıyamet geçenler de kardeşim vardi gelmiş bana sesiniz geliyordu diye laf sokmaya çalışıyor. Ağzının payını verdim. Bir daha da çıkamadı.
tarafından
Oh iyi yapmışsın kız önce kendine baksin
(2,962 puan) tarafından
Aynen canım  ben evimde iki kişiyim daha yeni bebiş var sesimiz solugumuz çıkmaz benim tv sesinden çok komşunun sesini duyarim. Bana dediğine gel hiç gelemem haksızlığa:)
(61 puan) tarafından
Ben polis bile çağırdım. Dayanamadım artık.
(2,962 puan) tarafından
Iyi yapmissin valla hakediyorlar.
0 oy
(778 puan) tarafından
Karşı komşum eltim :) üst komşum yok da ama alt komşum gecenin bı yarisi müzik dinlerler kapıları öyle carparlar ki anlatamam durmadan kavga ederlr
tarafından
Saygısız insanlar ya
(778 puan) tarafından
Hemde nasıl apartmanin mutaiti birde
0 oy
tarafından
Benim komşuları anlatsam birde şok olursun 2,5 aylık bebek sesinden karakolluk oldum bir gece de 3 defa polis geldi gitti hepsi bir oldu bize saldırdı aşağıdan sebep bebek ağlıyormuş kızıda 1 gün önce eşime sataşmış merdiven çıkarken eşim balkonda teyzemle iş yapıyorlar geçmiş karşı bir merdivene Allah belanızı versin tadilatınız bitmedi diye ortalığı kaldırmış ben sonradan çıktım ertesi günde polis olayı oldu ama bir daha denk geleyim bu sefer affetmiycem bela olayını bilmiyordum dışarı çıktım çocuğunuz ses yapıyor diyor bana kadın kızlarında kendide tam bir bela millet yaka silkmiş bunlardan insan kaçırmaya alışmışlar birde bir kaç aile yandaşçıları var onlarada ayrı sinir oluyorum 
0 oy
tarafından
Benim üst katına bir öğretmen var düşman başına terbiyesiz Televizyon seyrediyor küfürler hakaretler ediyor ben evde yokken  balkondan aşağı koltuklarini atmis bahcemi batirmisti ben gelmeden 2 hafta once atmis akli kesmemis atsin 
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Alt üst karşı bina yan bina mahalle komple megafon yutmuş gibiler deliriyorum artık :) 
0 oy
tarafından
Bazen diyorum ki bosuna kira veriyoruz hepimiz bir arada yasasak daha iyi :) kapinin onune bi cikiyolar sabahtan gece yarisina kadar hic susmuyorlar cocuklar desen oyle ne zaman telde biriyle konussam diyorki disarda misin gurultuden anlamiyorum oysaki sadece balkon kapisi acik düşün oglum seslerine sicrayip uyaniyor dogru duzgun uyuyamiyor saygisiz dusuncesiz insanlar
0 oy
tarafından
Sitede oturuyorum karşı komşumla merhabalaşırım adını bile bilmiyorum 44 tane daire var türkten çok suriyeli mısırlı dolu asansörde merhaba desen ses yok karşımda ki suriyeli karşı komşum da donuk birisi ne bilim ya 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Aman benim komşular da aynı karşı komşum var yaşlılar ikiside geçen anneme gidiyordum kucağımda da 2 aylik kizim var bana Hatice ben sana çok kızıyom dedi niye ne oldu dedim sen çok geziyon ev otur çocuk büyüsün dedi gezdigimde kendi annem kaynanam yukarıdaki eltim ona neyse **** etti beni

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 214 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 338 göst.
2 Ocak 2022 Aile kategorisinde Azize turkmen (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 720 göst.
14 Ekim 2021 Aile kategorisinde Aybikesaglam (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.