0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde (341 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Jajskzmzmam

8 Cevaplar

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Davanda haklisin canım o kim benim annemi istemicek ..sevmeye bilir ama karışamaz ki saçmalık
(341 puan) tarafından
Aynen evim ayri kalın ayri ona ne ki dimi
(4,961 puan) tarafından
Tabiki canım evini geçtim senin anana nasıl karışabilir.. kendisi de ana tobeee.. ailene laf ettirme asla
-Reklam-
0 oy
(13,674 puan) tarafından
Anneni istemediyse olay bitmiştir, gitme bence..
(341 puan) tarafından
Aynen annemi istemedi onuda gec hep bana kötü davraniyo.
(13,674 puan) tarafından
Onu geç diye bişi yok..
Aileye asla saygısızlığı tahammülüm yok
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ah su kaynanalar ah ne istiyorlar amaclari ne anlamiyorum ya 
(341 puan) tarafından
Ya ben anlasam
0 oy
tarafından
Amaaan birak dahaa iyi olmus, anani babani kimseye ezdirme ona neymis annen neden hisaf getirmiş ayip artik. Hic gorusme kapisini da çalma 
(341 puan) tarafından
Aynen zaten oyle yapcam 1 yildir yeter bendeki de kalp annemi gectim ben lohudayim sikinti veriyo oglum 16 günlük
0 oy
tarafından
Konusma zaten anneni senin evinden mahrum birakiyor kimse kusura bakmasin benim annemi benim evime koymayan kaynanin kapisina adim atmam cok sinir bir olay.
(341 puan) tarafından
Aynen kuzum vallh yok oyle dunya her annem gelisinde eşime diyoki kaynanana yedir falan annem hep kendisi harcar harcamasada yemeyi seven kadin deil
tarafından
Kizinin evine gelmis elbette yer icer peki kocan ne durumda
(341 puan) tarafından
Kocam bnden yana annesinle tartışır hep kizar annesine kiz kardeşlerine der annem şöyle boyle falan bana diyo ev alip tasincam burdan kim ne derse desin ben seni seviyorum birakmam diyo daha lohusayim bide 16 gun once doğum yaptım
tarafından
Bu iyi iste o zaman en kisa surede cikin gidin ordan kendine hayatiniza bakin
(341 puan) tarafından
Aynen oyle yapcaz zaten dugnumde de yabanci gibi izlediler orkestra ortaya cagirdi cikmadilar düğün siydimi kaybettiler daha sonra dogmumda yanimda olmadilar annem varmis neymiste hamileligimde bigun doktora gitmedi benle daha sonra hep sıkıntı verdi Doğumum yakınken evden kovdu bizi napim ben bunu daha
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Yaptıkları çok çirkin ben olsam ben de gitmezdim.Ananın hoşafına karışana kadar kendi yapıp getirseymiş yaa
0 oy
tarafından

Ne kadar yüzsüz ve vicdansız bir insan

(341 puan) tarafından
Öyledir herzaman öyle zaten cidden kendi kizlari hergun kendisinin evinde bi kızı da benim altimda oturuyo
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Anneni istemiyo seni açık açık kovmuş kapısından ben olsam gitmezdim o kim ki benim anneme o muhameleyi yapacak 
(341 puan) tarafından
Aynen gitmedim zaten bende ben yemicem dedim evimdeyim

İlgili bir soru bulunamadı

379,296 soru

11,353,374 cevap

34,824 kullanıcı

...