0 oy
584 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (477 puan) tarafından

Kizlar 30,07,2020 dogum.yaptim bebegimin kani iy degilmis bugun sonuc cikicakti ama cikip cikmadigini kimse demiyo beni kimse duymuyo nolur sizlerinde evladinis var allah rizasi icin oglum.icin dua edermisinis yarin cikisimis yapilsin dogdugundan beri ger gun 2 ser igne vuruyolar agliyor cani aciyor benim.iglum iy onar nie boyle yapiyolar bilmiyorum sagolun dua eden de etmeyene de .. 

15 Cevaplar

0 oy
(5,323 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Rabbim şifa versin inşallah canim :'(

Sıkıntısı nedir ??:((

(477 puan) tarafından
Sagol :((
Kani iy degilmis 4 gun gine vurucas dediler 7 gun oldu sonuc yok halla
(5,323 puan) tarafından
Sabır canım, bebeğin için dua ettim inşallah tez zamnada çıkar hastaneden
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Allah safi ismiyle şifa versin inşallah

Neden hastanede sorun ne demiyorlarmi rahatsızlığı ne 
(477 puan) tarafından
Kani iy degilmis igne vuruyolar ama 4 gun dediler 7 gun oldu sonuc yok ..
tarafından
Ok geçmiş olsun inşallah herşey normale döner cnm
(477 puan) tarafından
Sagol kardes iy mis bebegim bugun cikiyorus allah seni ve evlatlarini korusun
0 oy
(105 puan) tarafından
Rabbm yardm etsin 
(477 puan) tarafından
Amin ❤❤❤❤❤
0 oy
(341 puan) tarafından
Rabbim acil sifa versin allahim kimseyi evladiyla imtihan etmesin
(477 puan) tarafından
Amin .. ins bugun cikisimis olur ..
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Alla şifa versin canım.Doktorundan net bigi almaya çalış mesela kanın nesi iyi değil enfeksiyon mu varmış .
(477 puan) tarafından
Evet enfeksion varmis
(7,935 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
(477 puan) tarafından
Allah seni ve evlatlarini korusun sagol kardes oglum.iy mis sagol duan icin ❤
0 oy
(229 puan) tarafından
Tez vakitte alirsiniz insallah cocugunuzu rabbim acisini gostermesn insan cok uzuluyorr
(477 puan) tarafından
Inss ..
0 oy
(341 puan) tarafından
Rabbim acil sifa versin allahim kimseyi evladiyla imtihan etmesin inşallah
(477 puan) tarafından
Ins kuzum.ins
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Iyi olsa niye iğne yapsınlar canım. Demekki görmesi gereken bir tedavi var dua et doktorlar farkına varmış ve bebeğinin iyiliği için uğraşıyorlar allah'ım şifa versin nerde varsa 
(477 puan) tarafından
Hersei normale dondu :)
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Öncelikle rabbim şafi ismiyle şifasını verir inşallah içini rahat tut sağ salim kucağına alıp evinize döneceksiniz inşallah. Kendini üzdükçe sütün gelmez moralini iyi tutman lazım oğlun için. Seni çok iyi anlıyorum benim kızım da 8 gün yattı hastane de kan değeri düşüktü bir türlü düzelmiyordu diye tedavi oldu şimdi çok şükür yanımda 6 buçuk aylık olmak üzere 
(3,136 puan) tarafından
İnsanın canından can gidiyor tabi. Henüz kucağımıza almadan kokusunu içimize çekmeden evlat hasreti nasıl zor geliyor insana. Henüz ne olduğunu bilmeden nasılda bağlanıyoruz o halde görünce insanın içi paramparça oluyor. Beni taburcu etmişlerdi ama kızım hastanedeydi hergün gider görür emzirir gelirdim. Her ağladığını gördükçe benim içim yanıyordu bende ağlıyordum
(3,136 puan) tarafından
Rabbim hepimizden razı olsun çok teşekkür ederim canım güzel dileğin için
(477 puan) tarafından
Allah ne muradin varsa versin seni ve ayleni korusun oglum.iy mis bu gun cikis yapilcak
(3,136 puan) tarafından
Hadi gözünüz aydın canım inşallah hemencecik toparlanır minik kuş. Rabbim hepimizin ne muradı varsa verir inşallah.
Bir de özelde doğum yaptıysab bilerekte hastane de uzun tutuyorlar devletten para alabilmek için. Tamam birkaç olur ama sonrası fazla  oluyor
(477 puan) tarafından
Dimi ..
0 oy
tarafından
Rabbim Şafi ismi hürmetine şifa versin evladına
(477 puan) tarafından
Sagolasiñ kardes
0 oy
(385 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim benim , merak etme bugunlerde gecicek Allah in izniyle cok mutlu gunler yasiycaksin daha. Sadece sabret dua et... 
(477 puan) tarafından
Sagol insallah yarindan o gzl gunler baslar :***
(385 puan) tarafından
Aminnnnn...
0 oy
tarafından
Tam senin profile girdim acaba doğum yaptın mı diye bunu gördümm. Rabbim acil şifalar versin inşallah ❤️ 
(477 puan) tarafından
Sagolasin hersei normala donuyormus allah nasip ederse bu gun cikis yapicas :)) evet oglum var :)
tarafından
Ay çok sevindim ❤️❤️ Allah sana size bağışlasın paşaya uzum ömürler versin inşallah
0 oy
(62 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun
(477 puan) tarafından
Sagol
0 oy
tarafından
Allahim safi ismiyle sifa versin tez zamanda iyilessin minik yavrucak insallah. Igne vuruyolar diye uzulme bence bak ona tedavi uyguluyolar elden bisey gelmeyen hastalarda var sukret tedavisi var bence bana dusmez ama 2 rekat namaz kil allaha ac ellerini dua et allahimla araniza araci sokmana gerek yok senin sesini daha iyi duyar bence en icten duayi sen edersin cunki.
(477 puan) tarafından
Hallisin dua etim benim ve sizin temiz.gonlunus sayesinde yuce allahim duydu bizleri oglum.iy bugun cikis yapilcak :))
tarafından
Cok sevindim bundan sonraki hayatida cok iyi ve guzel olur insallah saglikli sihatli buyusun yavrucak.
0 oy
(48,731 puan) tarafından
gecmis olsun canim hangi kan degeri yada kanı nasıl iyi degil bunu aciklamalari lazim.

rabbim sifa versin inşallah hemen iyilesir minik kuzu
(477 puan) tarafından
Sadece kani iy diyolar insallah❤

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 283 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 3434 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 385 göst.
7 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 404 göst.