0 oy
979 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kzılae bilen bilir kacarak evlendik biz esımle o an ki psikolojiyle gelinlik dugun felan olmadı hos kaynanam yine yaptı yapacağını isteseydim esım her sekulde yapardı emınım ama o an benim de psikolojim hayırdan yana oldu. Esim bugun ogle den sonra eve geldi bırsey konuscam dedı ne oldu dedim kactık ettik sukur mutluyuz ama ben senin gelinlik giymenı ıstıyorum her kadının hayalidir gelinlik dedı sen gelin dçben damat olıyım cekım yaptıralım dedi cekımını var ama elbise gıymıstım 2 cocugumuz olucak sacmalama dedım hayat bizim askım zaman geriye gelmez evet olacak dedi 2 bucuk senelik evli kadın olarak gelinlik ayakkabı kuafor fotografcı bakıyorum suan ama ıcım kelebekelerle doldu Sankı boyle ınce adam aglasam mı gulsem mı bilmiyorum.... Siz olsaydınız napardınız kararımız kesin ama muhabbet olsun :D

25 Cevaplar

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ay bence yaptir canim bizde kacarak evlendik icinde kalmasin
tarafından
Esımde diyor ileri de kızımız sorduğunda bu benim gelınlıgım bunlar da fotıgraglarımız demen ı istiyorum ben diyor heyecan yaptım :)
(62 puan) tarafından
Bana ne düğün ne gelinlik ne bi foto hiç bisey olmadi 6 yıldır evliyim ne zmn bi düğün bi gelin görsem gözlerim dolar
(507 puan) tarafından
Bızde kactık ama dugum falan yaptılar bana ama tabıkı dıger dugunler gıbı olmadı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oy maşallah daha hayatın başındasın çektir tabiki de eminim sana çok yakışır beyaz bir gelinlik ve içinde tertemiz kalpli iki melek annesi :)) neden olmasın ki resimleri buraya da istiyoruzuuzzz
tarafından
Ya canim. Guzel dusuncen İcin Allah razı olsun❤️ atıcam tabıykıde kuzum :)
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Mutluluktan ağlar o adama(eşime) birkez daha aşık olurdum ♥️ Allah'ım size uzun huzurlu mutlu bir evlilik yaşatsın inşallah Ateş Kayramin annesi ❣️
tarafından
Ah o adam benim herseyım canim Allah yokluğunu gostermesın... Amin kuzum Allah razı olsun cumlemıze ınsallah ❤️
(1,793 puan) tarafından
Ne güzel ✨sevginiz muhabbetiniz daim olsun canm ♥️
tarafından
Amin cunlemızın ınsallah ❤️
0 oy
(376 puan) tarafından
Ahaa ben olsam ben yaptirrim eşim kabul etmez hayat böyle iste ne güzel kız kocan teklif etmiş 
tarafından
O benim ınce dusuncelı yarim kız bosuna behlul diye tutturmuyırym :)
0 oy
tarafından
Bence yaoti ilerde torunlara gostercen hatira kalir esin cok iyi düşünmüş canim
tarafından
Kesinlikle canim yaptırcam ay cok heyecanlıyım dılnaz :))
tarafından
Bence cok guzel olur ya insallah resinlerini atarsin canim buraya
tarafından
Atarım canim tabı :)
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ne düşünceli bi eş maşallah. Gönlünden aklından ne geçiyorsa öyle yap kuzum:)
tarafından
Yaptırcam kuzum esım kararlı :) sagol canım❤️
0 oy
(367 puan) tarafından

Eşin senı gerçekten sevıyormuş iyikide kaçmışsın:) yaptır bencede  çok guzel olur hattaa çocugunuzuda alın yanınıza

tarafından
O benim en buyuk ıyıkım cok sukur canım ❤️ alcam kuzum :)
(367 puan) tarafından
Kız çocugun kızsa onada gelınlık giydir :)
tarafından
Erkek kuzum kızım karnımda :))
(367 puan) tarafından
O zaman damatlık giydir paşaya:)
tarafından
Gıydurcem teysesı :))
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Tabi buldun behlulu hemen kaçtın adama :Dd şaka bi yana güzel düşünmüş :)
tarafından
Bosuna behlul diye tutturmuyırym kuzum :)
(3,036 puan) tarafından
Biliyosun işini  ;))
tarafından
Cok asugummmmm:))
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Ayyy kuzum esin o kadar ince düşünmüş  kii , bence harika.harika bir fikir, kesinlikle yaptir :) biz samsun a volkan saka fotografkareme yaptirdik herseyi cok da memnun kaldikk, tavsiye ederim canim ❤
tarafından
Cok incedir canım cok..  Album yaptırdım canım ben ama gelinlik degıl ekbsıe ile olmustu ugur kurt cekmıstır bizi de ama dedıgıne de bakcam cok cok sagol canım ❤️
(2,020 puan) tarafından
Ne demek canimm :*
0 oy
(6 puan) tarafından
Ne kadar ince bir düşünce.Bence de yaptır canım.Bende kaçarak evlendim,benimde düğünüm olmadı ama kimse de eşimde demedi mesela çok şanslısın.Benim içimde kaldı yani.Kocan böyle biseyi düşünüyorsa ne güzel kız işte daha ne istiyon
tarafından
Aslında anlamaları lazım neden demedi ki canım aklına mı gelemedi acaba :/
0 oy
tarafından
Kiz biz yaptırdık noldu, leş gibi fotolar bide kiloluydum o zaman fotolari bigun yakicam esimden gizli :D ben kendimi taniyamiyorum fotoğraflarda valla, gecen dedim bizde 2. Kez cektirsek hem zayifladim falan diye asla kabul etmiyor. Kendim para biriktiriyorum simdi napayım.  Biri sorunca gosteresim gelmiyor fotograflari ya
tarafından
Kız Allah seni adamı ikna et param da var de cek gitsin :)
tarafından
Bide deniz kenarinda cektirdik, sahile vurmus bir fok baligi gibiyimm. Sende cekelim diyosa valla cektir ama boyle sade, dogal olanlari tercih et
tarafından
Beni gulmekten bu aksam bitirdin kız Allah seni var ya ne kadar tatlısın sen ya:)
tarafından
Ayy canimsinn. Hep gülelim insaAllahh
tarafından
Amin kuzum amın insallah :)
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Aaaa senin kactigina cok sasirdim bigun hikayeni dinlemek cok isterim:D

tarafından
Anlarmıstım canım aslında bizim hikaye cok cok zorlu ama sonuc kimse ayırmadı ama bir gun anatıcam senin İcin :)
(6,053 puan) tarafından
Aaa hic gormedim hatta cok sasirdim mutlaka okumak isterim ❤❤
tarafından
Yazıcam kuzum senin İcin bir gun :)
(6,053 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim ❤
tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
(341 puan) tarafından
Bencede yaptir her kadinin hayali canım
tarafından
Kesinlikle canim ınsallah gzuel olur :)
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Çok güzel bir fikir bence de yapın ama neden kaçtınız ki cnm yeni duydum da 
tarafından
Uzun hikaye canım ama ana sebep babam onların ailesine kız vermezdi ya ayrılıcaktık ya kacıcakrık biz de birbirimizi tercih ettik sonuc babam damadınu benden cok sevıyor :))
(6,672 puan) tarafından
Anladım cnm ne güzel babanın sevmesi kimisi var affetmez hala Allah muhabbetinizi arttırsın :))
tarafından
3 ayda barısrık sukur csnım amın Allah razı olsun canım cumlemızın ınsallah ❤️
0 oy
tarafından
Maşallah subhanallah Rabbim muhabbetinizi artırarak daim etsin inşallah eşinizin üslubunu ve düşüncesini takdir ettim gerçekten gözlerim doldu. İnce düşünceli ve merhametli eşler çok başka oluyor ( kendi eşimden biliyorum ) hevesinizi yaşayın bencede. Çok güzel bir anı kalır eminim tadını çıkarın. İnanın çok komik ve eğlenceli oluyor. Bizde yaptırmıştk öyle, ahım şahım değildi sıradan Bi çekim olmuştu ama maddi sıkıntı yüzünden alamadık 2 senelik evliyiz hala alamadık duruyor fotoğrafçıda 
tarafından
Allah razı olsun canım ınce dusunen adamlar ıyıkı var.... Anı olarak guzel kalıyor canim insan eglenıyor :)
tarafından
Aynen öyle canım alabilirsek bizede hatıra kalacak :D nasip olmadı daha. Mutlu oldum senin adına
tarafından
Insallah alırsın canim cok cok sagol ❤️❤️❤️
0 oy
(4,552 puan) tarafından

Ne mutlu Rabbim karşına böyle düşünceli bir eş çıkarmış . Huzurunuz hiç bozulmaz inşallah <3

tarafından
Allah razı olsun canım cumlemızın ınsallah ❣️❣️❣️
0 oy
(2,924 puan) tarafından
Ay ne hoş ve ince bi davranış böyle erkekler artmalı 
tarafından
Bı tane oglum var canim :)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay ne güzel düşünmüş cok incelik ya :) yap kiz nolacak 2 Çocuk var diye hayallerinizden olmayın ilerde icinde hep ukte kalir
tarafından
Valla yapıcam canımn ama sıcak bir yandan ne olur bilmem midem zaten agzımda aksam uzerıne dıgru gun batımı dedım fotograf ita serin olur bari :)
0 oy
(240 puan) tarafından
Inan çok düşünceli bir esin varmış bunu düşünmeyen çok insan var çok güzel bir duygu ben düğün için yapmadım sadece nikah için yaptım çekim ama tam tesekkurlu yaptığım için düğün için yapmama gerek kalmadı 
tarafından
Cok ınce canim Allah razı olsun
0 oy
(3,753 puan) tarafından

Çektirmelisin beyazlar içinde çok, güzel olacaksn cnm oğlun sen eşin ve bebeğin daha ne olsun :) :)

Bol bol eşinle resimler çek sonra sen eşin oğlun bide bebeğinin ultrason resmi ile çek cnm hatıra olur 

tarafından
Cektırıcem kuzum ınsallah cok cok sagol fikirlerin ıcın❤️❤️❤️
(3,753 puan) tarafından
Rica ederim canım

İlgili bir soru bulunamadı

381,257 soru

11,413,751 cevap

34,960 kullanıcı

...