0 oy
581 göst.
Diğer kategorisinde (53 puan) tarafından
Hanimlar40 cikmasina az kaldi esimde haliyle cikmasi gununu bekliyo ben napicam cok korkuyorum ama onada bisey soyleymiyorum evlendikden sonra bile 1 ay yakinlik vermedim o yuzdende cok kotu olmusdu esim uzerime cok gelmiyodu ama biliyorum her erkek gibi oda ostiyor bide biz nisanli cok kaldik diye ozlem cok vardi simdi ben ne yapicam sizde agri oldumu?

11 Cevaplar

+1 oy
(27,336 puan) tarafından

Bu her vucutta farklı yanıt verir bizim dememize bakma sen yaşa ve gör ..

-Reklam-
0 oy
(1,657 puan) tarafından

İlkinde olur ama dusunup korkutma kendını anı yaşa :D

0 oy
tarafından
Yok kendini korkutma eşin de incitmeden gayet rahat olur ama sen kendini kötü olacak diye sartlarsan olmaz
0 oy
tarafından

Yok cnm hiç te acı olmadı valla aksine ozledikçe daha hoş oluyor :D:D:D

0 oy
(188 puan) tarafından
Valla ben yeni evliyim 5 ay oldu bunun 3 ayini at hic yasayamadim korkudan ama hep kendim kendimi korkutmusum aslinda o ana odaklanirsan pek de can yanmiyormus düşünme simdiden bunlari o an gelince de acimayacak diye telkin ver kendine inan bunlar kuruntudan oluyor 
0 oy
(13,610 puan) tarafından

:woot: gorhunuğ ecele faydası yooooohhhhh:woot:

(48,465 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Korkma kız ciz olacak birazcık:D
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Korkutma kendini hiç birseycik olmuyor. Acımıyor. Ama sen takıp takıp kurarsan avımasa da kasarsin kendini. Ne ilk gece anlattıkları gibi ne de 40 tan sonra 
0 oy
tarafından
Biraz daha bekle canım deki Allah korusun kanama filan olur şu durumda doktora da gidemem de. Ya i öyle Korkut normalde korkacak birşey yok ben öyle deyip 2 ay beklettim
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Simdi ben hala hamileyim hic iliski olmadi hamileyken bide 40 ciksin diye bekliycek adam gün sayiyo valla istemem desem tahmin edemiyorum ne der :) o 40 gun beklemesi gerektigini bilmiyomus yeni öğrendi yas tutuyo suan
0 oy
tarafından
Kendini kasma korkma yeter ben doğumdan sonra bi daha hayatta ilişki filan yok demiştim 40 gün dedi ebe ben ebeye diyom ki ne 40 günü yok anam yok 120 gün yine girmem falan ama 40 günde her şey iyileşti kalmadı bişey ilk ilişkide kanama olabilir ama korkmana  gerek yok o kadar da kötü değil

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 347 göst.
22 Mart 2021 Aile kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 877 göst.
0 oy
10 cevap 599 göst.
1 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevlanaa (4,860 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 929 göst.

377,818 soru

11,308,547 cevap

34,741 kullanıcı

...