0 oy
544 göst.
Aile kategorisinde (422 puan) tarafından
Alin size soru nasil hizaya getirilio bn beceremiorum taktik verin taktik

17 Cevaplar

+2 oy
(12,777 puan) tarafından
Niye bu asker yada cocukmu hizaya getireyim cnm herkesin Bi huyu karakteri var ben değiştirilip hizaya getirilmeye sevmiyor isem karşımdakine de saygı duyarım 
(422 puan) tarafından
Aslinda suan sinirliyim cnm evde yoktum ikigun eve geldim yatak odasini gorsen ayakabi kutulari montlar gomlekler yerde gezio  :( buda sehir disina cikmisti yani bu karmasayi sadece bi saatte yapmistir kackere diorum arkani topla bu n hale getirmis
(12,777 puan) tarafından
O zaman elini sürme toplasın cnm
-Reklam-
+1 oy
(5,323 puan) tarafından

Taktik maktik yok, bam bam bam:woot:

Kelin ilacı olsa başına sürer bacım 

tarafından
Hahaha :))) hiç gulesim yoktu
(5,323 puan) tarafından
Allah daim.etsin canım hep gül ☺️
tarafından
Amin canm Allah razı olsun :)))
0 oy
(48,498 puan) tarafından
hizadaysa sorun yok ama hizada degilse oldugu gibi ksbul etcen ☺️
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Kamçılayarak :D 
(422 puan) tarafından
Oda fayda etmeeeeeeez
0 oy
(240 puan) tarafından

Kuzum ağırlığını başta belirticen sonra gelen tepki ancak sana patlar :) 

(422 puan) tarafından
Kiz cok soleniyom yine ayni gelmio gelmioooooo
(240 puan) tarafından
Valla kuzum ben evlendigim gün eşimin kullandığı tüm kartlarını maaşta dahil kendi mail hesabıma yonlendirdim takip etmek için sıkıyosa gizli bisey yapsın  :) bayramda anneme gittik eşim kardeşime söyleniyordu ablanı seviyorum ama aşırı sınırlı insan korkuyor bisey demeye diyordu  :)) bi insana korku ıydir insana cesaret veriri  bana gore
0 oy
(2,639 puan) tarafından

Isine gelirse hizada isine gelmezse kendi hizasinda gecinip gidiyoz kelle kör  misali hepimizin bi kusuru var iste:D

(422 puan) tarafından
Bu cok nadir gelio ya gicik
(2,639 puan) tarafından
Hepsi aynilar be canim benimkide kendi suçu  isliyo küsüyorum oda bana küsüyo :)
0 oy
(1,326 puan) tarafından
En bastan ipleri sıkı tutarsan sonrdan hizaya  getirmeye calismazsin canim.:)  esin huyunu nasilsa oyle.kabuledip.nabza gore serbet vermek gerekir

Birde tabiki esin karaktrri de onemli. Benim esimin annesi olmadiigi icin t sevgisini bana bagladi sanirim. Hic kiramaz beni. 
0 oy
(652 puan) tarafından
Evliliğin başında hizaye geyireceksin başta eline alacaksın sonradan değiştirmeye kalksan zor değişir
0 oy
(25,224 puan) tarafından
O ne biçim tabir ya hizaya getirmek falan. Adam olan koca olan hizasını bilir zaten. Bilmiyorsa ne adamdır ne kocadır....
(422 puan) tarafından
Seninkide biraz agir olmus ama neyse
(422 puan) tarafından
N yaptikide adam olmadi koca olmadi
0 oy
(514 puan) tarafından
Yavrum hizaya sokamazsin ki :D bulursan formulu bana da at :D
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ahh canim altta okudum evi dagitmis sanirim ondan hizzaya gelsin istiyosun bak sana ornek vereyim kocam iyidir hostur ama bir banyoya girer cikar sanarsin icerde deniz var balik at yüzer dusa kabine asla sigmaz kapısı acik banyo yapar tavanlar bile su olur camasir makinam 2 kere çürüdü ayaklarini gunde 4 5 kere yikar heryer su :) artik gülüyorum çünkü yoruldum hizzaya da gekmez 40 yasina gelmis adam ona normal geliyor valla oldugu gibi kabullencez mecbur
0 oy
tarafından

Bilsem kendim uygularım da benim koca hiza falan sevmiyor :P

0 oy
tarafından
Hizaya getirmek his bir tabir degil lakin cilve cilve cilve. Bu şekilde eşime yaptiramadigim hiç bişey yok yedi yirmi dört sürekli adama dırdır eder soylenirsem tabiki sözümü dinlemez askiiim su benim kalbimi kırdı yaaaaa deyip omuz sallamak cilvelenmek var bir de senin annen şöyle senin anan böyle demek var 
(422 puan) tarafından
Ozmn taktigi sn ver bacim
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Adam zaten doğuştan adamdır, sonradan kimseye hizaya getiremez 7 sinde ne ise 70inde de odur 
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Yedisinde neyse yetmişinde de öyle olur

Hizaya getirmek için çabalamaya gerek yok ne ömür yeter ne sabır. 

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Hıza diye birşey yok karakterliyse hizaya gerek yok. 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Olmayan olmaz bacım. Bazıları eğitilmez bir çomar. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 272 göst.
3 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 192 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde A2020&2021. (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 599 göst.
13 Kasım 2019 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,864 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 270 göst.