0 oy
677 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gelin tanışalım adımı belki ilk defa diyorumdur Mihra elif adım ama eşimin taraf Mihra demez diyemezlermis dilleri dönmezmis nasıl isimmis die demezler elif derler. Bı ortamda veya dışarıda işlerim varsa Mihra derim mira yazarlar .çok sorun yaşıyorum resmi yerlerde kimliği gösteriyorum hep . Eski hesap adim papatya41di şimdi oglusumun adını koydum da değişim olsa keşke kafamda degisik isimler var

7 Cevaplar

0 oy
(2,447 puan) tarafından

Benim de Feyziye.  Fey fev karışıyor resmiyette zor oluyor. Herkes feyziş der. Yaşlılar feyza der karışık :D

tarafından
Hakketten senin kide zormuş dilim zor döndü kız :)
(2,447 puan) tarafından
Benim bile donmuyor :D resmi yerlerde çağrı merkezinde falan kodluyorum :D
-Reklam-
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Sende isim mağdurusun demek bende şükür öyle sorun yokta benimde eski eşim diyim daha doğru olur boşanma aşamasındayız kendisi ve ailesi bana kupra derlerdi aynı yardım ve okudun gibi derlerdi sinir okurdum benim işimim kübra bilerek diyorlardı sevmedikleri için benim sevindiğimi bildikleri için daha da öncede demişdim benim işimim kübra doğru deyin diye 
tarafından
Gicikligina kupra ne ya kobra der gibi .sevmedklerine demişler belli Kübra gayet anlaşılır güzel bı isim
(1,461 puan) tarafından
Yani işte ne biliyim ya değişik insanlardı allah böylesini düşman başına aman aman
tarafından
Kurtulmuşsun o zmn buna şükür
(1,461 puan) tarafından
Şükür demek istiyorum sürec daha devam ediyor
0 oy
tarafından
Aslında anlanamicak  bor isim deil ya 
tarafından
Anlamiyorlar kız mira yazıyor die çok çektim .bazen kağıtta doğru sistemde yanlış fln
0 oy
(3,187 puan) tarafından

Biz napalim bacım adım Yücel herkes beni erkek zannediyor Yücel beyle görüşebilirmiyiz diyenler oldu ohooo:D

tarafından
Bu buyuklerde isim koyarken hiç bakmazlar
(3,187 puan) tarafından
O kadar alakasiz bi mazisi varki nerden nasil bulmuşlar  olası  saçmalık  ben kızıma  gökçe  koycam insallah zorlanmaz oda bize kufretmez insallah :)
tarafından
Gökçe arkadaşlarım vardı tatlı insanlardı
(3,187 puan) tarafından
Benimde minnosum olcak yakinda oda tatlı  olur insallah
tarafından
Kucağına almayı nasip etsin Rabbim canım
0 oy
(4,247 puan) tarafından
Guzel isimmis ama dedigin gibi sıkinti olur bi isin oldgnda anlami ne cnm isminin
tarafından
İyilik sever nazik hoşgörülü demek canm.  Oluyor ya Mihra pek yok çünkü şimdide herkeste bı mira tutkusu karışıyor
(4,247 puan) tarafından
Anlamida cok guzelms
0 oy
tarafından

Benim adım da mihrap zamanla alışıyorlar söylemeye daha adımı duyan ne güzel isimmis diyorlar :)

tarafından
Senin isminde degisikmis aynı harflerden oluşuyor adımız
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Kız bizim trakyada H harfi yok bize gelsen mira derler sana kesin:Dddd
tarafından
Hadi ya ilk defa duydum :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
24 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 286 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Tugce12. (635 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 275 göst.
4 Kasım 2022 Aile kategorisinde safiyebabili (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 126 göst.
9 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ceren4444 (56 puan) tarafından soruldu

396,380 soru

11,856,771 cevap

35,951 kullanıcı