0 oy
940 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından

38 haftaya giriyoruz ve eşim iftardan snra kosa kosa arkadaslarinin yanina kahveye oyun oynamaya gidiyo ve saat 2 ye kadar gelmiyo hatta suanda yok. Bende diyorum ki sen kahvedeyken doğum başlarsa haber etmiycem eve gelrsen beni bulamazsan panikleme diyorum. Haber etmesem yeri var demi ama son anlarimda yanimda olacagina beyefendi kahveye gidiyo cok sinir oluyom :angry:

14 Cevaplar

0 oy
(48 puan) tarafından
Haklisin canim cok zor benim babamda oyle annemin neler cekdigini bi o birde Allah bilir cokzor gercekden benim annem suan 38yasinda babam ise 55 bir kadinin yasi kac olursa olsun sevgi saygi ve ilgi bekliyor esinden bunu yapmak yerine kahveye giden adama zaten adam demiyorum ben kendi babam dahi olsa 
(76 puan) tarafından
Yani gidilir ama herzaman olmaz ki 2-3 gune bir gitsede eyvallah diycem onada raziyim. Ama yok laf anlamiyor adam
(48 puan) tarafından
Oyleler canim bi erkek 7sinde neyse 70indede o inan bak simdi onune durdun durdun yoksa hic duramiyorsun benim babam gunde 10saatini kesinlikle kahvede geciriyor adama arada annem evin adresini yolluyor kayboldu herhalde diye  ama yok adam akkili konus vAllah canim yoksa hic duramazsin onunde otursun evdinde haftada 3gun bile ciksa opde basina koy
(76 puan) tarafından
Ya bide tek basimayim evde bisey olrsa napcam koca yok direk ambulansi ariycam artik. Diyorum konusuyorum ama kendi akil etmesi lazm birazda
-Reklam-
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Haklisin kiz tabikiii niye boyle sacmaliyor ki sen uzme canim kendini dogumada az kalmis zaten bisey misey olur aman uzme
(1,063 puan) tarafından
Egerki arkadaslari oyle diyorsa kesinlikle ondan gidiyordur ya bu arkadas durumu sakincali gercekten bir iki tane dogru duzgun olsa keske hepsinde ama olmiyor neyazikki  bence yalanci sancilatim basladi falan de kuzum yada yatarken otururken agrim var de ufla pufla korksun biraz gidemesin ;)))
(76 puan) tarafından
Kız adam vurdumduymaz neler diyorum hic banamisin demiyo :D
(1,063 puan) tarafından
Kocan bi tuhaf bacim ozaman ya ciglik at :)))) dogruyom de sonra gitti de :)))))) akli bi gitsin bida gelemez :))))
(76 puan) tarafından
Hahahh :D denemekte fayda var :D :D
(1,063 puan) tarafından
Dene dene ya biz hamileyiz azcik hakkimiz olsun bacim neolcakki :)))))
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Haklisin tabi canim en iyi ben bilirim ahh annem neler cekti. Ben doğarken babam kahvedeymis ve erken doğmuşum telefon flanda yok o zamn
(76 puan) tarafından
Evet boğasım geliyo hepsini
(2,931 puan) tarafından
Evli degillermi
(76 puan) tarafından
Evliler canm onlarda ayni hanimlarini birakip gidiyolar cok onemli bi is gibi
(2,931 puan) tarafından
Benim ev arkadasim da oyleydi sevgilisinin arkadaslarinin karilariyla örgütlenip onlar disari cikinca kendileri de toplanip kafeye biraktiriyolardi dönerken karilarini sevgililerini de alip eve donuyolardi :) sizin oyle imkaniniz varmi sizde eşler toplanin sikilmazsn en azndan
(76 puan) tarafından
Yok canm malesef
0 oy
tarafından
İzin verme cnm kızsanda gidiyor mu 
(76 puan) tarafından
Dinleyen kim. Bugun beynimi yedi anamgili davet et diye belim bacagim agriya agriya cagirdim babasi camiye gtti esimde arkasndan kahveye gtti kaynanamla birakti beni. Nereye gidiyon gtme diyorum ya tamam sus diyo en sonunda habersiz dogurcam akli basina gelsin
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Haklisin canim . Eger gercekten dogum falan olursa verme haber sinir oldum kusura bakma esine. Hamile hamile son haftalardasin misafir sokmus bide araya 38 haftada dogurdum ben heran hersey olabilir yorma kendini cok canim uzulme de ama elde degil es yani bu ne desem bilemedim.Allah yardimcin olsun insallah canim
(76 puan) tarafından
Aynen canm amin insallah. Annemler bile gelmiyo yorulcam oturup kalkcam diye ama elin adami acımıyo
(1,567 puan) tarafından
Gercekten sinir oldum canim ya. Insallah akli basina gelir tez zamanda . Dusuncesizlik resmen. Bilirim o haftalarin nasil oldugunu Allah kolaylik versin tez zamanda hayirlisi ile kurtul insallah canim
(76 puan) tarafından
Cok sagol canm Allah razi olsun
(1,567 puan) tarafından
Amin canim cumlemizdende razi olsun insallah
0 oy
tarafından
Kahve alışkanlığını birakmak zor ya. Kahve yerine gecebilecek evde bir etkinlik bulsa keake. Yada hergun gitmeain en azindan. Bu arada hemseriyiz :)
(76 puan) tarafından
Ah keske oyle bsey olsa cnm. Hmm gonyaliyik yani :D
tarafından
Evet gonyaa :)
0 oy
tarafından
Bence de haber verme imkanın varsa hastaneye kendin git eve gelince mal gibi kalsın insan hamile karısını bırakır mı gece yarısına kadar tek başına 
(76 puan) tarafından
Cok istiyom o yokken dogum baslasinda gorsun gununu :D
tarafından
Hastane yakın mı kız gidebilcen mi Allah korusun evde doğurursun :)
(76 puan) tarafından
Ambulansi ararim ☺
0 oy
(242 puan) tarafından

Haklisin soyleme :angry:. Karnin burnunda brakib gidiyor. 

(76 puan) tarafından
Deli ediyo beni
0 oy
(571 puan) tarafından
Canım izin verme gitmesine ben kesinlikle izin vermiyorum evde oturup oyununu oynuyor o beni kisitlarsa bende onu kisitlarim sende öyle yap dicem ama esin söz dinlemeyebilir belki bilemem ama zor zamanında yanında yoksa ne ise yararlki o . İlk çocuk mu
(76 puan) tarafından
Evet canm ilk cocuk. İzin mi alacam der cikar seninki iyiymis laf dinliyo ☺
(571 puan) tarafından
Ah şu kocalar ah
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Hep mi böyle bu zamanlarda mi böyle canım? 
(76 puan) tarafından
Bazen hic gitmez bazende uyladımı uylar diye bi laf varya iste oyle
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ne var bu kahvede anlamıyorum ya bence sigara gibi kötü bi alışkanlık. Gitmesin ya ordakiler daha mı kıymetli sınır oluyorum kahveye giden adamlara
(76 puan) tarafından
Gitmesine yine bisi demem arada bir gidlir arkadaslarini gorsun ama hergun hergun iyice sinir ediyo ne anliyolar bnde blmiyom
(3,458 puan) tarafından
Valla ben kahve kültürüne karşıyım gitmesin arkadaş
0 oy
(929 puan) tarafından

Etme haber git kendin doğur canım :D haklısın canım haklısın. Benimki öyle yapmıyodu ama arkadaşlarıyla her çıktığında bir olay bir patırtı :) kendilerini kaybediyorlar 

(76 puan) tarafından
Bizi deli etmek icin dogmus gibiler :D
(929 puan) tarafından
Aynen öyle Allah sabır versin canım hepimize :D
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Yok  canım birazda onlara anlayışlı davranmanız lazım olur Öyle şeyler  evden  işe işten eve sıkılıyor lar. Doğum  hemen başlamaz zaten önce nişan felan gelir saatler sonra sancı başlar sen yinede sancın başlayınca eşini ara  ;)
(76 puan) tarafından
Kiz ben kendim derim git braz kafan dagilsin diye ama apar topar yemek yiyip gece 2ye 2 bucuga kadar gelmemesi bide bunu hergun tekrarlamasi olmuyo. Ben napiyim konu komsu yok anam babam uzakta ha diyince gidemiyom onunda bana demesi lazm git kafa dagt diye :(
0 oy
tarafından
neden bu erkekler boyle yapiyor onun canindan bir parca parca tasiyorsun simdiden sevmeye ilgi gidtermeye baslamali babalar azicik buyuyup oyun oynamaya baslayinca degil
(76 puan) tarafından
Doguncaya kadar akli basina gelmez sanirim :D
tarafından
insallah gelir canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 239 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde Deryaaaa23 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 271 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde Poine (104 puan) tarafından soruldu
0 oy