0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (667 puan) tarafından
Her konuda çok ama çok kararsızım elbise özellikle bisey alsam sonrasında pişman oluyorum keşke almasam şöyle yapsam yada onu değilde bunu alsam diye diye aklımda kendimi yiyip bitiriyorum geçen bi pantolon beğendim giydim bayada güzel oldu ama almakta kararsız kaldım bugünde gittim aynı yere onu denedim giyimci bile kararsız olduğumu farketti acaba zevksiz birimiyim diye düşünüyorum bu huyumdan nasıl vazgeçerim bilmiyorum bisey giysem biri olmamış dese anında o aldığımdan soğurum☹

Ve aldigimi ben değilde başkaları beğensin diye giymiyorum ama ne bileyim işte beğendiğim bir sürü kıyafet var ama birini alsam aklım diğerinde kalır sizce bi tek benmi böyleyim 

5 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ben de öyleyim ya millet bı mağazaya girer beğenir alır çıkar ben dolaşır dolaşır elim boş gelirim çok kararsızım
(667 puan) tarafından
Böyle olmak çok zor ya
-Reklam-
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Tam olarak eşimi anlatmişsin. Bana da hayatı zorlaştıriyor kendisine de. Çok basit bir çorap alırken bile acayip kararsızdır. Hep derim en kötü karar be kararsızlıktan daha iyidir.
0 oy
tarafından
Bı arkadaşınla git fikrine güvendiğin yardımcı olur en azından insan kendi kendine öyle olabiliyo biri teşvik edince oturabikiyor
(667 puan) tarafından
Aynn bende öyle düşündüm yoksa asla bu işin içinden çıkamam
0 oy
(660 puan) tarafından
Bende öyleyim beğenerek aldığım kıyafetleri sonra beğenmiyorum pişman oluyorum almasaydım diye yanlız değilsin yani hiç sevmiyorum bu huyumu 
(667 puan) tarafından
Acaba bu bir hastalık mi utanıyorum biriyle dışarı çıkmaya
(660 puan) tarafından
Neden hastalık olsun ki çoğu kadınların genel hali işte kıyafete önem veriyoruz aklımız başkasında kalıyor
0 oy
(188 puan) tarafından
Valla ayni benim kocamda öyle bende tam tersi giderim denerim ben kendimr yakistirdiysam alirim kararsizlik iyi degil.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 320 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Aysenur5561 (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 908 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 701 göst.
7 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Peri&Anne (1,335 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 208 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde hasretdrl (1 puan) tarafından soruldu

379,635 soru

11,364,393 cevap

34,841 kullanıcı

...