0 oy
1,062 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
5 gündür annemlerde yatakta hep yanımda yattı mis gibi koklaya koklaya uyuduk. Bugün eve geldik beşiğe nasıl koycam şimdi yaa çok alıştım nolur benle yatsa alışır mı acaba 

28 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Evet alisir ve sensiz uyumasi zor olur kokunu arar
(25,224 puan) tarafından
Off ben şimdiden arıyom kız 5 günde alıştım. Evde beşiğinde yatardı normalde
(44,603 puan) tarafından
Bilmiyorum o zaman kuzum arkadaslar bi sikinti olmaz diyo ben ilk kizima ole yaptim pisman oldum 4 yasina kadar esimle aramizda yatti ayiramadim simdi 5 yasinda oda yaptim zorla ayirdim ogluma aynisini yapmiyom
(12,777 puan) tarafından
Benim annem de öyle 4 yaş kadar ayiramamis ben direk 8 aylık odası ayırdım
-Reklam-
0 oy
(15,658 puan) tarafından

Bana alışır mi yok beşiği e sonra nasıl koyarım basık ayırırım deyip kendini bu güzel duygudan mahrum bırakmak bana saçma geliyor oğlum 18 aylık yeri geliyor kucak kucağa bana sarılıp uyuyor hiç de alınmadı kendi begmsigi  de de uyur yani illa ayrı yatacak odası olacak o an ki kokusu geri gelmez yat gitsin ucunda ölüm yok <3

(25,224 puan) tarafından
Doğru diyon kız tamam yatıcam
0 oy
(10,046 puan) tarafından
2 yaşına kadar bebeğin anne ile yatmasında sıkıntı yok canım, güvenli bağlanma diye kitap var adem güneşin onu tavsiye ederim. Sadece yere atin yatağı daha güvenilir olur :)
(10,046 puan) tarafından
2 yaşından sonra zaten kendi odasını kurarsınız büyümüş olur ve alışır canım inan :)
(15,658 puan) tarafından
Buna katılıyorum
(25,224 puan) tarafından
Odası kurulu aslında hep odasında beşikte yatıyordu. Yatak odasında da anne yanı beşik var onu pek sevmedi uyumadı onda. Annemlere gitmeden önce 4 gün yatmıştı ama anne yanı beşikte alışmıştı.şimdi ben 5 gündür onla yatmaya alıştım çok güzeldi
(10,046 puan) tarafından
Canim benim 2 yaşında zaten beşik diye bir şey kalmaz odasını yaparsınız yani sonra güzel süslersiniz onun istediği gibi bak nasıl yatar:) sen yatır yanında hiç korkma sadece yatağı yere at unutma kuzu
(25,224 puan) tarafından
Ama yerde yer yok ki odada :)) yatak cok büyük ya daha 3 aylık zaten dönmüyo :))
0 oy
tarafından

Benim asel.yanimda yatiyo 

(25,224 puan) tarafından
Yirim onu yaa
tarafından
Kiz valla kolumda uyuyo hic sesi cikmiyo yerine koyuyorum basiyo cigligi  :))
(25,224 puan) tarafından
Oy kuzucuk yaaa
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Uyu kiz ne olacak biz yatakta 3 kişi yatıyoruz ben odasina alistircam ama babası birakmiyo ona sarilip uyuyo tabi ben ise yatagin en ucunda düşecekmişcesine uyuyorum :D

(25,224 puan) tarafından
Tmm çok gaza geldim :D
(1,850 puan) tarafından
Hahahahah hadi göreyim seni :)))
(25,224 puan) tarafından
Hahaha iyice dalsında :D
0 oy
(10,339 puan) tarafından
6 aylık 3 ayından beri koynumda yeri gelince beşiğe de yatırıyorum. Ama missss gerçekten 
(25,224 puan) tarafından
Evt çok güzel beraber yatmak
0 oy
tarafından
Sonradan cok sıkıntı yasar sın canım
(25,224 puan) tarafından
İnşallah yaşamam yaa dayanamıcam yatmak istiyom :D
tarafından
Yapma canim yasarsın sakınnn:)
(25,224 puan) tarafından
Ay deme yaavvv :D
tarafından
Uyku egıtmen oyle egıtım vermıs ve yasakları bilen birisi olarak dıcem canim cunku biliyorum :))
0 oy
tarafından
Ben alıyorum yanıma kızımı bi sıkıntı yaşamadım canım beşiği dede uyuyor yanımdada :)  :)  ve çok zevkli oluyor yat gitsin kız
(25,224 puan) tarafından
Tmm ara ara beşiğe koyayım bari orayada alışık olsun dimi
tarafından
Tabii ben mesela akşam beşiği ne yatırıyorum sabaha karşı yanıma alıyorum sende öyle yapabilirsin
(25,224 puan) tarafından
Bende öyle yapıyodum gece 5 e kadar beşikte sonra yanımda 8 e kadar sonra uyanıyodu zatn
0 oy
tarafından
Ay ben 6 aydır koyun koyuna yatıyorum ogluşumla bu günleri geri gelmiyor ikitane daha büyüttüm onlarla da beraber yattık ilk oglum la iki sene ikinci oglum la 1 sene beraber yattık sonra iki oğlum kendi odalarında beraber yatmaya başladı şimdi ikiside büyüdü biri 10 diğeri 7 yaşında vakti geldiğinde minnoşum da abileriyle aynı odada kalacak o zamana kadar beraber yatıyoruz birde kedi gibi sokuluyor sırnaşık sipam ❤
(25,224 puan) tarafından
Oy maşallah yaaa bende yatıcam ya ara ara en azından çok cnm çekiyo :D
0 oy
(181 puan) tarafından
Vallahi şimdi küçükken böyle mis gibi cennet kokuyorken ve hala şansın varken bırak alışan alışsın alışmayan alışmışsın al koynuna yat mis gibi de kokla bir daha bu zamanlara geri gelmeyecek çocuklarımız büyüdüğü zaman illaki tek başına yatmaya alışacak ama biz bir daha yavrumuzun o zamanlarını bulamıycaz 

O yüzden alışacak kucağıma almayayım alışacak yatağında uyusun hiç demiyorum bu oldu sarılıp eşim görevdeykenbol bol birlikte uyuyorum uyuduğum en huzurlu uyku oluyor☺️♥️
(25,224 puan) tarafından
Anlamaz olur mu kız anneyi benimkide 3 aylık ömerimmm tek bende susuyo ağlarken kurban olayım verene omzuma bi yatışı var akıllara zarar aahhh uyanık olaydı ısırırdım :D
tarafından
Normalde abileriyle çok mutlu oturtuyoruz mama sandalyesine apaçi dansı yapıyor abileri :D  miniğim o zaman çok eğleniyor kahkaha falan atiyor ama beni görmeyince keyfi yoktu onu demek istedim
(181 puan) tarafından
Durduk yere cocugu uyandıracaksınız bana hahha :d
tarafından
Bi de böyle de li hallerimiz var dimi 40 çabayla uyut sonra da sabırsızlıkla uyanmasını bekle :D
(181 puan) tarafından
Ya ilk zamanlar cok uyuyordu cok özlüyordum çıt çıkarmadan uyutmaya calısyordum 5 dakika sonra patır kütür odaya giriyordum uyanır mı acaba diye ana yüreği ayrı kalmaya dayanmıyor :ddd
0 oy
tarafından
Ayyy kiz bende öyleyim hep yanimda yatiyor auri yatamiyorum
(25,224 puan) tarafından
Ya cok güzel yaa :))
0 oy
tarafından
Yat kuzum ya ben yatamiyorum cok deli yatiyor dort donuyor besikte ondan ayri yatiyoruz
(25,224 puan) tarafından
Oy Hanife sana katılıyorum
0 oy
tarafından
Postu okurken 23 aylik oğlumu uyutuyordum  4 ayından beri birlikte uyuyoruz tarif edilemez bi his gece uyku arasında bile sürekli öpüp kokluyorum 
(25,224 puan) tarafından
Evt bende hep öpüp kokluyorum doyamıyorum. Hele ki sabah gülerek uyanışı var allahıımmm içime sığdıramıyorum daha 3 aylık hemde
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Benimkiler hep besikte yattı :) 
0 oy
tarafından
Birisi 3 yasibda birisi 10 aylik ikisibide koynumdan ayirmadim ikiside yanimda yatiyor kocam yoktu ya belkide ondan simdi esim gelince kizimi salincaga oglumu yer yatagina ayircam :)
0 oy
(235 puan) tarafından
Ay benm kizim da yasina girecek daha hic yanımda yatmadi yatamaz uyuyamaz ama ne guzel olurdu yanimda uyusa 
0 oy
tarafından
Bende oğlumu emzirip yanıma yatırıodum baktım gece sırf emmek için uyanıo büyüktü ama o zaman ayrı yatırdım diğer oğlum  hep beşiğinde uyur hiç alıştırma bence 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ben ce zorlanır sin annem yattığı için zorlandı ve ben yatmadım tabi yan yana koyun koyuna yatıyoruz şuan da sallamayı biraktiriyorum mesela koklaşa koklaşa severek uyituyorum onu ama odası yatağı ayrı 
0 oy
tarafından
Alışır canım bence hiç alıştırma derim ilerde sen zorlanırsın
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ben hiranurumla yatiorum cok guzel valla simdi yatmicamda ne zmn yatcam buyudugunde zaten bnle yatmak istemicek 
(25,224 puan) tarafından
Doğru valla bende yattım bu gece mis gibi

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 410 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 839 göst.
3 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 123 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Eminebbk (92 puan) tarafından soruldu