0 oy
624 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çevremde görüyorum da herkes kocasına bı karışma pesinde ama her hareketine öyle yapma böyle deme şunu etme . Adam rahatça denize bile giremedi karısının korkusundan ben karışmam ya kocaman adam nerede napcani zaten bilir neden bı değiştirme pesindelerki anlamadim

18 Cevaplar

0 oy
(948 puan) tarafından
Ben diyorum başımdan gitsin nereye gidersen gitsin yeteriki Uzak Dursun benden
(948 puan) tarafından
Evet Cnm eşimi çok seviyorum fakat ailesi yüzden onun yüzünü dahi görmek istemiyorum o derece nereye giderse gitsin isterse bir kadınla takılıp gitsin yine umrumda değil beni yeterki kendi halime bıraksın bana zulmü değmesin Yeter o derece
(248 puan) tarafından
Buyuk konusma kizzz
(948 puan) tarafından
Cnm ben daha iki yıl olamdim ki evleneli ama hayatı sana zehir eden bir ailesi olduktan sonra onların oğlunu dâhi görmek istmesin
(948 puan) tarafından
Keşke büyük konuşma bilsem kabimden Akan lafları döküyorum buraya Cnm
(248 puan) tarafından
Orasi olede ben yine esimi karistirmam herlade
-Reklam-
0 oy
(248 puan) tarafından
Ben degistirmiyorum ve zaten beceremem ki ole seyleri oda degistirmez ama cogu zaman sinir ediyor beni 
tarafından
Aynen oyle
0 oy
tarafından
Herkesin hayatı ve karakteri ikili ilişkiler onları ilgilendirir ben kendimden mesul olduğum için yan tarafımda olan çiftlerle fazla ilgilenmiyorum ilgi ve alakamın dışında o yüzden boşverip görmemek ve kendimi muhabbetimi bir başkasıyla karşılaştırmamak bana göre hem saygı hemde olması gerekn durum
0 oy
(240 puan) tarafından

Hayatta karışmam valla 3 yıldır evliyiz birgün karismisligim yok aksine zoruluyorum arkadaslarinla takil denize git pikniğe git tatile çıkın memlekette git tatil yap diye yalvarıyorum ama eşim aşırı bağlı ben nereye sen oraya gidiyor evde kafami yiyor mallesef elimden gelse eve almicam  :D

(58 puan) tarafından
Peki sen neden eşine karşı öyle değilsin ki ne güzel işte adam ilgileniyo beraber olmak istiyo
(240 puan) tarafından
Canım herşeyin azı yarar fazlasız zarardır bende ilgileniyorum ama bu kadar aşırısı bana göre sonrasında da sıkıntı demektir
(240 puan) tarafından
Aşırısı fazla bence görüyoruz kıskançlıktan eşlerini öldürenler oluyor canım buyuzden aşırıya gitmesine engel olamaya uzak tutmaya çalışıyorum
(58 puan) tarafından
Doğru herşeyin fazlası zararda ne biliyim bende ilgilensin ıstiyorum bende onu biraz fazla sıkıyorum galiba bazen diyo bu huyunu hiç sevmiyorum diyo ona da üzülüyorum ama elimde değil çünkü bi sosyal hayatım arkadaş çevrem kimsem yok ona ihtiyacım var
(240 puan) tarafından
Haklisin ama inan sonra pişman olursun çünkü hiç birseyin fazlası yarar vermez insana...
0 oy
(181 puan) tarafından
Eşimin yaptıklarını asla karışmam o gayet aklı başında ne yapacağımı iyi bilen 27 yaşına gelmiş bir adam ben çocuk gibi onu yönlendirecek değişim valla oda bana karışmaz cünkü neyi nasıl yapacağımı bilir
tarafından
Öyle olması gerek.ama.herkes kariisyor cevremde
(181 puan) tarafından
Bence hoş bir davranış değil eşim benim her yaptığıma karıssa sunu yap bunu yap geri zekalı muamelesi yapıyormuş gibi hissederim ve sonuçları hiç iyi olmaz kesinlikle yanlış bir davranış bence
0 oy
(894 puan) tarafından
Biz de tam tersi eşim herşeyime müdahale eder komşum ile selamlaşsam ayaküstü muhabbet etsem yok niye böyle söyledin yok niye şöyle söylemedin onu giyme bunu giy onu yeme bunu ye dır dır dır işte ben de tam tersi herkes sınırını bildiği müddetçe neyi nasıl istiyorsa yapsın. Annesinden alışmış herşeyine müdahale edilmesini benden de aynısını bekliyor ama benim yapımda yok. 
tarafından
Yok benimkide çok etmez bende ona karışmam bilir o napcani
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Adam gelmis 25yasina sukur akli var beynini bi koseye birakmadigi icin karismami gerektirecek bi durum yok
tarafından
Hiç yani doğru dedin
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Cok sukur Allahima eşimin degistirebilecegim en ufak bi hareketi bile yok nerde nasil davranmasi gerektiginide çok iyi bilir
tarafından
Çok şükür kuzum.aynen.oyle
0 oy
tarafından
Çok hattim olmayan şeylere karışmam tabi hattim oldumuda burnundan getiririm .=D
0 oy
tarafından
Çok hattim olmayan şeylere karışmam tabi hattim oldumuda burnundan getiririm .=D ama genelde o beni o duruma sokuyor mesela eşim ben oğlum yolculuk yapıcaktık otobüsle biz çif koltuk aldık eşim diyor arkanda önünde erkek olmasın sen varsın yanımda patron kendine gelll ahshahhaa
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Yönetme bayrağını kaynanasından devralan gelin onlar yönetilmeye müsait kocaları vardır Her şeyden önce. Bizim evin sorunu da budur mesela kaynana 30 yaşına kadar yönetmiş maşallah bunun son 5 yılı Benden habersiz gerçekleşmiş! Ben de kadın kadınlığını erkek erkekliğini bilsin isteyen biriyim Bu yüzden her şeyi habire bana sormasından gına geliyor herkes hayattaki rolünü yerini bilsin Bu ne böyle diyorum
tarafından
Aynen öyle canım.hrrkes rolünü ve yerini bilecek bencede
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ayy bende karismam zaten istesem de karistirmaz hemen kizar huc sevmem mudahale edilmesini ve hakli bende hic sevmem korkarak adami nekadar tutcaz
tarafından
Aynen ya bide düşünsene sana mudahele edildigini
(1,113 puan) tarafından
Ben cok üzülürdüm bana guvenmiyor diye bide insan ister istemez sinirlenir yani adamlar iyi dayaniyo yine
0 oy
(58 puan) tarafından

Benden bahsetmişsiniz:ninja:

tarafından
Kız bilmiyom ama.mesela ben istesem de kocam.karistirtmaz ya bende karismam
0 oy
(274 puan) tarafından
Sadece kıyafetine karışırım onu giyme şunu giy diye başka karışmam bi de alış veriş yaparken onu alma derim o kadar 
tarafından
Aynı bende canim
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Hiç karışmam dediğin gibi nerde ne yapmasını bilir çocuk değil yapacağı var sa istediğin kadar kısıtla yapan yapar ama bu ara suyunu çıkardı ses çıkarmıyorum diye her akşam arkadaşlarıyla sohbet etmeye gidiyor beni tek bırakıp 
tarafından
Ona karisir canım.ama toplu bı yerde gözleri sürekli kocaların üstünde her hareketine kas kaldiranlar var
(1,772 puan) tarafından
Hastayım öyle kadınlara nasıl yapıyorlar bilen varsa taktik isterim :)
0 oy
(60 puan) tarafından
Benim eşim yanliz büyüdü nekadar da iyi saygili bir insan olsa da  bazen aile ortamını bilmediği için öyle ortamlarda onu düzeltmek zorunda kaliyorum evlendigim ilk aylarda herseye karışirdim hani yanlışlarını duzeltmek icin simdi kendisi de düzeldi bende pek karışmıyorum ama olduğu gibi bırakmak olmaz bence onlarda yeri geliyor bize karışıp yanlışımız düzeltiyorlar ve bu bir gerçek ki erkekler gec olgunlaşıyolar oturması sürüyor biraz :)
0 oy
tarafından
Hic karismam valla. Karisinca her gun dogusuyoduk karismayinca bilmem gerekeni soyluyo devam ediyo
0 oy
(180 puan) tarafından
Benim öyle bir mudahalem olmadi su zamana kadar sevmem öyle şeyleri ama eşim biraz sinirli biri hemen alevlenir ailesiyle falan sakalasirken bı bakıyorum gerçekten tartışma çıkmış öyle zamanlarda tamm süs eve gidelim falan derim hatta bazen Allah affetsin kavga etmesinler diye hasta numarası yaparım çünkü kardeşleriyle aralarında çok yaş farkı yok birinin ak dediğine diğerleri kara diyor her an bir tartışma ortamı hazır yani 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
+1 oy
6 cevap 315 göst.
6 Şubat 2023 Aile kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 245 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 350 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Mine.k (32 puan) tarafından soruldu