0 oy
712 göst.
Diğer kategorisinde (667 puan) tarafından
Eşim bana diyor benim inst yok akşam onun teli kurcaladım ve e postasına ınstagram biseyler yollamış bu ne demek kızlar şimdi bu kullanıyor da bana mı söylemiyor gizli mi biseyler yapıyor yeminler etti ☹

Inandim ona birakmiyir bende kullanayim 

18 Cevaplar

+1 oy
(2,241 puan) tarafından
gmaili acik aldugu bir zaman. instagrama gmaili yaz sifremi unuttum yap gmaile sifre sifre gelir yaz gir icine instagramin bu kadar basit gor ne var ne yok :) 
(667 puan) tarafından
Olur mu öyle yapsam onlar şifre yollar mi zaten girdim şifre isyeyince elim ayağım birbirine dolandı ne yapacagimi şaşırdım
(2,241 puan) tarafından
instagram o gmaile bagliymis canim tabi gelir hic sorma esine kivirmasin sen direk ac bak icibe mesajlara falan
-Reklam-
+1 oy
(2,550 puan) tarafından
Sen o yalancı kocanın peşini bırakma ayakta uyutmaya çalışıyor seni 
(667 puan) tarafından
Asla bırakmam beni resmen aldatıyor profilde gözlüklü resmi vardı
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Nasıl biseyler mesela kullanıcı adı var mı reklam da olabilir instaya kaydolsun diye
(667 puan) tarafından
Kullanici adi vardi hatta aynur ve diğer 15 kişi beğendi yazıyordu ekran görüntüsü aldım
(4,040 puan) tarafından
Kullanıyor gibime geldi
0 oy
(48,448 puan) tarafından
bana instagramdan mail bildirim falan gelmiyor gelen mailleri nasil ki belki reklam falandir
(667 puan) tarafından
Kullanıcı adı vardı beğenen kişiler
tarafından
eger hasabini meil olarak acsan meile sms gelir
(48,448 puan) tarafından
facebooktan baglaniyorum
0 oy
(105 puan) tarafından
Canım bildirim mi gekmis takip isteği atmış diye veya onun gibi şeyler yoksa reklam gibi bişey mi önceden e posta üzerine acmissa yakın bı zmn da kapat missa reklam gibi seyler geliyo aynı sorunu eşimde bnde yaşadım ama kullanmıyoruz ikimizde kapattık
(667 puan) tarafından
Bildirim vardı kullanıcı adı vardı bide beğenen
(105 puan) tarafından
O zmn kullaniyo canım yani kapatılmış olsa bildirim gelmez sadece belli bı zmn reklam bildirimi geliyo eşime öyle gelmişti biz tartışmış tık o bana güvenmiyor musun falan dedi ben bı kaç gün kustum ama sürekli kontrol ediyodm gece yarısı kalkıp falan ama kullanmiyo çıktı bı arkadaşın falan kullanıyorsa kullanıcı adına falan baktır
0 oy
tarafından
Instgram kurarken şifre gelmiyo irfan şifre mi ne yazıyor 
(667 puan) tarafından
Ama kullanıcı adı vardı bide beğenen ve hatta ekran görüntüsü aldım
tarafından
Kullanıyor bence ben olsam tek hesap açık kullanıcı ismine istek atar emin olursun inkar edemez
0 oy
tarafından
ekran giruntusu at 
(667 puan) tarafından
Aldım zaten aynur ve diğer kişiler beğendi yazıyordu akşam ayrıntılı bir şekilde konuş cam  bu konuyu inşaallah korktuğum başıma gelmez
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Muhtemelen kullaniyor ve fotoğrafını beğenmişler veya yorum yapmişlardir onun bildirimi geliyordur
(667 puan) tarafından
Banada öyle geldi hiç inst kullanmadım bilmiyorum
0 oy
tarafından
Açıp kapattiysa da gelmeye devam eder benim insta var ama hiç bildirim gelmiyor reklam da olabilir insta genelde bildirim atmıyor 
(667 puan) tarafından
Kullanıcı adı var aynur ve 15 kişi beğendi yazıyordu ekran görüntüsü aldım akşam konuşcam inşaallah düşündüğüm olmaz e postada profil resmi de vardi
tarafından
O zaman kullanıyor gibi :/
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Aynur ve diğerleri beğendi yazıyor ise  kullanıyor demekki inş foto VS atmış onlarda beğenmiş 
(667 puan) tarafından
Öyle mi oluyor yani gizli kullanıyor
(12,773 puan) tarafından
Biz ne desek boş cnm benim bildiğim  e post gitmez beğenen olursa yukarı da bildirim olur mesela şu foto şu kişiler beğendi diye en. İyisi akşam sorman içini karartıp doldurma kendini
(667 puan) tarafından
Akşam konuşmayı düşünüyorum zaten inşaallah düşündüğüm gibi olmaz
0 oy
tarafından
Eskiden açılmış bir açık hesap varsa bildirim gelir girmese bile yani yeni hesapta olmaya bilir bekarlık inistegram vs de ola bilir giriş yapaydn ya
(667 puan) tarafından
Giriş yaptım ama diyorum ya anlamıyorum bide şifre istiyor ben hep onun tele bakarım ondan siliyor galiba
tarafından
Şifremi unuttuma tıkla girince aynı e postayı yaz gir ve paylaşım msj vs yeniyse girmiştir yok bişey yoksa eski hesaptır
0 oy
tarafından
Yorumlari okudum evet kulaniyor gogle uzerinden giris yapıyor galiba sen anlama diye keski tiklasaydin oraya
(667 puan) tarafından
Tıkladım ama şifre istedi bende elim ayağım birbirine dolandı ne yapacagimi şaşırdım
tarafından
Evet hesabi var canim malisef
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ekran resmini alsaydın bi bakrdm cnm ama neydi yazan orada acaba reklam da olabilir
(667 puan) tarafından
Aynur ve 15 kişi beğendi yazıyordu
Bide profilde eşim vardı
(6,825 puan) tarafından
Ee sormana bile gerek yok kuzum var onun instası.adım kadar eminm.gelen mail ne zmn gelmiş onada baktın mı eski mail olabilir.eski de değilse var instegi hatta avratları bile eklemiş hatta durum atmış o avratlarda beğenmiş bile cnm sni kandırmasına izin verme
(667 puan) tarafından
Beynim yanmış durum da
0 oy
(54 puan) tarafından
Bn kullanmıyorum ama fake bir tane açmıştım e posta ile  sonra  unuttum şifre filan girmiyorum  dün e posta kutusuna baktım bir sürü instagram birimi gelmiş  üzerine bas zaten  açıksa belli olur hesabı  bn bastım ama şifre istedi tarihine de bak ne zamn gelmiş diye  bn kullanmıyorum ama gelmiş 
(667 puan) tarafından
Oda şifre istedi
(54 puan) tarafından
Hani önceden açılmıştır   kapanmadigi için her halükarda bildirim geliyo epostaya kendimden biliyorum  girmiyorum diyorsa girmiyordur     bnce  instagram görülmediği için zaten epostadan bildirim dusuyo giriş yapsa hepsi bildirim olarak gelir ekrana
0 oy
tarafından
Kullanıyor cnm oyle yaziyorsa eve geldiginde siliyor uygulamayi demekki . Gidince de indiriyor kullaniyor 
(667 puan) tarafından
Bende zaten kaç zamandir şüphelenmiyordum desem yalan olur eve gelince tavırları değişmişti
tarafından
Allah korusun baskasi olabilir yani
0 oy
(760 puan) tarafından
Telefon da gizlemiş ola bilir ayarlardan programa gir bak bir
(667 puan) tarafından
Yok siliyor sabah tekrar yüklüyor
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Ekran görüntüsü at buraya bakalım var mı yokmu anlarız 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Kullanıcı adı belliyse sende gizliden bi hesap aç veya istek yolla ne olduğunu anlarsın veya arkadaşlarından yada kardeşlerinden biri bu şekilde yapsın. Öyle yapamazsan şayet şifresini almaya çalış 
(667 puan) tarafından
Kardeşime dedim baktı hbr edecek
(3,136 puan) tarafından
İyi yaptın canım inşallah kötü birşeyle karşılaşmazsın
(667 puan) tarafından
Baktirdim canım bu hesap gizli diyormuş
(3,136 puan) tarafından
O zaman istek yollasın ama kardeşini de tanır herhalde eşin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 72 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yineyenidenannee (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,079 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 319 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu

377,763 soru

11,306,613 cevap

34,735 kullanıcı

...