0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde (167 puan) tarafından
Sabah beri anons veriliyor denetim yapilacakmis kaymakam belediye baskani kolluk kuvvetleri katilacakmis 81 il genelindeymis herhalde bi bilgisi olan varmi

8 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bizim burdada verildi ilan ama bimiyorum ne olacagini
(167 puan) tarafından
acaba maske fln takiliyomu diemi yada mesafeye uyuluyomu diemi ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biz köyde yaşıyoruz esim söyledi valilik denetime gelecekmiş çevre köyleri falan gezeceklermiş camilerde mesafeye uyuluyor mu maske takılıyor mu falan öyle şeylere bakcaklarmis
(167 puan) tarafından
Baksalar nolcak uymadktan herhangi bi ceza yazmadktan snra
tarafından
Ceza yazılcak iste yazılmasa denetime niye gelsinler o kadar yolu
(167 puan) tarafından
Hee iyi bari ;)
0 oy
tarafından
1000 tane denetim olsun 1000 tane kısıtlama olsun bu millet akıllanmayacak
(167 puan) tarafından
Aynen ole denetim var die bi gun uyarlar smra gene ayni
0 oy
(13,696 puan) tarafından
 2 gün önce a101e gittiğimde oradaki kizlar hiç masketakmazdi normalde.

Bi baktım hepsi takmış,dediler çocuklarında artık maskesiz almicaz
(167 puan) tarafından
Bu denetim hergun olacak ki o zaman gorecegiz onlari.sıkıya gelince nasl takiyolar
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet bugun ciddi denetiö vaar 
(167 puan) tarafından
Bizim milletimiz denetim var die bi gun uyarlar kurallara yarin gene ayni olurlar
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Düğün dernek falan bu tarz kalabalık olabilecek yerlerde artık halka birakmicaklar kolluk kuvetleride olcak
(167 puan) tarafından
En iysi yani miillet maskeyi cenesinde geziyo bazn cok daraliyrm sicaktan kimse yanmzda yokken indiryrm yemin ederm 6 yasindaki kizima diyrm az indr anne hayir coronavirus diyo cocuk kqdr akillari yok bazilarnn
(4,961 puan) tarafından
Aynen canım bizim millet denetim olmadan kendi haline birakilmamaliydi zaten.. bayram herşeyi bozdu .. herkes bayramlarda dağıldı heryere düğün derneklere derken rakamlar az bile umarım daha kötü olmaz
(167 puan) tarafından
Ins canim insan korkuyor bu denetimi hep yapmalari lazimdi belki bu kadr olmazdi .milletimzdede var ne bilim rabbim colugmuzu cocugmzu bizleri korsn ins
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bizim halk akıllanmaz 
(167 puan) tarafından
Haklisin vallhi
0 oy
tarafından
Sosyal mesafe ve maske denetimine çıkmışlar virüs çoğalınca İş başa dustu 
(167 puan) tarafından
Denetimi yaparken soylemekde sacma bence habersiz yapilacakki millet ne alemde. Gorecekler bizim milletjmiz bugun denetim var ceza yemeyek die maskeyi ucer beser takar yarin geme ayni olurlar yani

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 98 göst.
16 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 386 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.

379,563 soru

11,362,507 cevap

34,839 kullanıcı

...