0 oy
951 göst.
Aile kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Eve bi tamirci tüpçü vs. Biri geldiğinde odadan çıkma gidene kadar diyor bazen bu kıskançlığı çok hoşuma gidiyor bazen çok kızıyorum :D sizinkilerde  böyle mi :D

52 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Bakin gün gelir bu tatlı gelen kıskançlık boyutu  sizi rahatsız eder. 
(1,403 puan) tarafından
Yok canim 13 yıldır böyle ufak ufak :D bu saatten sonra cozutmaz :D
tarafından
Ne bilim  ya bazı erkek hastalık yapıyor bunu
-Reklam-
+1 oy
(673 puan) tarafından
Evet bazen benimkide diyo genelde başka odada oluyorum
+1 oy
(174 puan) tarafından
Eşim hep böyle bi tamirci elektrikçi gelse salonun kapısını üstüme kaptır 
(1,403 puan) tarafından
Ahahaha benimki de kapatiyor :D aman kpat namusum kaçmasın diyorum gülerek tabi canım diyor :D Allahım o gülüşü ömrüme ömür katıyor sonra kızabilirsen kız :D
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Aynısı bende de var :)
0 oy
tarafından

Evet tüpçü falan değilde beyaz eşya falan aldığımızda çıkarmaz oğlum gelim özellikleri öğreneyim diyorum yok ben sorarim diyo odaya geliyor ne sorim diyo:D

Ah bu tatlis kocalar ALLAH eksiklerini yasatmasin 

(1,403 puan) tarafından
Aminnn canım aminnn :) biz de firin aldığımızda bırak sorup öğreneyim dedim tamam ben senin için hepsini öğrenirim dedi :D iyi dedim arada sende yemek yaparsın o zaman :D
0 oy
(6,816 puan) tarafından
Evet canim 1 defasında 3 saat odadan çıkmadığını bilirim oğlumda sürekli üstüme gelip emmek istiyordu artık açlıktan bayilcaktim
tarafından
Belki gitmişti bilerek çağırmadı senii :))
(6,816 puan) tarafından
Yok kız gitmemislerdi
0 oy
(13,659 puan) tarafından
Tamirci varken bende çıkmam ama hani evde  süreklikisa kollu faln giyindigim için ( kapaliym)

Ama millet işine gücüne bakiyo yani basın kapalıyken falan cikiyorum  
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Her zaman öyle :/ herkesten kıskanır
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Benimkiside ele 

0 oy
(167 puan) tarafından
Benim esim de ole cocuklari beni bi odaya tikar :):)
0 oy
tarafından
Bizimki her şeyi kendi halleder yabancı erkegi sokmaz
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Çok mantıklı birşey yapıyor. Kimseye güven olmaz. Adam takar sana eşin yokken gelir Allah korusun. Görünmemek en iyidi
0 oy
(15,861 puan) tarafından
Benim ki de öyle. Bi ara servis geldi ankastreyi kurmak icim kas göz hareketi yaptı içeri gir diye ya da mesaj atar. 
0 oy
(73 puan) tarafından
Benimkiside oyle  
0 oy
(271 puan) tarafından
Eşim illa gelme demez hatta soracağı bişey varsa çağırır ama ben kendim gitmiyorum adamlar seni yemez korkma diyo aman ne işim var rahat rahat yapsınlar işlerini 
0 oy
tarafından
Tamirci falan gelmez eşim kendi halleder ama koltukları yikattigimda 3 saat mutfaktan çıkartmamıştı 
0 oy
(360 puan) tarafından
Aynen öyle cnm benimkide eve yabancı bir erkek geldiğinde ya odamda yada mutfakta duruyorum kapim kapalı bir şekilde yani benimde hoşuma gitmiyo değil beni kıskanması ama bazen abartıya kacabiliyo cnm 
0 oy
tarafından
Ailemden de öyle gordum esim de öyledir olması gereken de odur çünkü tesettürlü insanlariz tamirci tamir yapicak diye neden üstumu degistiriyim ki gider arka odada yatarım rahat rahat :) benim arkadaşım falan da gelcek olsa esim de odadan çıkmaz haremlik selamlık var bizde 
0 oy
(948 puan) tarafından
Yok okadar kıskanç değil benim Koca ama ben elimden geldiği kadar çıkmamaya çalışıyorum neden olsa eşim orada zaten bana gerk yok  o yüzden pek bana karsimaz eşim
0 oy
tarafından
Ondan bir tane de bende var sinir bozucu olabiliyor bazen 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 275 göst.
7 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 261 göst.
27 Mart 2022 Aile kategorisinde Bir deniz annesi (681 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 302 göst.
24 Haziran 2021 Aile kategorisinde Bir deniz annesi (681 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 155 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ysf. (171 puan) tarafından soruldu

378,440 soru

11,327,845 cevap

34,781 kullanıcı

...