0 oy
1,659 göst.
Diğer kategorisinde (443 puan) tarafından
1 aylık bebeğim var ben gidemem eşim gidip alabilirmi acaba benim kimliğim ile bilginiz varmı canlar?

7 Cevaplar

0 oy
(15 puan) tarafından
Nerdeen nasıl basvuru yaptınız acaba tlfondan oluyormu arayıp
(443 puan) tarafından
Google ye anne kart yazın önce üye olun sonra başvurunu yap başvuru aşamasında tek seferlik kart bedeli 10 Tl yukliyceksin ve fesikalik foto atip onayla 1 günde sana SMS olarak bilgi verirler anne kart yani İstanbul kart olarak geçiyor metrobüs lerde ücretsiz kullanmak için ve bu sadece 0-4 yaş çocuğu olan annelere veriliyor..
-Reklam-
0 oy
(4,557 puan) tarafından
O nasıl birşey bilgi verir misiniz
(443 puan) tarafından
Google ye anne kart yazın önce üye olun sonra başvurunu yap başvuru aşamasında tek seferlik kart bedeli 10 Tl yukliyceksin ve fesikalik foto atip onayla 1 günde sana SMS olarak bilgi verirler anne kart yani İstanbul kart olarak geçiyor metrobüs lerde ücretsiz kullanmak için ve bu sadece 0-4 yaş çocuğu olan annelere veriliyor..
0 oy
(1,403 puan) tarafından
O ney kızzzz
(443 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Bende başvurucaktım alıcagım yer uzak diye başvurmadım 
(443 puan) tarafından
Başkası alamazmi acaba?
0 oy
tarafından
O ne demek oluyor
(443 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Ben iettyi aradım anne alamıyorsa eş baba anne çocuk gidip kimlik ile alabilir dedi 
(443 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım İETT nin numarası varmı sende
tarafından
02124680099 bu cnm 1 e basarsan hemen bağlıyorlar
0 oy
(132 puan) tarafından
Ne ise yarıyor canım 
(443 puan) tarafından
(132 puan) tarafından
Sadece istanbul içinmi geçerli
(443 puan) tarafından
Evet.....

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 192 göst.
22 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Eranur (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 54 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sevmm (1,991 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 207 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 61 göst.
10 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bkt_ (23 puan) tarafından soruldu

384,671 soru

11,506,995 cevap

35,161 kullanıcı

...