0 oy
1,114 göst.
Aile kategorisinde (2,241 puan) tarafından

kizim 15 aylik ve cok zor bir cocuk dogdugundan beri uykum tam degil sürekli aglar mizmizdir ben dogumdan once ook cocuk isteyen biriydim ama cok zormus artik tek kizim yeter bana falan diyorum ha tabikide ilerde dusunebilirim ama suan hayir . esimde surekli 5 cocuk deyip duruyo . bu arada ikinci cocuk artık olsun kizim buyudu ben minnos yanaklar istiyorum bu artik sevdirmiyo opturmuyo diyo surekli saf sokuyo iste kizim annen sana haksizlik yapiyo kardesden mahrum birakiyo anneni asla affetme falan diyo iyice sinirlendiriyo.bende sen bakmiyorsun ben bakiyorum cok zor suan zamani degil dedim küstü resmen ya trip atiyo aksama ne yemek yapayim diyom minicik yeni dogan bebek kokusu evde yoksa ben yemek kokusunu napim dedi delireciiim:woot:

29 Cevaplar

0 oy
(403 puan) tarafından
Valla tek başınaysan bırak çocuğun bkraz büyüsün.gerckten iki cocuga tek başına bakmak zor.erkkler olsn diyorlar ama olan anneye oluyor.hem iki cocuga aynı anda ayni ilgiyi veremiyorsn enazndan 3 yasina geldiğinde hamile kalsan doğurana kadr cocugnda 4 olur hemen hemn.okula baslyncada bebek ele avuca gelir beraber kosturursn bebegnle cocugn derslerndede zorlnmazsn cok.bide şu virüslü zamnda yapmaman daha iyi hamilelk te hastanelerde gezincen.bence bekle canm.benm kaynvalidem vardı ikisini pespese büyüttük ama tek olsydm cok zorlanırdm
(2,241 puan) tarafından
tekim canim kaynanam uzakda annem de rahatsiz giderim o da gelir ama bikac saatligine yani surekli tekim esim de bakmiyo sadece sevip birakiyo o yuzden cesaret edemem . ha bir yardim edenim olsaydi bende dusunurdum ama cok zorlandim hala zorlaniyorum rabbim isteyene nasip etsin
(403 puan) tarafından
Oyle canm bencede biraz daha beklesen iyi edersn ben iki tane pespese yaptm kaynanamla baktk ama yinede zor oluyor.bunum gezmesi de var.3.yu de bikac sene sonra ypalm dedi esim asla dedm büyük kızım 10 kucugu 8bucuk yasnda smdi bebegm 3 aylk buyuklerde yardm ediyor cogu zamn iyiki hepsini pespese yapmmsm yani
(2,241 puan) tarafından
masallah canim :) yok pespese cok zor gercekden sen arayi cok iyi yapmisin umarim bende hazirl oldugum zaman olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zukkum de :D onlara kolay tabi ne hamilelik çekiyorlar ne doğum sancısı ne bebek mızırtısı benim eşim de dün dedi ben de birine zor bakıyom ikinciye hiç bakamam dedim :D
(2,241 puan) tarafından
hahahah zukkum :)) anam hep ayni bunlar yapmak kolay bide gerisini halletsinler kolaysa
tarafından
Aynen öyle canım :)
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Kbkma ama eşini bu konuxa asla dinleme olan sana ve ccklrna olur

Kızın daha çok küçük ilgin gücün sabrın herşeyin iki ye bölünecek haksızlık bu kizina şuan
(2,241 puan) tarafından
yok canim dinlemem bazen aklimi celiyo ama geri toparlanıyorum daha benim bebegim kucucuk ki nasil yapayim daha kucakdan inmiyo hamile olsam nasil zapdedeyim
(3,769 puan) tarafından
Aynen öyle hem de ccgna karşıda sorumlusun sonuçta onun hayatini sen şekillendirceksn annesi daha çok küçük ona ver herşeyini
Cnm
(2,241 puan) tarafından
kesinlikle canim ben elimden geleni hatta fazlasini yapmaya calisiyorum annelik cok baska bisey 5dakika kendi halinde oynasa tek mi bıraktım acaba diye gonlum razi gelmiyo bir daha olsa onunla ilgilenirken illaki ihmal edicem buyumesi en iyisi
0 oy
tarafından
Ay cokk tatlı ama ya:)))Maddi durumunuz yerindeyse ev hanimiysan yap ya keske bende ew hanimı olsam maddi durumumuz yetse sadece cocuklarimla evimle ilgilensem hep dusunurum bunu.
(2,241 puan) tarafından
cok sukur geciniyoruz da iyi degil canim asgari ucretle geciniyoruz ben evlenince cikardilar isten sonra da bebek oldu calisamadim .bende cok cocuk isterdim ama zormus canim ya yardim edenim yok ilgilenen yok sadece ben esim de yardim etmiyo o halde daha çocuk istiyo :)
tarafından
Aaa tamm ozman boyle ise haklisin canm:)
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Ahaha ay sonuna koptum ya ahaha 
(2,241 puan) tarafından
hahahah:)) daha neler diyo resmen beynime cocuk fikrini inceden asiliyo
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Eşin çocuk bakımına yardım ediyor mu canım seni rahatlatıyor mu.mesela kızım 4 aylık eşim sürekli ikinciyi de yapalım hemen diyor ama benim her işi yapiyor yardım ediyor bı emzirme bende onu da yapsa tamam yani ama bende 3-4 sene arası olsun istiyirum buna iyice soyalım sevgimize hasret kalmasın sanki ikinci olunca ihmal ederim gibi diye korkuyorum 
(2,241 puan) tarafından
masallah canim :) yok benimki etmez 15 ayda bir gece kalkmisligi yoktur bir kez ayaginda sallamisligi yoktur o yuzden guvenmiyorum yoksa cocuk istenmezmi cok isterim ama malesef yardimci olcak kimse yok kendi de dahil:)
(7,441 puan) tarafından
O zaman boşver canım fırsat verme sen yipranirsin büyüsün biraz
0 oy
(1,008 puan) tarafından
tabi canim ver 9 ay o taşısın kussun midesi yansin bide gidip doğursun bakalim trip atabilecek mi  gece uykusuzlugum cok mu belli oldu:)) son ayim.artik bu kiz beni bitirdi :))) 
(2,241 puan) tarafından
yaaa Allah yardımcın olsun canim :) cok zor cook ama benim hatam oldu ben agrim da olsa uykusuz da olsam belli etmedim hep guldum her isimi yaptim . yapacaktim midem bulaniyo diye yemeksiz birakcaktim gorcekti gununu :)))
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kız daha cpk kück cocuk tam büyüttüm rahat edicem derken sar başa:D hiç gözüm yemiyor he hamileliğ var dogurması Allahhh 5 dk durmaz uyku muyku yok anaamm:D erkeklere g0ven olmaz bende kpkuyorum benmlide baslar oyle smdilik 6 aylık bebeişim insallah senin gibi olmam:D
(2,241 puan) tarafından
he valla hersey bir yana hersey vok zor ama o uykusuzluk mahvetti beni :)))yok daha cok kucukler canim rabbim isteyene nasip etsin suan olmaz hele sana hic olmaz daha 6 aylik minicik :))
(1,175 puan) tarafından
Yok canım ben düşünmüyorm tekyeter diyormhatta ama eşim 3tane kızım olsun diyor:D belki ilerde cocugum 5 yasına gelir bebek özlerim belki ozaman oda belki:)
(2,241 puan) tarafından
hayirlisi olsun canim :) rabbim anneye acilari zorluklari unuttururmus elbet bebek ozleyecez o zaman zamaninda olur insallah
(1,175 puan) tarafından
Amin canım  Öylr valla unutturyır o dogum acısını filan gerçektende
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hepsini özel okulda okutacak giyimini eksik etmeyecek kadar bakabilecekse sırayla doğur bacım. Ama 15 ay yine de erken. Yani komple eşit ve herşeyi ile tam bakabilecekseniz. Sırf çocuk olacak diye de rezil etmenin anlamı yok. 
(2,241 puan) tarafından
yok canim ne ozel okulu asgari ucretle :) ha kendi meslegine gecse avukatligini yapabilse hadi dogurayim diyeyim hadi bebek rizkiyla gelir diyeyim de ne yardim edenim var ne beni anlayan :)
(13,202 puan) tarafından
Valla ciddiyim bu adama bir tane bile fazla. Rızık bir noktaya kadar azıcık da olması gerek. E 5 olunca mutlaka yardıma ihtiyacın olacak. Yok canım yardımı da pek yokmuş yakma kendini de bebekleri de
(2,241 puan) tarafından
yok canim ben bazen kizimla biraz ilgilenmesem kendimi bitiriyorum yetemedim diye birde ikisine asla yetemem suan dursun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 236 göst.
28 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 370 göst.
20 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Ecemelif (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 502 göst.
6 Şubat 2021 Aile kategorisinde Asminmuzeyyen (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 539 göst.