0 oy
1,083 göst.
Aile kategorisinde (2,241 puan) tarafından

kizim 15 aylik ve cok zor bir cocuk dogdugundan beri uykum tam degil sürekli aglar mizmizdir ben dogumdan once ook cocuk isteyen biriydim ama cok zormus artik tek kizim yeter bana falan diyorum ha tabikide ilerde dusunebilirim ama suan hayir . esimde surekli 5 cocuk deyip duruyo . bu arada ikinci cocuk artık olsun kizim buyudu ben minnos yanaklar istiyorum bu artik sevdirmiyo opturmuyo diyo surekli saf sokuyo iste kizim annen sana haksizlik yapiyo kardesden mahrum birakiyo anneni asla affetme falan diyo iyice sinirlendiriyo.bende sen bakmiyorsun ben bakiyorum cok zor suan zamani degil dedim küstü resmen ya trip atiyo aksama ne yemek yapayim diyom minicik yeni dogan bebek kokusu evde yoksa ben yemek kokusunu napim dedi delireciiim:woot:

29 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Daha cok kucuk biraz 4 5 yaşında yapın ay 2si birden zorlar seni
(2,241 puan) tarafından
ben tek buyusun diyorum o derece yoruldum ama yapicak olsam da en az 4 yasinda olmali kizim bakim nasil oyaliycam
-Reklam-
0 oy
(140 puan) tarafından
Erkeklere ne kadar kolay geliyor ya çocuk büyütmek bence sen kendini hazır hissettiğin zaman 2.cocugu düşün canım kocanda olsa sonuçta sen şu an hazır hissetmiyorsun anlayışlı olmak zorunda.
(2,241 puan) tarafından
kesinlikle canim ben o kadar yoruldum ki tek buyusun diyorum o derece ama illaki olcaksa en az 4 yasinda olmali kizim hayırlısı rabbim olmayana isteyene nasip etsin . suan hazir değilim
(140 puan) tarafından
Valla benimde eşim ve annesi başımı yiyor yok en az 4 tane çocuk yapmaliymisim beni niye almışlar vs ulan ben çocuk yapma makinasimiyim daha karnimdakini hayirlisiyla dogurmamisim birde gelmiş böyle söylüyorlar yok falan diyorum bu seferde surat asiyorlar umrumda değil.
(2,241 puan) tarafından
he biz yumurtlamak icin variz zaten tobe ya kaynanana de sen yap ben seveyim diye :)) hayirla saglikla al kucagina canim
(140 puan) tarafından
Sağol kuzum valla zaten söyledim yap bir tane çok istiyorsan diye
0 oy
tarafından

Ay kusuru bakma ama gülesim geldi ya :D her lafından birinde bebeği öne sürüyor çok komik kız 

(2,241 puan) tarafından
hahahah gul gul :) daha bu bir ornek geceden beri etmedigini birakmadi hadi yatalim diyorum ah kizim simdi tek basina mi uyuyo kardesi olsa oyle uyurdu korkmazdi diyo
tarafından
Ahahaha tam komedi ya vallahi :D eşinde biliyor işini nerden vuracağını diğer bebeden gidiyor belki onun için ister yaparsın diye ama gerçekten çok zormuş her anlamda bence acele etme kendini ne zaman hazır hissedersen ozaman olsun ❤️
(2,241 puan) tarafından
aynen kizimin agziyla bana laf cakiyo ama yemezler :) cok zormus canim ya Allah herkese yardim etsin valla 15 ayda 15 yas aldim
tarafından
Amin. Aynen öyle vallahi :)
0 oy
(10,411 puan) tarafından
HahahHaah ilahi srnde akşama bebek yapiver tadından yenmez doğrusu
(2,241 puan) tarafından
hahahaha:)) aksama lina poposu haslama var diyom bazen
(10,411 puan) tarafından
Bak oda güzelmiş babası yesin doysun
(2,241 puan) tarafından
:)))) doysun da bir sure kapatsin agzini
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Anam adam futbol takimi kuracak herhalde :D benim kocam ne yapsin yazık istiyor istiyor olmuyor :/
(2,241 puan) tarafından
sulalesi kalabalik ama kendi iki kardes annen yapaydi cok kardesin olsaydi diyom bende :) canim rabbim kucagini doldursun uzduysem seni hakkini helal et tum kalbimle dua edicem senin icin
(2,303 puan) tarafından
Yok canim sen ne dedin sanki :) hayırlısı olsun hakkinizda doğur sende bir tane ama anlasma yap yardim edeceksen doğururum de :D
(2,241 puan) tarafından
aslaa yardim etmez onun ipiyle kuyuya inmem istedigi tribi atabilir :)))
(2,303 puan) tarafından
O zaman güvenme :D sen hazir olduğunda kabul et :) birde zaten meliğiniz varmış o da dursun durduğu yerde :D
0 oy
(35 puan) tarafından
Ayniiii benimmm kocadannnn benim kizim simdi 4 aylik esime kalsa hemen yapacacazz dogana kadar filan kizim büyümüş  oluyomus zaten benim sezaryen oldugu halde 4 cocuk istiyo Allah yardımcımız olsun  Rabbim isteyen herkese versin  inşallah  
(2,241 puan) tarafından
obaa o da fena daha sezeryanin iyilesmedi ne cocugu :) amin canim rabbim isteyen herkese nasip etsin
tarafından
Daha dogurmadim, 36haftaligim bu dogsun bitane daha yapalim diyo:))))))) mayınlı tarla gibi, dogumdan sonra en iyisi uzak durmak lazim bu mayından:)))
(2,241 puan) tarafından
hahahah mayinli tarla :)) en güvenli yontem uzak durmak
0 oy
(102 puan) tarafından
Bebeginde küçükmüş canım ama her esde bu kadr istekli olmaz inan benim iki oğlum arasında iki yas var büyütürken ister istemez tabiki zorluğu olur ama ilerde büyüdüğünde iyiki dersin ben iyiki diyorum mesela;)
(2,241 puan) tarafından
masallah canim saglikla buyusunler :) ya istekli cok sukur de kizima kac kere kalkip bakti desen hic yani aksam bir saat oynatir o kadar hersey bende ben nasil guveneyim simdi buna :)
(102 puan) tarafından
O konuda haklısın benimki sabaha kadr ayakda sallardi çok büyük destekdi bana
(2,241 puan) tarafından
masallah canim :) oyle olsa ne guzel ama malesef
0 oy
(50 puan) tarafından
Bnm eşimde aynıydı canm oğlum 4 yaşındayken başladı bi daha çocuğumuz olmaz falan demeye  neler neler söyledi ne sözler verdi ikinci çocuğum olsun şöyle yapcam böyle yapcam diye olduktan sonra azıma etti aferdersin ne bi yardım ne bişey gördüm üstün e baya sorun yaşadık şimdi çocuğumun canı sagolsunda çok zorluklar yaşadım iyi düşün tasin canm 
(2,241 puan) tarafından
Allah yardim etsin canim . yok gercekden cok zormus hadi baksa guvenirim de 15 ayda bir gece kalktigini bilmem aksamlari bir saat oynatir o kadar herseyi bende cocugun bir kere sallamisligi yok nasil guveneyim ben buna
(50 puan) tarafından
Aynen öyle canm biraz daha büyüsün baya zorlanırsin bu seferde
0 oy
tarafından
Erkege hava hos tabi bakan kisi kadin erken canim.düşünme  iatedigi.kadar trip atsin bosver
(2,241 puan) tarafından
aynen oyle canim tamam bende isterim kardesi olsun beraber buyusun ama zor ya bakan bir adam da degil 15 ay da bir kere sallamisligi bir kere su icirmisligi yok cocuga nasil guveneyim ben :)
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Vallah ayni dert bizde de var :( benim oglum 9 aylık bide :)) güvenemedigim için onun rızası ile haberi olsun istedim 3 aylik iğne oldum ama hergun ya igneden birdaha olmazsa keske olsaydi ya ikisi.birlikte büyürdü.. 

Tavsanmiyim her sene birdaha dogurcam:)) 

Hamileliğin doğumum hepsi cok kötü geçti o acıları unutmam 5 yılımı belkide de daha fazlasını alır.. düşünmüyorum vallah :)) allah isteyene nasip etsin inşallah 
(2,241 puan) tarafından
Allah yardım etsin canim valla cok zormus . yok erkek kafasi hep boyle dusunuyo ama cefasini biz cekiyoruz rabbim isteyene istedigi zaman versin suan erken bana hele sana daha erken 9 aylik
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Bizimki tam tersiydi 2 inci çocuk konusu açılınca trip.atardi sanki o doğurup büyütecek kızım 3 buçuk yaşında oğlum doğdu ama kendisi istedi baktı kızım hep tek durmuyo :)
(2,241 puan) tarafından
bazilari oyle canim benim abimde çocuğu yokken cok istiyodu dogunca zormus ya dedi ama abim baya yardim eder yengeme . simdi sakasina ee ne zaman 2. desek kaciyo ordan :))
(7,958 puan) tarafından
Haha :)
0 oy
tarafından

Eşin baya komikmiş :D

Trip ata ata doğurtur seni.. Bende çok zor doğum yaptım doğumdan sonra Bi sürü rahatsızlık geçirdim tedavi gördüm emmedi bıraktı ağladım üzüldüm. Bana diyor Bi tane daha yapalım hemen.. Tamam sen doğuracaksan yapalım hadi dedim kahkaha atıyor :D   kızım şimdi 6 aylık olmak üzere. Arada bir bana da der eşim Bi tane daha hemen yapalım diye.. Erkekler fenaa :D

(2,241 puan) tarafından
hahahaha hemen yapalim tabi :) saglikla buyut canim bende cok zorluk cektim 5 ay karnimdan iltihap cektiler 3kere dikis atildi sutum kesildi agrilardan kizimi emziremedim simdi oyle korkuyorum ki rabbim isteyene versin insallah
tarafından
Amaaaan doğum sonrası pek zor oluyor. Ben normal doğum yaptım ama doğum sonrası dkerlen enfeksiyon kaptırmışlar açıldı enfeksiyon doldu neler çektim bende.. İlerisi için 3 çocuk daha istiyorum şahsen :D
(2,241 puan) tarafından
Allah gonlundekini versin canim annelik boyleymis ne aci yasarsan yasa unuttururmus rabbim ilerde belki bende isterim ama suan degil :)
tarafından
Aynen öyle. Unutturuyor gerçekten. Sevgisini veriyor işte. Garip :) hayırlısı olsun
0 oy
(188 puan) tarafından
Asıl senin trip atman gerek uykusuz gecelerini görmüyor mu 
(2,241 puan) tarafından
ah canim sorma 15 ayda bir gece kalkmisligi yok bir su vermisligi yok bebege simdi kendi bakacakmis gibi davraniyo bende sinirleniyorum
0 oy
(703 puan) tarafından
Ilki 19 aylik 7 yasina girinceye kadar düşünmüyorum  eşim ne deree desin perişan  oldum oglum heryerde  aglayip çıngar çıkarıyor 
(2,241 puan) tarafından
hayirlisi olsun canim cidden cok zor hele bazi bebekler daha bir zor oluyo benim kizimda oyle 15 ayda 15 yil yaslandim
0 oy
tarafından
Canım ben de senin gibiydim çok çocuk seviyordum bekarken 19 yaşında evlendim bir tane kızım oldu kızım çokusluydu çok uslu olduğunu aldandım  kızım 5 aylıkken bir daha çocuk sahibi oldum ikisi şimdi çok yaramaz ama ha 2 ha 3 Sonuçta çocukların peşine dönüyorsun ondan dolayı şimdi üçüncü çocuğuma hamileyim daha 24 yaşındayım ileride rahat edeceğimi düşünüyorum
(2,241 puan) tarafından
masallah canim saglikla buyusunler :) sen cesaret etmis yapmisin olunca bir sekilde bakiliyo ve kesinlikle haklisin bikac sene sonra rahat edeceksin 3 cocuklu gencecik anne olacaksin ne guzel
tarafından
Evet aynen öyle Ama bu seferki hamileyim Çok zor geçiyor 4 ara vermem lazım ki zaten benim düşüneceğim zaten uykusuzsun zaten peşlerine dönüyorsun En azından bir arada büyüyor sonra rahat ediyorsun şimdi mesela sen diyorsun ki Şimdi düşünmüyorum Mesela benim nacizane fikrim Sen şimdi o çocuğunu düzene oturacağın uykusuna alıştıracağım her şeyin çok düzgün Ken birden bir çocuk olacak gece ağlamaları dişi gazi uydusudur daha zor olacak ben öyle düşünüyorum benim fikrim
(2,241 puan) tarafından
aslinda benim dusuncem de oydu yani birlikte büyürler sıkıntım biter diyordum ama kizim oyle yordu ki beni ben birazcik rahatlamak istiyorum en azindan hala cok agliyo hala kucagimdan inmiyo biraz buyusun nefes alayim yoksa bu halde ikinciye de bu bebegime de yeterli olamam
tarafından
Saygi duyuyorum sen bakicaksin senin kararin hayirlisi olsun hakkınizda
0 oy
(274 puan) tarafından
Ne de olsa yap bırak anne baksın baba sadece sevsin ya bazen sinir oluyorum eşim gece uyandı mı hemen ben gece uyandım diyor ben her gece kaç defa uyandığımı sayamaz  oldum ama o haftada bir uyansa sanki çok birşey yapmış gibi ödül bekliyor hamileliğim zor geçti hiç uyuyamadım bebeğim de çok zor uyuyor gece en az 5 defa uyanıyor ama ben çok nazlı olmuşum iki çocuk olsa neler olurmuş Allah'tan biz vazgeçtik ikinci çocuktan o da maddi sık batıdan dolayı yoksa bazen diyor yapalım diye 
(2,241 puan) tarafından
aynen oyle kendileri sevmeyi bakmak saniyolar bir gece de sen uyu ben sallarim demedi demez de bir saat cocuga baksa bakmak dedigim de ben is yaparken yaninda dursa cok yoruldum der . Allah hepimize yardim etsin canim rabbim isteyene versin
(274 puan) tarafından
Aynen aynen diyorum ki bende boş durmuyorum iş yapıyorum ama yok aman kolum ağrıdı ama belim ağrıdı akşama kadar çocuk kucağımda tek elimle her işi yapıyorum bi de bebeğim babasıyla oturup oynar beni görünce anne kucak
0 oy
tarafından

:DCok güldüm vallah allah da sizi hep güldürsün en kötü gününuz böyle olsun

(2,241 puan) tarafından
:)))) hep gul canim :)) amin insallah
tarafından
:))))❤❤❤❤❤
0 oy
(333 puan) tarafından
Kendi dogursun o zmn. Yazik evdeki de bebek daha ilgiye ihtiyaci var onunda
(2,241 puan) tarafından
onu anlamiyo iste buyudu diyo nasil buyudu daha minicik buna ilgi gostermedi ki yeni dogana nasil gostersin
0 oy
tarafından
Ahahhahahaha ya çok güldüm allahım sanki onlar bakıyor seviyorlar aplayınca karııııı diyorlar. 
(2,241 puan) tarafından
:))))) bizimki daha aglamadan bunun surati degisti seni istiyo diye veriyo bana :))))
0 oy
(1,435 puan) tarafından
Ben anlamıyorum bu erkekleri daha evdeki çocuğunuz bebek sayılır nasıl ondan hevesini alıp da 2.yi istiyorlar.2. doğunca da o zaman 1 yıl sonra yine bebek isteyecek bunun sonu yok ki hiç anlamıyorum çok saçma evdekine ilgi göstersin önce onun da babaya ihtiyacı var
(2,241 puan) tarafından
ya bende anlamiyorum daha minicik bebek var zaten evde ona bakmadin ki ikinciye bakican .

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 235 göst.
28 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 362 göst.
20 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Ecemelif (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 493 göst.
6 Şubat 2021 Aile kategorisinde Asminmuzeyyen (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 535 göst.