0 oy
498 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bayram günü amcam vefat etti yaşlıydı taziye olmadı hastalıktan dolayı babamın yanına gelip gittiler taziye dilekleri için bende bayram günü kaynanamlardaydm akşam kayın pederme söyledim vefat ettiğini yarın babanın yanina gideriz dedi beş altı gün oldu ne aradilar ne geldiler babamn yanına esiminde zoruna gitti bugün eşim dedi babamlara gidelim dedim amcamın taziyesine gelemiyosa gitmem bidaha yanina yabancı oldumu koşarlar evlendimizden beri bı kez evimize gelmemiş ailemin yanına taşındık yine gelmediler millet diyo hicmi oğullarının evini durumunu merak etmiyolar babam bugün dedi ara kaynpederni zahmet edip gelmesinler aramaları yeterli olur hastalık var yorulmasinlar bu kadar gamsizlik olmazya aylarca kaynanamı kayınpederimi aramasam aramazlar bizi

7 Cevaplar

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Yani haklisiniz ölüm sonuç ta 5 dk ugranabilirdi. Yanlış yapmışlar . Başınız sağolsun canım.
tarafından
Sağol cnm çok zoruma gitti ninesi oldu eşimin lohusa halimle üç gün taziye yerine gittim aramadılar bile ya
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Büyük ayıp etmişler gerçekten 
tarafından
Bidaha asla ayak basmam oraya
0 oy
(3,910 puan) tarafından
gelmeyi birak aramadilarsa bile simdiye kadar cok ayip etmisler 
tarafından
Altı gün oldu bugün babam dedi kızım sen ara de zahmet edip gelmeyin hastalık var aramanız yeterli olurdu
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Başınız sağolsun .Haklıısın.Sen de mesafe koy arama
tarafından
Sağol cnm aynn öyle yapcam
0 oy
tarafından

İnsan gitmese bille telefon açıp bir baş sağlığı dileyebilir , çok ayıp etmişler ...

tarafından
Görgüsüzlük yaptklari yengem oldu ninem oldu amcaoglum oldu bı kez aramadılar bile duymamazlıktan geldiler
tarafından
Çok ayıp vallah hemde öyle böyle değil yani...
tarafından
Bide esim diyo Mardin'e ailemin olduğu yere tasinmiyorsan bosanalim dedim ailemin açısına saygısı olmayan buraya geldmzde bı kuruş vermeyen bi kez ariyip sormayan gelmeyen ailenin yanına gelmemi bekliyosan git şimdi aç davayı
tarafından
Sakin yenik dusme , zaten hep boşanmak ile tehtit eder onlar ,
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Acı gününde yabancı olsa baş sağlığı diler ayıp görgüsüzlük 

.eşin uyarsaymis keşke babasını yanlış yapiosnz dye
tarafından
Babasından çekiniyor annesini uyardı babama şöyle diye söylememiş yada umursamamamis babası
0 oy
(73 puan) tarafından
Basiniz sag olsun canim benimde amcam hasta kendiside bana ata olmus okadar severim.Amma kayinvaldem yuzunden gidemiyorum gormeye.insana cok tesir ediyor yaptiklari
tarafından
Altlarnda arabaları var neymiş kayinpedermn bahanesi abim gelmiyor bnmle yetmiş yasnda adamsn al karını gel abini kim tanıyor bahaneye bak
(73 puan) tarafından
Bilmiyorlar ne gibi bahane bulsunlar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 214 göst.
25 Şubat 2024 Aile kategorisinde Lina42 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 454 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde dunyali _birisi (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 357 göst.
25 Ekim 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (313 puan) tarafından soruldu