0 oy
545 göst.
Diğer kategorisinde (4,696 puan) tarafından

Öncelikle anne olmak isteyen herkese yüce rabim anneliği nasip etsin inşallah 

Anne olmak bam başka bir duyguymuş bunu anladım ben hikayemiz uzun haberiniz olsun herşeyi anlatmak istedim 

39+5 haftalık olmuştuk ve 22 temmuz öğlen 2 gibi hafif hafif sancılarım vardı karnıma vuruyordu bebeğimde kendini çok sertleştiriyor ama sancılarım düzensiz di yarım saat 45 dk da filan oluyordu ben dedim bu sancıyla doğum olmaz hastaneye gitmedim derken akşam oldu filan ben sürekli evin içinde gezindim duş aldım sıcak suya oturdum gece 2 gibi uyudum ama saat 4 oldu sancıyla uyandım sabah 9 kadar sancıyla kıvrandım eşim uyandı çok kötü sancım var dedim işe gitme sonra gelmem zor olur dedim çünkü 1.5 saat çalıştığı yer uzak annemde 1 gün öncesi memleketen gelmişti annemde uyandı kızım nasılsın filan dedi anne sancım var ama bu doğum sancısı olamaz (sanki daha önce doğum yapmışım gibi konuşuyorum :D)   öyle böyle derken  saat 15:00 kadar evde sancımı çektim artık dayanamaz gibi oldum eşim annem baş ucumda bekliyorlar kurban olduklarım ben eşime yavaştan kalk hastaneye gidecez dedim ordan  kaynanam çay demeldi balkona geldi annem de hastaneye gidecez galiba kızın sancıları ağırlaşmaya başladı dedi benim çok ağrım var ama beli ettirmiyorum annem çok hassas üzülmesin diye baktım kaynanam yemek yapalım sonra hastaneye gidelim diyo akşama yemek hazır olsun diyo ben bunu duyunca sinirlendim eşime anneme seslendim hade hastaneye gidiyoruz dedim neyse hasatneye gitik acilden giriş yaptım altan muane etiler 3.5 santim açılmam varmış nst ye bağladılar ultrosyonlultrosyonla baktılar filan doğum başlamış dediler ama malesef hastanede yatış yeri kalmamış bizi başka bir hastaneye gönderdiler aykardır kontröle gittiğim hastanede yer yokmuş  ( devlet hastanesi çok normal :angry: ) neyse hastaneden çıktık başka 1 hasatneye gitik ama hastaneye girmeden annem kızım sen sabah kahvaltı doğru dürüst yapamadın önce yemek ye  çünkü ıkınamasın dedi doğum korkusu olmasına rağmen yemek yedim hasatneye giriş yaptık tekrar muane filan yaptılar 4.5 santim olmuş açılma  yatış verdiler tabi doğumhane yerine yatirmadan önce birsürü ıvır zıvırdan geçtik saat 19:00 gibi yatış yaptılar baktım ordaki birsürü kadın bağırıyor filan 2 gündür burdayım diyenler var bende korktum tamam bende daha 2 gün burdayım dedim aradan 1 saat geçti biratne ebe geldi bana serum taktı bu suni sancımı dedim yok filan dedi bana  ama suni sancımış eşim sormuş eşimin durumu nasıl suni sancı veriliyor demişler derken benim sancılar güreşmeye başladı ha bu arada doğum un en zor yanı sancı saat 21:15 filan galiba olmuş yarım fincan kadar sıcak birşey aktı birden ben ebeye seslendim galiba suyum geldi dedim baktı beni çatala aldı suyu patladı ve yatağa aldı serumun içine 1 iğne koydu  bana sancın geldikçe ıkın dedi ebelerim çok iyilerdi allah onlardan razı olsun 5 yada 10 dk geçtikten sonra artık bebeğim gelmeye hazırdı ve yatakata biraz ıkındırdılar beni ve acele bir şekilde bi baktım beni doğumhaneye götürdüler  ve artık ıkınmaktan sancıyı unutuyor insan kesik atılar bi iki ıkınmada paşam doğdu 39+6 saat 21:40  23 temmuz paşamın ağlayışını duydum o duygu bam başka  ordan dikişe aldılar filan dikiş filan umurumda değil uyuşturdular ama ben hisetim sancının yanında deve kulağı  

Çok şükür şimdi yanımda ve 14 günlük olduk sormak istediğiniz ne varsa sora bilirsiniz k.b biraz uzun oldu ama herşeyi anlatmak istedim 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim sana salih kilsin canisi rabbimin yolunda olsun.
(4,696 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ahhhh ne güzel hikayeler okumayı seviyorum ama ben hala yazamadım doğum hikayemi :D nerdeyse kızım 1 yaşına girecek doğum gününde yazmayı planlıyorum :D

(4,696 puan) tarafından
Hahahah kız yaz okuyalım 1 yaşa kadar ya 2. Olursa  hahahahaha
tarafından
Kız Allah korusun sus hele :D 1 buçuk ay sonra yaşına girecek kızım o zaman yazcam ☺
(4,696 puan) tarafından
Hahahah cnm yüce rabim sana bağışlasın prensesi ama oldumu olur :))
tarafından
Rabbim neyler,neylerse güzel eyler ❤
(4,696 puan) tarafından
Ayn öyle valla cnm bnm ❤
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Masallah size cok guzel bir dogum hikayesi olmus gozun aydin kuzum saglicakla buyut bebisini ❣
(4,696 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim cümleten inşallah çok şükür güzel bir doğum oldu
0 oy
tarafından
Rabbim sağlıkla büyütmek nasip etsin canım ben 
(4,696 puan) tarafından
Amin amin canım benim cümleten inşallah
0 oy
(528 puan) tarafından
Dogum hikâyelerini hep gozlerim dolarak okuyorum yek ben degilim dimi böyle
(2,047 puan) tarafından
Değilsin canım 2 doğum yaptım 2 si de cok zordu pek girmem doğum hikayerine ya ağlarım ya da cok imrenirim, bunda cok imrendim mesela, maşallahh Rabbim size bağışlasın  yavrunuzu.
(4,696 puan) tarafından
Allah razı olsun canlarım şahsen ben doğum hikayeleri okuyunca böyle nefes nefese okurdum bi heycan basardı beni
0 oy
(307 puan) tarafından
Masallah kuzuya. Valla ben doğuramadım normal doğum olsun diye yırttım kendmi ama olmadi 41+5  sezeryan oldum doktorum 2 dun daha bekleyelim dedi ben beklemedim iyiki de beklememişim doğuma girdiğim gibi kızım kakasini yapmış çok şükür şimdi 3 aylık 
(2,047 puan) tarafından
Bende doktoruma bekleyelim demiştim oda beklemedi 40+1 de kordonla doğdu 1 hafta yoğun bakımda kaldı, iyi ki de beklemedik çok şükür 2 aylık olduk bizde
(4,696 puan) tarafından
Maşallah size canım olsun cnm nasipnasipte böyle varmış sağlıklı olsun da gerisi önemli değil ya
0 oy
(6 puan) tarafından
Sancı çok mu zor yani dayanılmıcak gibimi 

Bu arada rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin bende 36 haftalık oldum iyice doğum korkusu sardı
(2,765 puan) tarafından
Yani sonlara dogru sanci oluyor ama bebwgin kafasi ciktigi anda sanci kaybolup gidiyor
(4,696 puan) tarafından
AllAh razı olsun benim cümleten inşallah yani benim için en zoru sancıydı arkadaşın da dediği gibi ama son bebek çıkmaya yakın sancıyı hisetmiyorsun bile hiç korkma ama
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Sağlıkla huzurla büyüt yavrunu okurken anılarım canlandı benim kizimda 9 aylık olcak ne çabuk zaman geçiyor arkadas ya daha dün gibi idi...
(4,696 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim cümleten inşallah valaha doğru bi bakıyon hemen geçiyor zaman 20 gün önce tekme atıyordu bana şimdi yanımda
0 oy
tarafından

Hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıklı evlat olsun ...

(4,696 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim cümleten inşallah
0 oy
tarafından
Bende normal doğum yapmak  çok istemiştim ama olmadı keşke böyle bende anlatabilseydim sezeryan olmak zorunda kaldım malesef
(4,696 puan) tarafından
Olsun canım bebiş iyi olsunda gerisi önemli değil ya
0 oy
(592 puan) tarafından

Bayiliyorum dogum hikayelerine <3

Rabbim saglikla sihhatle buyutmeyi nasip etsin canim, uzuuuun omru olsun insaallah :angel:

(4,696 puan) tarafından
Amin amin cnm bnm allah razı olsun  bende çok seviyordum doğum hikayelerini okumayı kendim yaşadım bam başka bir duygu
0 oy
(4,696 puan) tarafından

Hortla bakalım postum :D:D

(16,504 puan) tarafından
**** senı kim doğurdu dedım bıan :)
(16,504 puan) tarafından
Uuuuyuuz yazdım hee kötü bişi yazmadım:)
(4,696 puan) tarafından
Hahahahah önemli değil kız

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 395 göst.
8 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 543 göst.
5 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde ❣Zeynebimin Annesi❣ (881 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 681 göst.
2 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 390 göst.

380,167 soru

11,380,829 cevap

34,871 kullanıcı

...