0 oy
678 göst.
Aile kategorisinde (439 puan) tarafından
Çok detaya girmeden kısaca anlatayım kızlar . 

5 yıl olacak evleneli.  Ilk başlarda eşimle ailemin arası o kadar iyidi ki size anlatamam dünyanın en mutlusu bendim sanki .tabi bu durum ailesinin hiç hoşuna gitmiyordu eşime hep uzak dur diyip duruyorlardi ama eşim ailemi abilerimi çok seviyodu  . Evliligimizin ilk 2.5 yılı kim ne derse desin güzeldi . Sonra hersey o kadar kötü oldu ki hayatım mafoldu zehir oldu kızlar çok acı çektim .eşimle hep kavga ettik ben aileme gittim . O sıra büyük abim evlenecekti düğüne 2 gün kala eşim geldi beni götürdü baristik.  Kına günü sabah ailemle kahvaltı bile yaptı düşünün herseyin hazırladım ettim ama ailesi yüzünden düğüne gelmedi beni bi başıma bıraktı orada dul gibi ..

Ailem sakin bişe deme yuva git dedi . Bi zaman sonra tekrar baristilar hersey çok iyidi ama kavgalarımiz hiç bitmiyo du kızlar hiç her gün. Bi gün vurdu bana baya kavga ettik annemi aradım gel diye diğer abim duymuş herkesten önce geldi . Ben çoktan cikmstim evden kapidaydim noldu dedi esin nerde kavga çıkmasın diye yalan söyledim gitti dedim çok sinirlendi esimin arabsinn camini kırdı seni nasıl ortada bırakır diye . Ben sadece olay büyümesin hemen gideyim diye öyle dedim daha beter oldu eşim aşağı indi birbirlerine girdiler kavga ettiler benim yüzümden 1 yıldır ondan sonra hersey daha da mafoldu zaten . Ben hamile olduğumu öğrenince geri döndüm  :( eşim şimdi sadece annem ve küçük kardesime konuşuyor. Haftaya abimin düğünü var bugün eşime davetiye götürmüş . Ama biliyorum ki gelmeyecek ben yine tek kalicam içim okadar buruk ki kızlar :( düğün için gitti bana çocuklara alışveriş yaptı . Ama napayım ki o yanımda olmadıktan sonra :( 

Ve ne öğrendik biliyo musunuz bi hocaya gittik bu olayların sonunda esimin ailesinden biri bize yeme içme büyüsü yapmış eşimi ailesine döndürmek bizi ayirmak için . Bozdurduk onda  sonra iyi olmaya başladı hersey . Insan neden yapar ki bunu bi insanın yuvasına 

8 Cevaplar

+1 oy
(7,412 puan) tarafından
Zamanla duzelir canim. Bak kotu insanalrin etkisiyle olmus. En azindan sizi gönderiyor eksiğinizi aliyormus. Geris8de hallolur. Rabbim yuvaniza dirlik versin canim.
(439 puan) tarafından
Annemde gelmezse sakin zorlama kızım diyo
Ama herkes kocasıyla benim tek olmam çok koyuyor . Ben onu bi gün yalnız bırakmadım toplumda
(7,412 puan) tarafından
Yaa inan oyle hayatlar varki inan senin yerinxe olmak isteyen tonlarca insan var. Hakliisn sen esini yaninsa istiyosun ama bunada sukur canim. Herkesin derdi kendine agir lafin sukretmemiz gereken coook seyler var.
(439 puan) tarafından
Aynen canım ona çok şükür .
Inşallah bi sıkıntı çıkarıp beni gondermemezlik yapmazlar
-Reklam-
0 oy
(357 puan) tarafından
Aile ve eş arasında kalmak o kadar zor ki .. Rabbim yardımcın olsun eşinin ailesinı de ıslah etsin neden insanlar çekemez bazı şeyleri anlamış değilim .. 
(439 puan) tarafından
17 yaşımda evlendim . Esimin durumu ailesine göre iyi . Benim iyi durumda olmami kaldiramadilar esimin el üstünde tutmasini sevmesini kaldiramadilar . Şimdi eşim abimle barisir ama ailesi bırakmaz yanımda olsun gelir o düğünden alır giderler ya da dondugumuzde kapıda bekler rezil ederler eşimi :(
(357 puan) tarafından
Esin peki bu durumu normal mi karşılıyor yada sen demiyormusun ne istiyorsunuz ailemden diye tatlı dillerde olsa sorsan söylemezler mi neyin çekememezligi bu
(439 puan) tarafından
Abim gelmiş arabayi kirmis vurmuslar ya birbirlerini ondan
(357 puan) tarafından
Seni kurarken sorun yok ama cana geleceğine  mala gelsin ne cinayetler çıkıyor byle şeylerden Rabbim uzak etisn
(439 puan) tarafından
Amin canım inşaallah hersey bundan sonra düzelir .
Rabbinden tek isteğim bu sefer yine onlar Sevinmesinler
0 oy
(62 puan) tarafından
Allah herkesin kötülüğünü kendi başına dolasin insallah  beninabimin düğününe gönder.emislerdi çok üzülmüştüm 
(439 puan) tarafından
Benim eşim git diyo ona bişe demiyo ama tek başıma olmak koyuyor bana
(62 puan) tarafından
Anladım cnm
0 oy
tarafından
Valla esjn yine iyiymiş gitme deseydi alışveriş ypmsydi
(439 puan) tarafından
Çok şükür gönderiyo onu sıkıntı etmiyo . Eşimi kendi haline bıraksalar o kadar iyi ki ama birakmiyolar.
tarafından
Dış mihraklar;(
0 oy
tarafından
Büyü yapanın, yaptıranın, aile huzursuzluğuna sebep olanın, olmak isteyenin, şeytanca fikirlerini arda arda başkalarına aşılayanın Allah belasını versin 
(439 puan) tarafından
Amin canım Rabbim benim yasattiklarimin bin katını yaşatsin onlara
tarafından
Amin. Merak etme Allah beddua etmiş lanetlenmiş öyle insanlar. Ahiret çok zor
0 oy
(664 puan) tarafından
Sen olmayınca içim buruk olur de tatlı dille açıklamaya çalış ikna et zor bir durum ayetel kürsüyü oku Allah yardım eder 
(439 puan) tarafından
Yok canim ikna olacak gibi değil geçen bi kere ağladım baya onunda gözleri doldu ama gelemem dedi
(664 puan) tarafından
Düğüne gel beni yalnız bırakma sonra ne istersen yap desen arada kalmak çok zor Allah zorunu kolaylaştırsın sen yinede son zamana kadar mücadele et
0 oy
(3,836 puan) tarafından
kıskançlıktan.
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Yuva yıkanın yuvası olmaz 

Allah ıslah etsin 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 342 göst.
0 oy
4 cevap 227 göst.