0 oy
964 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün sağlık ocağındaki doktor sağolsun bağırsak hareketlerini hissetmiyorum tıkanıklık olabilir acile git hemen diye korkuttu beni isinlanarak gittim acile ben eşimle doğum öncesi ayrıldım hala da çocuğunu gormedi arayip sormaz da kayittaki personelden musahadedeki hasta yakinlarina kadar herkes babasi nerde niye yalnizsin diye sordu en sonunda birine patladim yok öldü babasi nolcak tek basima büyütüyorum diye sanki ben cok memnunum oglumun babasizligindan tek basima herseyle mucadele etmekten ben bile simdiden dayanamazken oglumun psikolojisi nasil olacak bilmiyorum 

19 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Herkes her b.oka burnunu sokmasa olmaz zaten icleri rahat olmaz
tarafından
Su burnunu sokmalari hobileri mi yoksa yasam bicimleri mi anlamis degilim ama sinir bozucu olduklari kesin
tarafından
Yasam bicimi
tarafından
Vay anasini ne yorum yapmisim beee :)))))
-Reklam-
+2 oy
(439 puan) tarafından
Güçlü ol canım . Çok güçlü ol. Bu da senin sınavın ama olsun .ilerde aslan gibi bi evlat büyümüş olacaksın tek başına ne büyük Gurur olacak senin için . Hem ana hem babasn.  Kimseyi aldırış etme sakin . Allah yar ve yardımcı olsun canım . 

Şu hayatta tek varligimiz evladımz onun için herseye dayan . Her lafı takma . Çok güçlü ol canım çok .
tarafından
Güçlü durmaya calisiyorum canim ama bazen tak ediyor canima imtihanim farkindayim allaha yonelmem icin belki de bununla sinaniyorum tek tesellim o biliyor musun evladim buyuyunce onun icin nelere katlandigimi gorsun ve gurur duysun duyayim onun icin varim artik elimden geldigince katlaniyorum herseye canim ama bazen su insanlar deli ediyor iste
+1 oy
(7,410 puan) tarafından
Öncelikle sakin ol canim. Sen alisacaksin ki oglunda daha kolay alisacak. Rabbim daua beter seylere alismak zorunda birakmasin. Yavrun iyi olsun yeter. Eminim sagliksiz bir yuvaydiki cocugununa hem anne hem baba olmayı tercih ettin. Oyuzden guclu olmalisin.
tarafından
Ben orda evladimin derdindeyim millet bide bos konusunca istemsizce sinirleniyorum canim napim ben alistim da oglumu nasil alistiracagim bilemiyorum babam nerde neden yok dediginde nasil onu ikna edici aciklama yapicam nasil ustesinden gelicem kestiremiyorum cok sukur onun sagligi yerinde olsun tek basima buyuturum fazlasiyla sagliksizdi oglumu riske atamazdim
0 oy
tarafından
Allah yardimciniz olsun konuyu bilmiyorum insallah duzelecek birseydir
tarafından
Amin inşallah duzelir mi bilmiyorum hayırlısı neyse o olsun istiyorum
0 oy
(7,188 puan) tarafından
Babası bk.yesin ne demeye soruyorlar on kişi mi gidilir ille hastaneye . Ben valla çocuğumu kaç kere götürdüm hepsinde de tektim çok lüzumsuz cumbur cemaat gitmek .
tarafından
Ya bende onu anlamiyorum ya canim her cocuk hasta oldugunda tum sulaleyle mi gidiyorlar acaba onlar da benim yalniz olusum garip geldi
0 oy
(105 puan) tarafından
Bagrsak hareketsizligini nasil fark ettiler
tarafından
Doktor elle muayene etti sonra da steteskopla ama acildeki doktor da tam tersini soyledi
(105 puan) tarafından
Kakami yapamiyodu
tarafından
2 gündür kaka yapamiyordu kusmasi vardi dogru duzgun uyumadi uykusundan aglayarak uyandi hep kendini kasiyordu
0 oy
tarafından
Aa yok artık işte belki babasi, izin alamadi,gelemedi yada gerçekten öldü belki. Insanlar ne kadar hadsiz ya. 
tarafından
Fazlasiyla hadsizler hemde gercekten babasi olen kac tane cocuk var anneleri tek basina mucadele ediyor isine gitmesi gereken babalarda var ne bileyim nasil calisiyo bu insanlarin beyni anlamadim
0 oy
(299 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
tarafından
Amin inşallah canim
0 oy
(14,030 puan) tarafından
İnşallah evladın kıymet bilen bir evlat olur çünkü yaptığın şey hiç kolay değil benim annemde kardeşimi ve beni tek büyüttü çok iyi bilirim zorluğu hem maddi hem manevi çok zor Allah yardımcın olsun 
tarafından
İnsallah bilir canim inan onun icin yaptiklarimi gozardi etmesin cektigim tum zorluklara degecek aynen o kadar zor ki anneni el ustunde tut daima ne guzel buyutmus sizi cok sanslisiniz
(14,030 puan) tarafından
Ben elimden geleni yapmaya çalışıyormda kardeşim benden çok farklı o yüzden oğlun için kıymet bilen evlat olsun diye dua ettim ya zaten
tarafından
Kardesinde anlar elbet bir gun değerini sıkma canını allah razı olsun canim insallah oyle olur
(14,030 puan) tarafından
Insallah canım benim Allah sana kolaylik versin inşallah
tarafından
Amin inşallah canim cumlemize
0 oy
tarafından

• :dizzy:Canim o burnun yuzunde guzel  herseye burnunu sokma desydin
tarafından
Hahahah ay o stresle hic aklima gelmedi bu dursun aklimin bi kenarinda canim
0 oy
(2,891 puan) tarafından
İyi de benim anlamadığım niye soruyorlar herkesin kocası işinde gücünde değil mi sanki başında gelen mi var bizim başımızda koca var da ne oluyor var da yok Herkesin kocası çanta gibi kolunda gezmiyor ki ne cüretle soruyorlar
tarafından
Ya valla bende anlamadim neden soruyor sanki ilk defa cocuguyla yalniz hastaneye giden benmisim gibi davrandilar resmen onlarinki geziyor demekki canta gibi her baba her an cocugunun yaninda olamayabiliyor nesi tuhaf geldi cozemedim bende
(2,891 puan) tarafından
Ben biri karnımda biri kucağımda gidiyorum hastaneye sağa sola Halbuki ben ayrı değilim adamın umrunda değil ki ben çalışıyorum deyip bir köşeye çekilip yatmayı biliyor anca
tarafından
Bir de boyleleri var iste canim allah yardımcın olsun yapmayan yapmiyor babalik her dakika yaninda olmuyor bunu desmenin anlami ne yani
(2,891 puan) tarafından
Yani anlamı yok patavatsızlık
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Size ne deseydin ay herkes nasil oatavatsiz olmjs ya
tarafından
Patavatsizlar kulubune denk geldim resmen bugun onlara neyse anlamadim
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Rabbim sabır versin gerçekten zor bir durum ayrıyız de geç boşver o utansın öyle baba olmaz olsun
tarafından
Amin inşallah vardir bunda da bir hayir öldü diyip geciyorum konu uzamiyor en azindan :) utanir insallah bir gun o da
0 oy
tarafından
Çok üzgünüm canım :( babasizlik çok zor. Ama senin bu duyguyla mucadele etmen bebegine babasının eksikliğini hissettirmemek için sarfedecegin çaba çok daha zor. Güçlü bir kadınsın sen. Ağzı olan konuşuyor. Olmayacak konular hakkında yaraya tuz basma konusunda uzman bir toplumuz. Şöyle konuşan insanların ağzına kürekle vurasım geliyor. Senin adına üzülüyor böyle insanlara da acıyorum bu kadar sığ oldukları için. Üzme kendini sen oğluna yetersin
tarafından
Daha çok küçük olmasina ve bisey anlamamasina ragmen yinede hissetmesin stresimi uzuntumu onun yoklugunu diye kendimi paraliyorum güçlü durmaya çalışıyorum ama su insanlar bazen deli ediyorlar tum enerjim gidiyor uzmemeye calisiyorum allahin izniyle sagsalim buyutucem oglumu canim
0 oy
(119,280 puan) tarafından
Onlara dertmiymis geri zek.alilar
tarafından
Dert ettiler zavallilar yeri geliyor ben takmiyorum onlara neyse
0 oy
tarafından
İnsanları boşver takma kafana benim eşim var fakat nereye gitsem tek giderim çocuğun evin bütün işini ben yaparım banada çok soran olur millete neyse bizimkide var ama yok 
tarafından
İste bazen herseye anne kosuyor baba sadece rol olarak var oluyor ama bizim insanlarimiz neden bunu anlamiyor dusunemiyor sinir bozucular
0 oy
tarafından
Herkes kocasıyla mı gidiyor sanki kontrole gerizekalılar 
tarafından
Onlar hep kocayla gidiyorlar demekki yalniz gideni gorunce kabullenemediler herhalde
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Niye soruyo nufusuna mi alcakmis hasta bu insanlar
tarafından
Ne bileyim canim valla bende anlamadim insanlari
0 oy
(12 puan) tarafından
Bende hamileyken ayrıldm babası yoktu dogumumda şimdi 7 yaşında belki iki kez anca görmüştür o adamı ama kolay olmuyo tabiki zor zamanlar oluyo sürekli baba soruyo ama büyüdükçe  oda anlıyo ve sormamaya basliyo
tarafından
Allah yardımcın olsun canim seninde ayni sureclerden bende geciyorum belkide babasi hicbir zaman gormeyecek inan onu bile bilmiyorum iste baba sormaya baslayinca nasil ustesinden gelicem kestiremiyorum boynu bukuk hissedeck mi kendini mahsunlasacak mi daha simdiden bunlari dusunmekten kafayi yiyorum

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 650 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 252 göst.
2 Şubat 2022 Aile kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 917 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Duyguyla (344 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 321 göst.