0 oy
788 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bim in bulaşık Makinesi tabletini kullanan var mı

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum canim
tarafından
Leke vs bırakıyor mu canım
tarafından
Bırakmıyor canim ben fairy kullanıyordum aşırı pahalandigi için  denemelik almistim cok-da memnun kaldım kullanmaya devam ediyorum
-Reklam-
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Tuzuyla parlaticisini kullandim ama tabletini hic almadim canim
0 oy
tarafından
Ikisinide kullandim hem  bim hem a 101 cok güzel ve uygun 
tarafından
Leke buğu yapıyor mu canım
tarafından
Yok canm bende yapmadı
0 oy
(703 puan) tarafından
Ben kullanıyorum  cok memnunum fairy aşırı  pahali o kadarina gerek yok
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Esim almis geçenlerde on yargılı niye aldın fln dedim ama.sonra baktim.gayet guzel.yikiyor sadece ben faiyr de alıştım dueulamadan.atiyorum süzgeç vs tertemiz cikiyir bunda gider yeri duzgec yeri yaglimsi gibi oldu şimdi ikiside aldim gun ici veya yagli olmayan bulaşıkları bim ama kirli beklemiş bulaşıkları faiyr ile yikiom
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bulaşıkları çok çiziyor. Matlaştıroyor diye duymuştum
0 oy
tarafından
Ben çalışırken anaokulunda kullanıyorduk güzelde yıkıyordu 
0 oy
tarafından
Ben fairyden gectim bş kaç yıkadım baktım güzel yıkıyor leke falan bırakmıyor. Sonradan cay bardaklarım sapsarı eşime kızdım içinde cay mı bıraktın die sonra fairy aldım tekrardan bardaklardaki cay lekeleri gitmiş 
0 oy
(614 puan) tarafından
Buğu ve mat yaptı bardakları. Mintax daha iyi şokdan alıyom
0 oy
tarafından
Ben kulanıyorum 
0 oy
(409 puan) tarafından
Ben kullanıyorum hem hesaplı hemde diğerleriyle aynı işlevi görüyor tuzunu parlatıcısınıda bimden yada a101 den alıyorum 
0 oy
(102 puan) tarafından
Biminkini begenmedm ama şok marketinki çok güzel ve uygun
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Ben bu zamana kadar hep finis kullanıyordum. İlk defa gecen ay Bimin tabletini aldım arkada tavsiyesi üzerine. Cokta memnunum bosa fazla para verme sende 
0 oy
tarafından

Ben kullaniyorum çok ta memnunum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 412 göst.
29 Ekim 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❣Maşo'nun Hatunu❣ (2,332 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 12,648 göst.
28 Kasım 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 297 göst.
7 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤️Derin❤️ (2,722 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 1,405 göst.
1 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu

378,829 soru

11,339,275 cevap

34,803 kullanıcı

...