0 oy
342 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından
Of kizlar bilmiyorum ne yapicam 35 haftalık hamileyim şurda 1aydan az var doguma ev sahibimiz vefat etmisti ogluna kaldi evi. Oglu da çıkın evden saticam evi diyor eşim konuştu karim hamile cikmam cok zor biraz muddet ver bebek dogsun 40lari ciksin diye bana misin demedi. En gec agustosun sonunda cikin diyor :( Allahim vicdan duygusu versin insanlara. Dogum parasi diye kenara para ayirmistik şimdi o ayırdığımız para komple ev tasima masrafina gidecek :( 

19 Cevaplar

0 oy
(38 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah yardımcın olsun 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyy Allah yardımcıniz olsun canim
(39 puan) tarafından
Sinirim cok bozuldu valla sabahtan beri aglayip duruyorum
0 oy
tarafından
Polise şikayet edin gereğini yaparlar polis gorumceme sen şikayet edersen 1 yıl o evde kira vermeden yaşarsın o kim oluyorum demiş 

Bide kontrat yoksa vergi kaçırmaktan ceza yer 

Kontrat varsa da evde çıkma süresi var sanırım 2 yada 3 ay falan
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Ben taşındım canım, Rabbim yardımcınız olsun çok zor cidden Rabbim insanlara vicdan versin. Acımasız em.besil sürüsü 

0 oy
(7,196 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun :/ Rabbim bir kapı açar üzülme 
0 oy
(136 puan) tarafından
Ben fmde ev tasidim canim zor cidden  evi tasidim duzenledim gece 2-3de bitti ism sabah 8 de doğuma  gittim yani:) beterin beteri var hersey olacagina varir takma yani Allah verir kolayliginu
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bişey olmaz cnm belki daha iyi olur bende seni gibi hızlıca tasındım bu ev daha bereketli geldı bize
(3,669 puan) tarafından
Gecen yıl bu zaman tasındım ayın 30 da kızımı kucağıma aldım :)
(39 puan) tarafından
Ayy bende tasiyip alacam heralde kucağıma herkes ayni seyi yazmis :D
0 oy
tarafından
Doğuma 1 ay kala taşınmıştım zor tabi hamileyken 
0 oy
(703 puan) tarafından
Ben oğlum  2 aylikken tasindim hergun bi esya kutuladım on gunde toparlandim diger evede annem geldi  sagolsun temizlik yaotik bir haftafa yerlestik
0 oy
(449 puan) tarafından
Bn de hamileyken taşındım. Şimdi 3 aylık bebeğim gene ev taşıyorum bebek doğunca daha zor cnm.yardim edecek birileri varsa bebek doğmadan taisnmak daha iyi olur senin iciin 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Tasındım canım. Tasındım evi yerleştirdik ve ertesi gün dogum yaptım. 
(1,094 puan) tarafından
Vicdanız adam cıkında cıkın yırttı bir yerini
(39 puan) tarafından
Bende tasiyip dogururum insallah bebek erken gelmek isterse yani ben evi tasiyamadan, kalirim 40 gun yazik bebegime rezil olur
(1,094 puan) tarafından
Ben tasınmamın tetiklediği dusunuyorum.
(39 puan) tarafından
38.haftalarda taşıyayım bari erken gelmesin :D
(1,094 puan) tarafından
Aynen =)) ben de 38.girmiştim
0 oy
tarafından
2 kere taşındım biri dubleks ti
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun ben de 34 haftadayim ev sahibim bakmıyor nerden geldiği belli değil 2 oldu bu evde fare buluyorum taşınmak istiyorum kara kara düşünüyorum nasıl yapcam diye 
0 oy
tarafından
kontrat varsa sen haklısın hiçbirşekilde cıkaramaz
0 oy
tarafından
Ilk çocuğuma 8 aylıkken urfadan zonguldak a taşındım. Şimdi ikinciye hamileyim yine sekiz buçuk dokuz aylıkken 2 saat uzaklığa tasinicam ınsallah 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kira sözleşmeniz varsa sözleşme bitene kadar sizi çıkaramaz.

Ben de hamileyken taşındım ama 4 aylık hamileydim.Nakliye şirketi tuttuk , eşimle evi topladık onlar sadece taşıdı. Yorgunluktan ağlaya ağlaya mutfak yerleştirdiğim gözümün önünden gitmiyor.
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cikaramaz hemen cnm yasalar var. Kontrat yokmu
0 oy
(147 puan) tarafından
Şikâyetçi ol o şekilde seni evden çıkarma gibi bi lüksü yok ev sahibinin yasalarda kiracidan yana benim annemlere gecen sene ev sahibi oyle dedi ama şikayetçi olunca 1 sene daha oturdular.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 184 göst.
5 saat önce Aile kategorisinde Havin06 (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 960 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 23072020 (2,915 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 174 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde anakiz (2,155 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 396 göst.