0 oy
927 göst.
Diğer kategorisinde (2,447 puan) tarafından

Kızlar ya ben yeni eve taşındım. Kirada oturuyoruz bu evde lavabo üstünde dolap var. Kendi evimde yoktu ondan ayna önünde bi sabun bide koku vardı. Kendimiz banyo lavabosunu kullandığımız için tarak dis fırçası macun vs hep orda. Neler koyuyorsunuz dolaplara bomboş benim yazık :D

image

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Misafirlerin kullandığı dolaba gelenl2r ıcın yedek 2 fırcq dıs macunu ped ve kucuk havlular koyuyorum lazım olursa kullansınlar diye canim kendi lavoboma kendi ewylarımızı 
-Reklam-
+1 oy
(27,353 puan) tarafından

Koyacak birseyin yoksa koymasanda olur yani.

(27,353 puan) tarafından
Ulan ne uyumasi yuhum var didim ahahahq
(2,447 puan) tarafından
Dövüşmen guzum
(27,353 puan) tarafından
Aha simdi gidirem yatim :) essahtan yatacam hrheheh
(2,447 puan) tarafından
İyi uykular beybisuu benim yerime de uyu :)
(27,353 puan) tarafından
Az gonusun he sabah okuyamam tüm yorumlari iyi geceler bayyuuu
+1 oy
tarafından
Deodorant parfüm maske kremlerini koyabilirsin bn öyle yapıyorum 
+1 oy
(3,024 puan) tarafından
Mesela ped koyabilirsin sonra kulak cubugu sonra fis fis parfun ec ler icin 1 tane tuvalet kagdi rulosu guzel esans kokusu toka koyabilirsin
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Tam anlayamadım canım foto atar mısın ona göre fikir veririm :)
(2,447 puan) tarafından
Koydum kuzu. Dolap boş da ne koyabilirim bilemedim :D
0 oy
tarafından
Maske saç bakım ürünler gargara falan var canım 
(2,447 puan) tarafından
Onları banyoya koydum kuzu organizer almıştım banyoyu kullanıyorum hep
tarafından
Kız banyo dedin ya işte:)) benim banyoda lavanonun üstü dolap onlara koyuyorum altta da deterjanlar var
(2,447 puan) tarafından
Hee benim bu banyo değil gii tuvaletin lavabosu :D banyoya yapmamışlar dolap ya oraya organizer aldım. Bu dolabın altınds da var oraya deterjan temizlik bezleri falan attım
0 oy
(903 puan) tarafından
Benim de lavabo üstü koca bi dolabım var kullandığım yüz temizleme jelleri saçıma kullandığım cildime kullandığım bakım malzemeleri fazlalık sabun ve duş jelleri diş fırçası vs tarak hep o dolaplarda ben kalabalıktan nefret ettiğim için asla lavabo üstünde bişey yok sabun dışında herşey orda :) 
(2,447 puan) tarafından
Ben bu lavaboyu kullanmıyorum kuzu ya misafir falan gelirse onlar kullanıyor benim o dediklerin banyoda organizer aldım oraya koydum hep :D
(903 puan) tarafından
Hımm o zaman buraya da misafirler için küçük el havluları sabun falan koy bilemedim şimdi :)
(2,447 puan) tarafından
Küçük havlu alicam bende english home dan baktım da kişiye özel olsun diye  onları koyayım bari ya. Süslü küçük sabunlardan alayım bari bide :D
(903 puan) tarafından
Aynen canım şık durur :)
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Dolabın içine pedlerini koyabilirsin canım aynanın önüne de bambuku koku ya da küçük saksılı yapma çiçekler oluyor ya onlardan olabilir mum olabilir kaktüs olabilir :)
(2,447 puan) tarafından
Pedleri banyoya koyuyorum isim bitince yatak odasına koyuyorum :D bu lavabo yu pek kullanmıyorum kuzu. Aaa pazardan 2 tlye aldığım kokum güzel değil mi orda :D
(12,854 puan) tarafından
Yoo bebem oda güzel fikir verdim :)
Hiç fazla eşyan yok mu yani çok nadir arada kullandığın şeyler olabilir ya da havlu koyabilirsin :)
(2,447 puan) tarafından
Yedek dis macunumu fazla taragimi  falan koyim bari ya çok boş oldu böyle :D
0 oy
tarafından
Parfüm makyaj malzemesi kulak pamuğu krem aseton burun spreyi pudra traş malzemeleri bizde bunlar var 
(2,447 puan) tarafından
Bunların hepsi Sifonyer imde ayna arkası rafli bölüme koydum canım bi sürekli kullanılmıyor hiç biri oraya koydum :)
tarafından
Boş kalsın o zaman kız boşver kim açıp bakacak sanki
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Trmizlik malzemesi parfüm deodorat sabun o tarz seyler lif olur havku filan koyardım brn3
(2,447 puan) tarafından
Aynen en mantıklı onlar artık :)
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bende de durum aynı :D
0 oy
tarafından
Benmde dopdolu maske sabun tarak kokular derdorant vs seyler var
(2,447 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
tarafından
Yukarda diş fırçaları diş macunu bide tuvalet kağıdı var alttada havlu tras makinası tarak var
(2,447 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
tarafından
Eski evimde sol eşimin sağ benimdim kişisel ürünlerimizi koyuyorduk diş fırçalığınıda eşimin tarafına bırakıyorum ayna önünde mumlarım vardı 
(2,447 puan) tarafından
Cok kullanmıyoruz burayı canım. Misafir kullanıyor genellikle
tarafından
Misafirin kullanıcağı birşeyler koyabilirsin o zaman benim alt dolabım lavaboya yakındı alttaydı girerkende söylerdim ihtiyacın olan bir şey olursa alttaki dolaptan al diye
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Benim dolapta ağrı kesici ilaçları, kantaron yağı, sabun, maske, pamuk, tıraş makinesi  var. Diğer tarafta dış macunu diş fırçası. Alt orta tarafta tuvalet kağıdı var, alt yanlarda da temizlik ürünleri var ☺️
0 oy
tarafından

Parfum var cubuklu ondan koy hem gorsel olarak guzel durur hemde mis gibi kokar birde mumlar var ben onlari koydum :) 

(2,447 puan) tarafından
Niye beğenmedin kiz 2 tlye aldım pazardan :D çubuklu parfüm kullanıyordum eski evimde burda henüz parfümcu keşfedemedim :))
0 oy
(302 puan) tarafından
Burada da banyonda öle bişy varsa herşeyini oraya koy benm öle sadece nemlendirici parfüm var esimin bide yüzük kutum
(2,447 puan) tarafından
Banyoda yok kuzu dolap. Organizer aldım oraya
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Ben wc kağıtlarını koyuyordum
(2,447 puan) tarafından
Alt dolaba koydum kuzu onları
0 oy
tarafından
Dediğin gibi tarak dış macunu tras takımı ped falan banyoda ne kullanılıyorsa onlar canım 
(2,447 puan) tarafından
Misafir için kullanabilecegi en mantıklı onlar var canım ihtiyacı olan kullanır ordan
0 oy
(538 puan) tarafından
Zamanla koyarsın. boş ver boş kalsın. 
(2,447 puan) tarafından
Ah zaman :))

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 169 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 429 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 150 göst.
9 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde YiğitinAnnesi (351 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 96 göst.

379,353 soru

11,354,904 cevap

34,829 kullanıcı

...