0 oy
1,574 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Benjm evim 2 oda bi salon ama odalarin kapısı salondan açılıyor ev kucuk misafir geldiği zaman yataj odasinin kapısını örtmeli miyin açık mi kalsin. Bebegimin beşiği yatak odamda genelde ayip olmasin die ben açıyorum 

18 Cevaplar

+1 oy
(581 puan) tarafından
Bence de kapat mahremin orasi senin kimsenin görmesine gerek yok canım 
-Reklam-
+1 oy
(1,524 puan) tarafından
Tabiki kapalı olmalı
+1 oy
(6,814 puan) tarafından
Bende kapalı olmalı canım insanlarının gözünün ucu orda olmamalu
+1 oy
tarafından
Açmak zorunda değilsin  kapalı kalsin ben evde kimse yokken bile kapalı tutuyorum
+1 oy
(1,517 puan) tarafından
Ben hiçbir zaman açık bırakmam en rahatsız olduğum için yatak odamin görünmesi benim özel alanım öyle de kalmalı bence 
0 oy
tarafından
Bence kapat orasi senin ozel yerin neden acik kalsin kii
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Benim hep açık hiç kapatmıyorum 
0 oy
(8,272 puan) tarafından
Benım ev bı kapıyla vocuk odası banyo yatak odası dıger yerlere kapatılıyor misafir gelınce direkt o kapıyı kapatıyorum.Ayıpla ılgısı yok o kısıde kendını rahat hısseder ayrıca yatak odası mahremdır kapalı olması elzemdır
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Sen bilirsin. Nasıl rahat edersen öyle yap. Ben öyle bi durumda kapalı tutardim
tarafından
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
0 oy
(224 puan) tarafından
Tabikide kapat ne olursa olsun orası size özel mahrem bi yerr kimsenin görmesine gerek yokk
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Asıl açık olması ayıp bence.Orasi senin özel alanın mahremin misafirler yatak odsni görüp ne yapsın canim
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Benim yatakodamin kapisi koridorda ve en sonda olmasina ragmen hep kapali tutarim bebegim dogdugundada bu boyle olucak cunku kimsenin bebegimi opmesini istemiyorum yatakodasinada giremezler heralde :angel:

0 oy
(1,291 puan) tarafından
Bence kapatmalisin
0 oy
tarafından
Gelen misafire bağlı kaynanam eltim görümcem falan gelince kapatmam ama başka birisi gelince amca dayı yenge kaynım falan kapatırım açık tutmam 
0 oy
(256 puan) tarafından
Benimde ayni iki oda bi salon kapilar salondan acilir odalara ben musafire gore kapatirim 
0 oy
tarafından
Bn olsam.kapatirim orasi bnm ozl odam ozl esyalarm hersyim var bebegimi gormek.isteyende salonda gorur 
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Normalde kapat âmâ bebeğin içerideyse çok hafif aralık bırak çocuğun sesini de duyman gerekiyor 
0 oy
(545 puan) tarafından
Kapali kalmali.orasi senin ozel alanın kimse görmemeli he ama bebegi besige koyuyorumnm diosan orasi senin bilceginn mesele kuzum 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 239 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 449 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Memleket sevdalisi (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
0 oy
3 cevap 130 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,321 soru

11,323,586 cevap

34,775 kullanıcı

...