0 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde (614 puan) tarafından
Hayırlı günler kızlar dün gece eltim bizdeydi 11 bucukta gittiler 12'de kalktım bütün Evi süpürdüm Toz aldım lavaboyu tuvaleti yıkadım bu sabah Eşim işe gitti ben ve oğlum tek başımızayız bahçemi yıkadım demliklerimin içini kaynattım falan tuvaleti gene yıkadım ve bana İçimdeki Şeytan kalk bütün evi tekrardan süpür toz al Sil diyor bir yerde kir göremiyorum ama kafayı yiyeceğim İçim rahat değil nasıl baş edebilirim buna sizde de böyle oluyor mu

14 Cevaplar

+1 oy
(7,402 puan) tarafından

Canim bidaha yapma direk  bana gel okadar isim varki :D

Saka  bi yana kendine engel ol canim. Bunu sürekli yaparsan gercekten hastalık hal8ne gelir. Icinde ki seytana kişe de sen. 

(614 puan) tarafından
Işte engel olamıyorum ki kendime bir bakım yaptığım yok Saçım başım dağınık tipimi görsen ne haldeyim ama 7/24 iş
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Besmele cek yerine otur kız :))

0 oy
(625 puan) tarafından
Kuzum ben 26 haftalık hamileyim psikolojim bozuldu halı yıkadım bugün sen düşün eşim kızıyor  napcagimi bilmiyorum aynı sorun bendede var
(625 puan) tarafından
Ağlıyorum evde 3 gün gecirrsem kafayı yiyicem dip köşe yapıyorum hamile olmadan önce böyle değildim fazla takıntılı oldum ne yapmalıyım bilmiyorum
(625 puan) tarafından
İnsanlar öte beri temizler ben koltuklarımı bile çekiyorum koltukları halıları siliyorum
tarafından
Saçmalama sakın sakın ver yıkansın sen iki canlısın delirme senden önemli mi bebekten önemli bir halı birde ayakların da soğuk almasın dikkat et kendine lütfen
(614 puan) tarafından
Ay bende 28 +5 haftaligim canım valla durmuyorum her yeri yikiyoru.
(625 puan) tarafından
Napcagimi bilmiyorum o kadar çok hareket varki bende hiç kilo almadım bile yemek yemek bile istemiyorum temizlik daha çok hoşuma gidiyor
0 oy
tarafından

12 de kalmışsın geç Bi saat. Sabahın 7 sinde kalkman lazımdı :) sonra 2 ciye zaman olsun 

(614 puan) tarafından
Kiz gece 12 be
0 oy
tarafından
Okurken böyle içimden birşeyler eridi ay ellerine sağlık ay şimdi ne güzel mis gibi temizlik kokuyor o evden kokusu burnuma burnuma geldi ya 
(614 puan) tarafından
Saolasin bacım:)) ama rahatlık batıyo temiz evi temzliyom
0 oy
tarafından
Temizlik Allah'tan titizlik şeytandandır canim herşeyin fazlası zarar canım 
0 oy
tarafından
Vala temizlik imandan gelir der gidermiş insanın kanına fazla abartmamak gerek çünkü tek isimiz temizlik değil  çocuk eş vs. Sonra hastalık haline gelir fazla takıntılı olma bence
0 oy
(191 puan) tarafından
Hamilelikle alaksk varmi bilmiyrm ama bnm 1.5 yasinda oglum var. Onun icimde olsa gunde 2 kere makima vururum. Yerleri silerim tezgahi tubaleti banyiyo camasir sularm. Tabiki esim gelene.kafr temz kalir . Ama hergun rutin isim mutlaka yaparim pis olamiyrm alimde degl
(614 puan) tarafından
Sen de benim gibisin Bir de benim evim müstakil ev tozu kiri hiç bitmiyor
0 oy
tarafından

Evet maelsef yere yemek yerken bişi dökülse o yemek bitmeden bırakır egilip siler tekrar yerim acayip kötü oldm bende koronadan sonra yerde böle oldu özellikle yerleri çok siliyorm halı örtüsü yıkıom:(

0 oy
tarafından

Evet maelsef yere yemek yerken bişi dökülse o yemek bitmeden bırakır egilip siler tekrar yerim acayip kötü oldm bende koronadan sonra yerde böle oldu özellikle yerleri çok siliyorm halı örtüsü yıkıom:(

0 oy
tarafından

Kızz senin evde iş kalmamış bana gelsene noluuuurrr :)

(614 puan) tarafından
Vallahi şimdi kalkıp bir daha evi süpüreceğim İçim içimi yiyor hele Konuşunca daha çok gaza geliyorum
tarafından
Unutmaya çalış inan çok kötü bir durum o arkadaşımdan biliyorum bizi davet eder yanımızda hiç oturamaz
0 oy
tarafından
Herseyin fazlası zarar
0 oy
tarafından
Gel misafirim oll kız :))))
(614 puan) tarafından
Hemen geleyim canım Gelince deterjan da getireyim mi :)
tarafından
Yok kuzu çok var deterjan sen yetersin :)))
0 oy
(147 puan) tarafından

Hayırlı olsun OKB hastası olmussun( Obsesif Kompülsif Bozukluk)  tez zamanda psikiyatriye git anladığım kadarıyla daha başındasın ilerlerse tobe daha kurtulamazsın 1 sise çamaşır suyunu 1 sise bulaşık deterjanını 1 günde bitirirsin. Bu yüzden ataklar gecirirsin nefes alamazsin

(614 puan) tarafından
Bacım Vallahi cifle tuvaleti yıkıyorum İçime Sinmiyor çamaşır suyunu olduğu gibi boşaltıyorum sonra nefesim kesiliyor nefes alamıyorum odaya geliyorum kendi kendime kiziyorum
(147 puan) tarafından
Beynini temizlik yaptığına ikna edemiyosun dimi ellerin dirseklerine kadar deterjandan tahriş oluyo kuruyo
(614 puan) tarafından
Ay korkmak ne kelime parmaklarımın ucu var ya patlıyor Bir de aşırı panik atak olmuşum eşime çocuğuma ama bir yere Dokunmayın el lekesi çıkmasın yerinizden kalkmayın gibi şeyler yapıyorum Eşim bile artık bana diyor ki sen temizlik hastası olmuşsun Hani 22 yaşındayım 4 yıldır evliyim babamın evinde hiçbir şey yapmazdım
(147 puan) tarafından
Bak benim kuzenim öyleydi ondan biliyorum bi çöp atmaya giderdi çöpü attıktan sonra once diş kapıyı sonra mutfak kapısını çamaşır suyuyla kırklardı artik kapıların rengi boyası attı sonra kendi banyoya girerdi yıkanır çıkardı ikna olmazdı gider tekrar yıkanırcikardi yine ikna olmazdı bidaha giderdi 5 sene bu şekilde devam etti sonra izmirde bi psikolog buldu oraya gitti 1 senedir tedavi görüyo ve daha iyi en yakın zamanda gitmen lazim yoksa ilerde evinde ciddi huzursuzluk yaratır bu durum ve çocuğunu da kötü etkiler

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 363 göst.
7 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 673 göst.
25 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 953 göst.
11 Temmuz 2020 Aile kategorisinde aysecik (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,174 göst.