0 oy
3,134 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Evi bize satmak istiyolar 300 bin bana aşırı yüksek geldi bu eve 300 sizce fazla değil mi millet kafayı yemiş olmalı :D villalar 300 du bir ara:) 3+1 ev ama mutfak açık yanlış mi düşünüyorum yoksa normal mi alsak mı diyor eşim hayır dedim kararsızım

image

image

image

image

image

image

79 Cevaplar

0 oy
(1,309 puan) tarafından
Bu eve o para bedava bence :D bende 3+1 evde oturuyorum nerdeyse dağ başı merkez filan değil 750 bin istiyolar 
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Ben olsam alırım evler ucmuş ayrica ev cok guzel ve duzenini kurmussun
(2,860 puan) tarafından
Offf bende çalışmak istiyorum ama eşim izin vermiyor hemşirelik mezunuyum liseden ama işte boş yabi eşin ne iş yapiyor
tarafından
Yazık ya bıraksın çalış ne güzel işte

Elektirik elektornik mühendisi canım
(2,860 puan) tarafından
İzin vermiyir cnm gelde anlat ahaha :))) rabbim daha bol kazanç versin insallah
tarafından
Amin Allah razı olsun canim❤

Ya işte eşler ne diyorsa o karşı çıkamıyor insan
(2,860 puan) tarafından
Aynen öyle valla :)))
0 oy
(174 puan) tarafından
Hangi şehirdesin canım 
tarafından
Balikesir canım
0 oy
(1,143 puan) tarafından
Benim ev 2+1 odalar orta büyüklükte girişim iyi tek tuvalet var banyoyla beraber 2 başkonum var biri baya çok büyük. Site içinde her tarafı açık hiç ev yok bahçeye bakıyor tüm camalrım balkonlarım. Bakım olarak iyi evim orta kat. 2 yıl önce 195 e almıştık ve şuan 300 den aşağı satmam . Neden dersen aynı sitede 3+1 orta kat 375 e satıldı. Ve daha yeni 3+1 giriş katını 410 a satışa çıkardılar. Benim alt katıda 265 den satacakalrdı bir kaç ay önce vazgeçtilet. Senin ev daha geniş bakım olarak aynı gibi benimkiyle yeri kaçıncı kat oldugu falan da güzelse 300 eder fazla bile eder
0 oy
(966 puan) tarafından
Canm kayinpederim kutu gibi küçük 2+1 i 250 ye sattı burası baya geniş bence çok iyi fiyatı 
0 oy
tarafından
Oda sayisina semtine hangi ilde oldugunada bagli ama canim guzelmis ev 
tarafından
Sağol canım bende çok beğeniyorum
0 oy
(10,321 puan) tarafından
Bence arakatsa uygun bile fiyatı 
0 oy
(57 puan) tarafından
Nerede olduğuna bağlı diyecek ama 300 bin den başlayan fiyatlarla artık evler eski daire değilse 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
300 bin ucuz bile ama.muhit neresi sehir ve muhite gore degisiyor malum.fitlyatlar
0 oy
(5,819 puan) tarafından
Degmez bence 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Sanırım bulunduğun yere göre değişir bizim burda aşırı pahalı evler 300 az geldi bana o yüzden 
tarafından
Canım burda bir ara villalar 300du faiz düştü diye evler yükseldi şimdi faiz yükselince evler düşecek 4+1 almayı düşünüyorum şahsen bana yüksek geldi
0 oy
(10,019 puan) tarafından
Hangi sehirdesin canim
0 oy
(31 puan) tarafından
Gayet de eder az bile begendiyseniz, kredilerden sonra fiyatlar iki katına çıktı.
tarafından
Küçük gelir ilerde bize canım çok seviyorum ama ilerde olmaz

O paraya başka büyük ev buluruz sıfır hemde faiz yükselince evler düşecek o zmn alicam
0 oy
tarafından
Hangi şehirde
tarafından
Balikesir cnm
0 oy
tarafından
Ev egerki istanbulda ise 300 binden fazla eder bizde bakıyorum 2+1ler bile 300 bin 
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Esyaliysa iyi ama esya yoksa 140 bu binanin fiyati
tarafından
Kız eşyalar benim şuan o evde oturuyorum
0 oy
(211 puan) tarafından
Hiç sevmem Amerikan mutfağını yaptığın bütün yemekler içeri siner
tarafından
Ben seviyorum memnunum ya
(211 puan) tarafından
Sen memnunsan sıkıntı yok o zmn cnm hayırlı olsun şimdiden
0 oy
tarafından
Bence eder çok güzel
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Canim nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama artik evler aldi basini gitti. Fiyatlar hep yuksek. Bir de hep merak etmisimdir kızartma yapınca koku yayılmıyor mu?:ermm: Eğer bu konuda muzdaripsen bence mutfağı ayri bi ev bak

tarafından
Ay valla hiç sıkıntı yaşamıyorum kocaman camlar var aciyorum sıkıntı koku olmuyor

Kız faizler düştü diye evler yükseldi şimdi yine faiz yükseldi evler düşecek bekliycem
(4,725 puan) tarafından
Hayirlisi olsun hakkinizda canim benim ❤
0 oy
(2,078 puan) tarafından
3+1 ise normal, evde yeni ve temiz gibi duruyor 300 ise kaçırmayın canım

İlgili bir soru bulunamadı

379,123 soru

11,348,961 cevap

34,813 kullanıcı

...