0 oy
3,133 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Evi bize satmak istiyolar 300 bin bana aşırı yüksek geldi bu eve 300 sizce fazla değil mi millet kafayı yemiş olmalı :D villalar 300 du bir ara:) 3+1 ev ama mutfak açık yanlış mi düşünüyorum yoksa normal mi alsak mı diyor eşim hayır dedim kararsızım

image

image

image

image

image

image

79 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Milletçe gereksiz eleştiriye bayılıyoruz. Kız heves etmiş koymuş güle güle oturun demek bu kadar zor mu gerçekten 
tarafından
Oo hemde nasıl bayılıyorlar illa bir kulp takacaklar

Kız hevesten değil hani ev alanlardan fikir almak istedim ederi 300 mu diye:) almadım evi faizin yukselmesini bekliycez evler o zmn düşecek
tarafından
Olsun balım temizle temizle at boşver :D
tarafından
Puahahhahaha harikasın kız ☺️☺️☺️

Çöpe atıyorum geri çıkıyolar kokuşmuşlar ☺️☺️☺️
-Reklam-
+5 oy
(4,875 puan) tarafından

Tv ünitesinin yanındaki buzdolabı mi :woot: 

(12,852 puan) tarafından
Evet buzdolabı :)
(4,875 puan) tarafından
Teşekkür ederim yanlış görmemişim :))
tarafından
Niye kız çok mu tuhaf geldi:)
(4,875 puan) tarafından
Valla geldi ne yalan söyleyeyim benim evde Amerikan mutfak ama tv ünitesinin yanında dolap acayip geldi misafir olsa bişey almak istesen herşey ortada ☺️☺️
tarafından
Ortada olsun canım ne olcak temiz birisiyim herşeyim düzenli samimi misafirim geldiğinde hep mutfakta otururuz herkes de çok beğenir evi hani bana tuhaf gelmiyor seviyorum sahsen:)
+1 oy
(1,993 puan) tarafından
Yerine ve semtine bağlı canim biz 290 bine aldık 60 bin içerisine harcadık evimiz 12 15 sene arasinda sanirim ama yeri semti iyi diye almıştık kaç m2 o da önemli kaçıncı kat kaç senelik 
tarafından
Bizimde yeri çokk iyiii
(1,993 puan) tarafından
Kac m2 canım ama mytfak ve otyrma odasi ayni iyi olmaz bence tüm koku orada daha güzel evler vardır eminim o fiyata hangi şehir
tarafından
Balikesir canım aslında çok seviyorum mutfağımi benim için iyi hani misafir gelince sohbet ederek çay hazırlıyorum oğlum hep gözümün önünde
(1,993 puan) tarafından
Beğeniyorsan al kuzu durumunuz varsa normal zaten 300 bin felan
+1 oy
(180 puan) tarafından
Ben beğenmedim evi benim evimde açık mutfakti bütün koku yağ koltuğa perdeye siniyordu TV'nin yaninda o detay bile rahat 50 bin düşürür ben 2 sene oturdum evim tamda bu tarzdaydi sonra taşındım sırf acik mutfak yüzünden 
0 oy
tarafından
Canım 3 artı bire benziyor bu ev 300 milyar Hayır kesinlikle çok değil tam tersi çok çok iyi bizim burada 90 metrekare 85 metrekare evler bile 180 200 milyar Yine de sen bilirsin ev Ferah güzel bir eve benziyor
tarafından
Bir evde zaten mutfak önemli mutfağın Maşallah çok geniş büyük Amerikan mutfak mı yoksa normal mutfak mı
tarafından
Evet bana da çok yüksek geldi mutfak amerikan çok seviyorum ama yüksek bu parayla kocaman ev alınır
0 oy
tarafından
Doğal gaz var sanırım yerler parke 3 1 bence eder 
tarafından
Evet doğal gaz

Ne bilim bana çok yüksek geldi 4+1 almayı düşünüyordum bu para bu eve yüksek geldi bana
tarafından
Ev güzel görünüyor ama ev alırken çok iyi karar vermek gerekiyor iyi araştırmak gerekiyor
tarafından
4+ 1 mi kac liaraya alican kiz  evler 500 600 lira
tarafından
Kız fatma biriktirip alırız ne olcak ☺️☺️
(119,002 puan) tarafından
Fatoo  istanbul 500 600 cok iyi yaaa  esim almisti biz nisanliyken simdi bu yaz esimin kuzeni karsi binamizi 100 bin euroya aldi eskisehirden 4+1 190 metrekare dusun 800 bin tl hatta 860bin şuan
0 oy
(614 puan) tarafından
Muhiti nasıl? Ulaşım okul hastane ve hangi şehir? 
tarafından
Harika canım tam merkezde yerini komşularımı falan çok seviyorum
(614 puan) tarafından
E merkezdeyse eder o zaman ev çok hoş bence. Amerikan mutfak çok güzel oluyor ben çok memnunum :) sadece yemek kokusu sıkıntısı oluyor o da çok önemli değil
tarafından
Dimi çok rahat oluyor kız camları açınca koku kalmıyor çok seviyorum bende:)

Bilemiyorum ya biraz daha beklemek istiyorum
(614 puan) tarafından
Al al. Fırsatın varken. Güzel ev
0 oy
tarafından
3+1se daha asagi bulamazsin zaten kac m²
tarafından
Öyle mi diyorsun kız bilmem yüksek geldi
tarafından
Tek sorun mutfak yoksa guzel
tarafından
Hanti sehirdesin
tarafından
Balikesir canım
tarafından
Ya beyaz eşyalarımı çok seviyorum:)
0 oy
(680 puan) tarafından
Canım kesinlikle etmez 
tarafından
Yanii dimi çok yüksek
(680 puan) tarafından
Evet eşimin dayısı mütahit yaptığı evleri görsen harika evler3+1 kocaman evler 300 ancak bu ev sahibi cok abartmış
tarafından
Sorma duyunca yuhladim☺️☺️☺️
(680 puan) tarafından
O parayla cok daha güzelini alırsın
0 oy
tarafından
Onemli olan evin nerde oldugu cnm
tarafından
Evin yeri çok güzel canım
0 oy
(41 puan) tarafından
Mutfakla odanın bir olması hoş değil bence dolap falan çok göze batıyor normal alın derim  
tarafından
Ben çok seviyorum oğlum hep gözümün önünde sıkıntı olmuyor da parası yüksek geldi değmez
0 oy
tarafından

Nerde yaşıyorsun.:)) istanbuldaysa al öp başına koy fiyatı çok iyi çünkü :D ben beğendim ev hacmini falan.  O değil de içi dolu evin resmini mi sana attılar eşyaları beğendim düzen falan guzel görünüyor :D

tarafından
Aa ciddi mi demekki kirada ve satın almak istiyorlar anladim canım sağol:)
tarafından
Kız kendi eşyalarım:) yok balıkesirdeyim canım burca villalar 300du geçen aylar:) faiz düştü diye evler coştu
tarafından
Ay daha neleer 300 bin mi bizim otrudgumuz ev 500 550 yapiyor maltepede olsa 600 yapar
tarafından
Kız orası istanbul tabi yüksektir biz bir ara villa sorduk 300 bindi:))
tarafından
Çatı katındayım ev yeniden inşa edildi tavanları tam daire gibi kalkmasa da 500 550 den aşağı satılmaz  büyük ve kocaman iki tane balkonum var mutfak desen oturma odamdan büyük odalar büyük.  Bence iyi senin ev fiyatı ama mutfakla oturma salonu bir galiba seviyorsan ve alistiysan bence kaçırma ev fiyatları düşmez çünkü pahalilasir
0 oy
tarafından
Saçmalama bacım 300 milyarı ayrı mutfak balkonlu bir eve ver sıfır eve ver burası için çok pahalı ev çok güzel ama 300 için pahalı 
tarafından
3+1 sıfir eve nerde yasiyonuz
tarafından
Öyle bacım bana da yüksek geldi 300 ye villa alırım ☺️☺️☺️
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Daha güzel bir ev bulunabilir o fiyata bence başka bakın 
tarafından
Dimi canım kız villarlar bu fiyataydı geçen ay faiz düştü diye evler coştu bir kaç ay sonra faiz yükselince evler düşecek
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Bulunduğu semt önemli canım. İyi bir semtse bu fiyat çok iyi ama iyi bir semt değilse bu fiyat fazla. Bina yaşına falan bakın ona göre değerlendirin. Evler uçmuş aldı başını gidiyor. Bizim burda o fiyata temiz ev bulmak biraz zor 
(3,136 puan) tarafından
Ama mutfakla oturma odanın bir olması güzel değil ve salonu küçük gibi. İyi değerlendirin derim. Dikkat ettim de odaların büyüklüğüne göre fazla gibi geldi
tarafından
Ev sıfır ilk biz girdik yeri de çok iyi canım merkezde

Ama yüksek geldi bana bence bu fiyata daha büyük ev alınır aslında evimi de çok seviyorum kararsız kaldım
(3,136 puan) tarafından
Kıracaksınız şimdi o zaman. Bence iyi araştırın derim yani şahsen ben büyük ev seviyorum.
tarafından
Kız 4+1 almayı düşünüyorum ilerde çocuk da çoğalır büyük ev daha iyi olur
(3,136 puan) tarafından
Aynen kuzum 4+1 daha iyi. Bizimki 3+1 büyüklüğü normal yine de daha büyüğünü istiyorum.
0 oy
(299 puan) tarafından
Canım nerede yaşıyorsun oda önemli mesela dolmuş durağına okula hastaneye markete vb şeylere yakın mı çevredeki ev fiyatları nasıl evin yaşın kaç bunlara göre çok yada az diye biliriz ama amerikan mutfak lı evler bıraz daha uygun fiyata oluyor

300 mesela benim için çok fazla ben o fiyatta bir evi alamam 
tarafından
Mutfagin bir olması çok işime yarıyor açıkçası oğlum hep gözümün önünde seviyorum

Yeri de çok iyi merkezde ama yinede yüksek geldi faiz yukselince evler düşecek o zmn bu paranın üstüne biraz koyar villa alirim
(299 puan) tarafından
Yani kredi ile almayacaksan karenin yükselmesi senin işine yarayabilir
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Bence mutfak ayrı bakın, salon mutfak iç içe küçük Bi de burası, zor olur 
tarafından
Aslında çok büyük telde görünmüyor çok seviyorum açık olmasi baya avantajli oğlum hep gözümün önünde bi misafir geldi mi sohbet ederek herşeyi hazırliyorum

Ama fiyata değmez yüksek baya
0 oy
tarafından

Valla 300 cok uygun bu devirde bizim evde 3 +1  500 bin istiyo ev sahibi bi ara esimde almayi düşündü sonra bize fazla gelir dedik 300 se hic kacirmayin bence 

tarafından
Bana gore bu ev 300 etmez canım ya hani her semtte değişiyor fiyatlar bilemiyorum
tarafından
Nerde oturuyon ki
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Etmez canım mutfak ayrı bak valla kokudan oturulmaz 
tarafından
Kız şuan bu evde otuyorum kiradayim gayet de memnunum açık.mutfak gibisi yok
(2,448 puan) tarafından
Aaa ben şimdiye kadar 2 arkadaşımda böyle mutfakta yemek yaptık 2 gün koku çıkmadı evden :D
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Eder canm fiyatı normal bnce 320 ye kadar gideri var
tarafından
Bana neden yüksek geldi ya bilemedim
(1,233 puan) tarafından
Eşimin ailesi 8 yılık evlerinide 300 lirayla cıkarmışlardı orası İstanbul filanda fiyatı normal

İlgili bir soru bulunamadı

377,333 soru

11,292,170 cevap

34,710 kullanıcı

...