0 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oglum 4 aylık saçlarını sıfıra vurmak istoyprum ama korkuyorum gözüne falan kaçar diye kaçıncı ayda kestiniz ve nasıl kestiniz 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
7 aylıkken kestik kendimiz bence oturmasını bekle otururken sen tutarsın eşin keser 
tarafından
Evet bende kestirmek istiyorum korkuyorum gözüne falan kÇar diye. Kaçıncı ayda oturtma pozisyonunda tutunuz kucagınzda
-Reklam-
0 oy
tarafından
7.gunubtras ettik sünnet olduğu için .bunun bilimsel açıklaması da var göze beyne çok faydası var anne karnındaki saçının kesilmesi gerekiyor  gözenekleri açılıyor ve daha sık çıkıyor.sacin ağırlığınca da altın gram olarak vermek sunnet
tarafından
Nasıl yanı saçın göze girmesinin mi faydası var ben anlamdm :))))
tarafından
Hayır  saçın doğunca kesilmesinin
tarafından
Ha anldm   :)
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Kızım 3 aylıkken saçını sürekli çektiği için sıfıra vurmuştuk kaynım kesti. Güle oynaya kesti
0 oy
tarafından

Eşim makınaya alıyordu çokta güzel olmuştu ama kızım durmadı korktu makasla kesti eşim sonra traş bıçağıyla aldı çook güzel oldu :)

0 oy
tarafından
Yasina girenr kadar 3 kere kestik cnm . 
0 oy
(174 puan) tarafından
8 aylıkken kestik canım banyoya mama sandalyesine oturttuk eşim makinayla kesti bende oyuncaklarıyla oyaladim biraz zor oldu ama çok rahatladıkk :)
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Esimle banyoda 5 dakkada yaptik 2 aylikken kestik hemen banyoya soktum
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Küçük siperlik var onlardan alip kestirmistim hiç bir yerine kaçmadı sanırım civilde vardı 
tarafından
Tm cnm teşşekür ederm
0 oy
tarafından
Tavsiye etmem biraz daha bekleyin kesmek için biz 3,5 aylıktı kestik çok pişman oldum 
tarafından
niye pişman oldunz
tarafından
Derileri hassas olduğu için yaptırırken kızarıyor emzirirken mama verirken koluma çok sürttü yapışıyordu ve çok terledi kafası arkalarda hala daha saçı yok ön taraf terlemiyor okadar kafasının arkasından boncuk boncuk ter akıyor
tarafından
Hm teşşekür ederim bilgi verdiğin için o zaman ben bi kaç ay daha bekliyim
tarafından
Aynen biraz daha bekleyin büyüyünce sürtmez oturuyor olur tahriş olma durumuda daha az olur
0 oy
(3,921 puan) tarafından
4 aylk kucuk degilmi ki ya birazcik daha buyusun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 178 göst.
0 oy
22 cevap 1,266 göst.
5 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 238 göst.
0 oy