0 oy
544 göst.
Diğer kategorisinde (1,134 puan) tarafından
Geçen evde eşim ve ailesiyle sıkıntı çıktı tabi olayın içinde bende varım neyse eşim annesine sinirle seni sevmiyorum dedi kayinbabam ben ve annesi bide eşim vardık. Annesine babasına düşkün biridir, sonra işi dolayisiyla  memlekete döndü bayramın son  günü annesi ağlamış bana böyle dedi diye devamlı işte de agliyomuş kayinbabam öyle diyo oğluna da demiş annen çok üzüldü lafina gönlünü al demiş zaten eşim de bana dediği gözüme uyku girmiyo iş yerinde kafam dalgın anneme öyle dedim diye dedi annesi bu yaşına kadar böyle hiç dememişti dedi neyse eşim çiçek sepetinden annesine çiçek göndermiş iş yerine buraya kadar ne var diyeceksiniz; evleneli 2 sene oldu ilk senesinde kızıma 4 aylık gebeyken sevgililer gününde bi tanecik gül istemiştim ağzımla o gül nerden baksan 15 yada 20 lira boşver dedi almadi doğum günüm oldu bi hediye bi çiçek yine almadi kızımı doğurdum öncesinde dedim doğumda kızımızı görmeye hediye isterim hiç yoksa çiçek getir dedim yine almadi yıl dönümü oldu hiç bişey yok iki sene içinde çok kırdı üzdü ağlattı gönlümü almak için parayla değil bahçeden kopart bi papatya getir oda yok 2 sene içinde iki doğum günü iki evlilik yıl dönümü iki sevgililer günü bir doğum yaptım kırdı üzdü  yine çiçek almadi şimdi ikinciye oğluma hamileyim önceden dedim bunda bari al diye  ama anasına çiçek yolladığını duyunca hiç bişey istemiyorum artık. 2 sene içinde 2 ci evladı veriyorum kucağına saygımla hizmetimle hürmetimle herşeyi yapmaya çalışıyorum kaynanamlardan eve geleli bu gün  3 cü gün soğuk duruyorum konuşmuyorum kızımla odaya çekildim demek ki beni sevmesi lafta icraatta bişey yok bana gebe halimle 15 liralık bi gülü çok görüyo ama anasına gelince gönlünü kırdım diye çiçek sepetinden iş yerine çiçek yolluyo siz olsanız napardiniz verdiği değer ortada çok mu abartıyorum acaba ben demiyorum ki annesine yollamasın tabiki anası yollasın ama bana 2 senede 1 tane gülü çok gördü ağzımla istemişken nasıl davranayim sizce 

8 Cevaplar

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Evet cok ayip etmis. 
(1,134 puan) tarafından
Aynen ayibin en büyüğünü etti bide
(1,134 puan) tarafından
Şuan hâlâ  durgunum konuşmuyorum onunla zaten oda dışarı çıktı ben konuşmuyorum diye  hayır beni sevdiğini değer verdiğini biliyorum ama kadınız sonuçta çiçek böcek isteriz bununla mutlu oluyoruz şuan bile nolur sanki elinde çiçekle gelse ama yok anasına gelince olur bana gelince lafla sözle geçiştirsin
(3,921 puan) tarafından
Haklisin kuzum benim
-Reklam-
0 oy
(73 puan) tarafından
Bende cok uzuldum.oyle seylere onem veren biriyim.Benim ilk yilim banada yapmasa cok uzulurum.hele annesine aliyorda sana almiyor.Sakaya  bir  desen mi acaba  annene aldin bende 2 yillik esinim
(1,134 puan) tarafından
Çok koydu  biliyo musun bide ağzından kaçırdı çiçek aldığını ben görmiyim diye de annesinin iş yerine yollamış çiçeği zaten her gün elinde çiçekle gelsin demiyorum annesinide kıskanmadım hiç anası sonuçta üzmüş yollamış beni kıran şey 2 sene içinde benide çok kırdı üzdü ağlattı doğum günü yıl dönümü sevgililer günü doğum yaptım bir tane çiçekle gelmedi şuan soğuk duruyorum zaten konuşmuyorum yüzüme gülüyo  konuşmaya çalışıyo ama içim soğudu
(73 puan) tarafından
Gercekden ayib etmis canim.Neden oyle biri belki hediye ile hic arasi yokdur.Amma annesine aldigi icin  oyle olmuyor.İnsaAllah anlar hatasinida senin kiymetini bilir.
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bilmiyor olabilir bu tarz şeyleri canım üzülme ona da belki bu çiçek fikrini başkası vermiştir ayıp etmiş ama umarım anlar hatasını 
(1,134 puan) tarafından
Yok kuzum bilmez mi hiç  bunun hem bilinmiycek yada bilincek bi tarafı yok ki alt tarafı annesinin gönlünü almak için nasıl çiçek aldıysa banada alabilirdi 2 sene içinde bide ağzımla istemişken bana gelince bilmiyo anasına gelince biliyo çok giciğim  şuan
(8,081 puan) tarafından
Peki senin bir kaç gündür olan durgunluğunu soruyor mu noldu diye tepki veriyor mu
(1,134 puan) tarafından
Dün konuştuk bilmez mi biliyo bişey diyemedi  güzel güzel döktüm içimi ama yok yani
(8,081 puan) tarafından
Bence bir kaç gün içinde gelicek sana çiçek ama sen söyledin diye değil hatasını anladığı için bence dur bakalım ☺
(1,134 puan) tarafından
Kız geleli 3 gün oldu sene geçmesini mi bekliyo bilmiyorum geleceğini sanmıyorum canım dedim zaten çiçek te istemiyorum artık çöpe atarim diye öyle demeseydim bile almazdı amann amann 20 lirası gitmesin ne gerek var şimdi durduk yere boşuna masraf
0 oy
(6,839 puan) tarafından

:ermm: Aman ben gülde istemem.  Güzel sözde yeter lakin odun benimki 

(1,134 puan) tarafından
Kız odun diyonda  bende zaten devamlı bana çiçek getir diyen birisi değilim  kirildigim anasına yapiyo bana yapmiyo anasını kıskanmadım da
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Ayıp etmiş canım sonuçta onun çocuğu dokuz taşıyıp doğurmuşsun en azından bi gül alsaymış. Gerçi benim koca da öyle almaz ama doğumdan sonra en azından arkadaşının bahçesinden 3 kere gül koparıp getirmişti buna da şükür  dedim eşime :)) belki zamanla düzelir alır canım seni seviyorsa düşünse yapar sabret canım elbet birgün kafasına dank eder
(1,134 puan) tarafından
Aynen benim kirildigim nokta o zaten yoksa annesi tabiki alsın etsin bişey demiyorum bende eşiyim sonuçta banada almiyosan  bahçeden kopar gel hamilemiyim diye mi böyleyim ama yok bence normal bu yaptığım
(3,136 puan) tarafından
Normal ama hamilelikte biraz fazla tetikliyor :)
(1,134 puan) tarafından
Aynen canım ya bak görüyosun işte hem soruyom hem cevapliyom
(3,136 puan) tarafından
Sorun değil canım ama sabır gerekiyor her konuda
(1,134 puan) tarafından
Aynen doğru diyosun
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Seni cok iyi anliyorum hediye konusunda ben de cok hassasim onem veririm ama.esim ne dogum hediyesi aldi ne de yildonumu ilkti birde ilk yildonumumuzdu ben onun hicbir seyini atlamadim d.gunu sevgililer gunu babalar gunu yildonumu yilbasi hediyesi bile aldim ama o hicbir gun bana ozel hissettirmedi bana deger vermedigini dusunuyorum artik 
(1,134 puan) tarafından
O zaman  sende hiç bişey yapma canım eşim bana yapmadığı için bende ona yapmadım sadece ağızla kutladım doğum günü yada babalar gününü hak ettiği kadar değer ver karşılık gördüğün kadar.
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Ikinizinde gönlünü hoş etseydi keşke.
(1,134 puan) tarafından
Aynen bide o gün evde tartışma olduğunda beni daha çok kırdı annesinden el kaldırdı indirmesi önemli değil  anasının babasının yanında çok kötü oldum
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Kirilmakta haklısın da.. demekki huyu öyleymiş..ama bak değişmeye başlamış.. sana da alır bunaltma kendi.. 
(1,134 puan) tarafından
Yok kız bunaltmiyorum da insana koyuyo üzülüyo değersiz hissettiriyo  iki evlat veriyorum 20 lira yada 50 lira benden değerli annesinden değersizmis para
(3,187 puan) tarafından
Haklısın da işte onlar başka düşünüyor.. kafasınada vursan almayan almıyor..

İlgili bir soru bulunamadı

382,592 soru

11,454,200 cevap

35,031 kullanıcı

...