0 oy
632 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (2 puan) tarafından

Dgum yptm kardeşime benle kl dedim .sezeryan ollmstum.  Esimin ablasi  var bekar 35 yaşında.  O da ablamkwrla kaldm bilirim çocuk bakmayı dedi kaldi .

Kardesim 20 yaşında. Ev işlerine  de yardim etti . Bir ara görümcem  kardeşime  bireylerin ağzını açık bırakma dolaba  demis sora ketila cok su bırakma  tasyo  demis 

..
Ne bilim canım sıkıldı sonuç ta bu bnm evim kardeşime  bisey demek ona düşmez ki?
Sen yerimde olsan ne düşünürsün arkadaşım?

15 Cevaplar

0 oy
(357 puan) tarafından
Höst derim herkes kendi evine karışsın ... bana bile karışamazsın ki kardeşime asla ... ilk zamanlar kayinvalidem bana onu böyle yap bunu böyle yap derdi bende en son düzenim böyle .. böyle dursun istiyorum dedim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilmiş bilmiş söylüyorsa karışmaya çalıştığı belli. Ama öğretmek amaçlı diyor olabilir. Okuyunca bi sıkıntı görmedim şahsen...
tarafından
Öhö öhö buyrun efenim  :)
(2 puan) tarafından
Evet bilmiş bilmiş demis ama kardeşim alttan almis.tmm abla demis yoksa kavgaya cevrecekms
tarafından
İyi yavru senden naber  :)
Aman boşver dert etmeyin bunu kendinize. Üç beş güne gider o da.
(2 puan) tarafından
Yok kardesim gtti  . Ama o hâlâ iki.gunde bir kalmaya gelyo
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Kizarakmi soylemis? Normal soylediyse bence bunda bisey yok 
(2 puan) tarafından
Böyle fevri sert gibi söylemiş ama kardeşim tamam abla falan demiş habi.oda sert çıkışsa  kavga edeckmis kiz onunla
(2,590 puan) tarafından
O zaman gorumceme alinmis kardesim biraz yapamadigi bisey oldugunda bana soyle ben soyliyim derdim
(2 puan) tarafından
Kardesim abla gergin biraz dedi sadece     Bnde hiç kiza demedim... Sora akşam ben surat yaptim biseye  görmce  dediki bak ben kardsine kzmisim  o anlayışlı biri tm abla demis dedi  yapmamış
0 oy
tarafından
Kimin evi olduğu farketmez. Faydalı bir bilgi  paylaşıyorsa kızmam. Kızsa azarlasa ne olduğunu sorarım güzelce anlatabilirsin derim. Bunu herkese aynı şekilde düşünürüm kardeşime göre şart değil. Şunu yapma çünkü şöyle olur diye anlatıyorsa ve bu doğru bilgi ise kötü düşünmem 
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Doğru demiş dolaba koyma kokar demiş ketil da taşar demiş bunda kırılacak Bi sye yok ki cnm benim 
(2 puan) tarafından
Hani kardesim bnm  canım herşeyim ondan
(12,773 puan) tarafından
E oda kocanın canı herşeyi cnm kötü Bi şey dememiş mi doğru şeyler demiş
(2 puan) tarafından
Ama.kardesim tm abla demese bu kavgaya cevrecekms
(12,773 puan) tarafından
Ne gibi kavga o da büyükmüş yaşı olsun kardeşin alttan alsın tmm desin çok ileri gider daha sert söyler ise düzgünce kibarca uyarsın sen kardeşin abla niye böyle diyorsun VS diye sen karışır laf edersen kocan aran açılır
(2 puan) tarafından
Haklsn  canım . Zaten oda bekar cani sıkkın çatacak yer aryo
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ne sekilde dedigi onemli canim, burdan boyle bakilijca sadece tavsiye vermis gibi. Yani sinir olacak pek bisey yok bence.
0 oy
tarafından
Çok kötü şeyler söylememiş sonuçta normal şeyler bunlar kafaya takılıcak şeyler değil stres yapma kendine boşu boşuna 
0 oy
(948 puan) tarafından
Bence burda hiç birşey yok sadece büyük bir ablası olarak istemiş olmalı
(2 puan) tarafından
Ne bilim.canm ya kardeşim canım.benim.herseyim
(948 puan) tarafından
Oyyyy Kuzum sen kiyamdigin için öyle gelmiş sana gerçekten kardeş çok değerli bişey evkatan farkı bile yok
(2 puan) tarafından
Evet ama kardeşim tm abla demese bu kavgaya cevrecekms
(948 puan) tarafından
Hosstttt derim ben o yeloz görümceye yemin Allah saçlarını yerden yere sürükleyip eşek sudan gelinceye kadar bütün kiloma üstüne hoplaya dururum valla
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Belki iyi niyetle dedi kötu dusunme
0 oy
tarafından

Ama görümcen doğru bilgiler vermiş bence bunu sorun etmeyin,

Azarlamamis, kurmamış , uyarmış ve bilgi amaçlı demiş , bunda can sıkıntısı yaratacak birşey yok ...

(2 puan) tarafından
Ama kardeşim tm abla demese bu kavgaya cevreckms
tarafından
Kavgaya çevirmesi doğru değil, ha kavga amaçlı kardesine bağırıp demeside yanlış
(2 puan) tarafından
Yok bağırmamış  ama fevri demis
0 oy
(8,082 puan) tarafından

Sen eski hesabın şifresini mi unuttun tanıdım seni :D

(2 puan) tarafından
Kanki naber :)
(8,082 puan) tarafından
Hahahahhaha bak nasılda biliyorum:D
(2 puan) tarafından
Çare ol dert olmaa
(8,082 puan) tarafından
Ne dedim kiz sanki aşk olsun
(2 puan) tarafından
Fıkır ver fikir
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ben bunda bişey göremedim ama nasıl tavırla söylediğine bağlı şimdi.
(2 puan) tarafından
Hani ben blglym biliom havasında demiş
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Kendinden küçük olduğu için demiş olablr sen kardesine şöyle takılma ona de ki alınmasin
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Sen bebeginle ilgilen boşver evi falan onlar gidince sen kendi düzeninde devam edeceksin kardesine de tembihle eğer erkek tarafiyiz falan gibisinden ahkam kesiyorsa gorumcen icabına baksın 
0 oy
(13,272 puan) tarafından
Hiç de art niyet aramam

Biseylerin ağzını açık brakma demis

Ketila çok su koyma taşıyor demiş 

Ne var bunda?

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 359 göst.
14 Aralık 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 552 göst.