0 oy
677 göst.
Diğer kategorisinde (680 puan) tarafından
Kızlar eşim akşam üstü yaptığı bir hareketiyle beni cok üzdü ben de ona bağırdım sus sesini duymak istemiyorum dedim gidip koltukta uzandı bende yatak odasında uzandım normalde salonda uyuyoruz ama ben onunla yatmıyacam bu gece şuan koltukta uyuyor sizce yatağını serip yatağa gec diyeyim mi ama benide cok üzdü

17 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Hiç umursama dön totonu yat
-Reklam-
0 oy
(13,662 puan) tarafından

:D

Ne şirin anlatmışsın :D

(680 puan) tarafından
Ay ne yapayım ya valla bazen beni deli ediyor
0 oy
(758 puan) tarafından
Yatak ayırma derim kuzum yine arkanı dön uyu ama ayrı yatma 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Bnce ser yataginizi gidip arkanizi dönüp yatarsiniz yatagi ayirmak cok yanlis tartisma yüzünden 
(680 puan) tarafından
Bu sefer hakketti gibi
0 oy
(739 puan) tarafından
Kıçını dönmez yat öyle yaparsan bir şey fark etmicek o seni düşünsün eşimin üzdüm diye
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kavga etseniz bile ayri uyuma
0 oy
(147 puan) tarafından

Ne olursa olsun eşinle yatağını ayırma. Bizde büyük.kavgalar ederiz salona yatar bu seferde yanimda yatacaksın diye kavga ederiz.:D

0 oy
(514 puan) tarafından
Canim eger aldatma yoksa ne kadar kavga edersen et yine de ayri girme yataga biz oyle yaptik asker esim bi kere cok buyuk kavga ettik eve diger askerler vs geldi o gece yine birbirimizin umugunu sika sika ayni yataga girdik bosanma davasi da actik yine de manyagiz ya ayni yatakta yattik sonuc ne bosanma davasi ne inzibat bizi yildirdi 25 haftalik hamileyim :D
0 oy
tarafından
Asla yataklari ayırma ne olursa olsun
0 oy
(7,186 puan) tarafından
Araya soğukluk girer konusmasan bile yatağını ayırma 
0 oy
tarafından
Canım ayrı yatmak iyi değil her ne olursa olsun soğukluk girer şeytanın aranızı açmasına izin vermeyin
0 oy
(119,225 puan) tarafından
Naptin kiz cagirdinmi
0 oy
(1,506 puan) tarafından

Bizde yatak ayrılınca araya soğukluk girer derler gerçi benimki tartışsak da illa yatakta sarılıp uyumak ister bende sinirden cimdik atarim :D

0 oy
tarafından
Bide konunun ne olduğunu soylesen de ona göre yardımcı olsak 
0 oy
tarafından
Havalar sıcak zaten kendi haline bırak :) 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Çok sıkıntılarım oldu eşimle ama eölendiğimizde senim koyduğum bir kural var ikimizde uyuyoruz buna. Evli olouğumuz ve aynı evde olduğumuz sürece her zaman aynı yatakta yatacağız. Kırgın veya küste olsak aynı yataktayız.
0 oy
(345 puan) tarafından
Bence yatak ayirma ne yasarsak yasayalim sarilip uyuruz hergun kavga ederiz cok sinir eder beni bazen toplanip terk edesim gelir ama yine de sarilip uyuruz hic kus kalmayi beceremem ben onun scakligini hissetmeden uyku girmez gozume 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 770 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Misafir67 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 321 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 707 göst.
9 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde 279biktimmmm (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 663 göst.