0 oy
438 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Kızlar 10 aylık bebeğim var o kadar aksi ve zor bir bebek ki ne zaman uyku saati  gelse hep zorla aglayarak  uyutuyordum  hatta uyku saati  geçince resmen çıldıran bi bebek  bugun  yine  gece uyku saati gelince uyutmak istedim ve her zaman ki gibi direndi  sallamak  için dizime  alsam aglayarak  kaçıyordu bende alıp zorla uyutuyordum  uykusuz  kalınca başa çıkmak daha zor oluyor diye ama bundan iki saat önce Yine direndi bu kez ısrar etmedim sallamak için bıraktım kendi haline  oturdu  oynadı biraz beni emdi sonra  yine kaçtı:D biraz daha oynadı derlenen veeee  mutlu son yüz üstü yastığın üzerinde  uyuya kaldı şimdi dalmasını bekliyorum yerine  koymak için sizler  için de fikir olsun istedim  eğer uyutmakda  benim kadar zorluk çeken varsa  Sağlıkla büyüsün bebislerimiz  kalp kalp :))

7 Cevaplar

0 oy
(48,683 puan) tarafından
heh hemen nazar et ☺️ masallah kuzuya ☺️ ayda bir o guzelligi yapıyor benimkide
(153 puan) tarafından
Ay canım benim yarın da aynı taktiği uygulayacam  inşallah ise yarar yaaa  :))
(48,683 puan) tarafından
23 aylik benimki hala zor uyuyo ☺️
(153 puan) tarafından
Abooo :))) hiç bu taktiği denedin mi
(48,683 puan) tarafından
☺️ neler denemedim ki simdi de cok konusuyo lafi bitmiyo ne park ne babasi ne halasi ne bilmem nesi hepsini sayiyo uyumamak icin bide kurt kayniyo dönüp dönüp öpüyo ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ahh ah şu bir haftadır neler çekiyorum kaçmaya çalışıyo 8 aylık olacak emeklemiyo ama uğraşıyo tam uyudu deyip bırakıyorum başlıyo bağırmaya meme ammee emmm diye emzik veriyorım yok su veriyorum yok meme veriyorum yok oturmaya çalışıyo bayramda iki gün üst üste kucağımda uyudu alıştı tabi tostos. Şimdi kundaklandım öyle uyuyo bu sıcakta kundaklandım camı açtım inşallah terleme de üşümez de
(153 puan) tarafından
Aman canım çok dikkat et Rabbim korusun meleklerimizi  vallahi çok zor büyütmek ama bir gülümsemeleri varya aaaa  :)) her gün sukut ediyorum Allahım a bana böyle güzel bir duyguyu tattirdigi  için
tarafından
Ay ben de öyleyim her dakika şükür ediyorum şimdi konuşmaya çalışıyo amme meme emme mama  diyo çok tatlı ya ağzını yiyesim geliyo
(153 puan) tarafından
Ahahaha maşallah ona Allahım bağışlasın canım benim:))
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Kız dilini ısır söyleme herkesten çok senin nazarın değer. Ben iki çocuğumda da aaa ne güzel dediğim.seu ertesi günü aynı olmuyordu. O yüzden herşeyi normal karşılarmis gibi yapıyorum içim içime sığmıyor ama neyse 
(153 puan) tarafından
Inan ki canım ne zaman uyutmaya  kalksam bacaklarim  ayaklarım  mahfoluyordu  şükürler olsun  kuş gibiyim inşallah hep böyle olur nasil mutlu  oldumsa sizle  paylasayimm  dedim :))
(1,790 puan) tarafından
Tahmin edebiliyorum canım iki sallayıp uyusa neyse dersin ama sallamaya başlamak bile ayrı yoruyordur şimdi. İnşaallah bu ikiniz için bir başlangıç olur. Mutlu huzurlu uykularıniz olsun insallaaaaaahhhh
(153 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun:*
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Maşallah benimkide yorulunca hic direnme dalar direndiği zaman da ninni acıyorum yada ilahi hemen sakınlesiyor şükür 
(153 puan) tarafından
Maşallah sübhanallah canım Allahim  bagislasin
0 oy
tarafından
Yaziyi tam okumadım ama ben oglumda uykusu gelince çıldırıyordu rsmen suan 4.5 yasinda hala uykusu gelince durduk yere huysuzluk yapiyor 
(153 puan) tarafından
Ay canım bilmiyorum inşllah hep böyle gider ya
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Demek ki sallanmak istemiyormuş canım. Yanına uzanıp uyutmayı dene bence.
(153 puan) tarafından
Aynen canım şimdi o günden beri öyle uyuyoruz:))
0 oy
tarafından
Ahh keşke benim kizimda uyusa bi kere uyumadı.... 
(153 puan) tarafından
Kendi haline bırak bakalım canım benim:)) yanina uzan ve ona sarkilar söyle dokun  gerçkten işe yaradı bende

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 131 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Toprak48 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 446 göst.
1 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 335 göst.
22 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 530 göst.