0 oy
500 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Beni merak eden yok snrm :ermm:

Evim biraz sıkıntılı bazı sorunlar var halolrsa ins burada yaşamak bana kolay olur yoksa kapı dai açmam..

10 11saatte yerleştik herşeyi yaptık bitirdik şükür maşallah bize ,:angel:

Yarın annemler gidicek kendimi öksüz gibi hissediyorum yaa bide korkuyorum biraz böcek vs den hsshjsjs

Allah'tan eşim evde de yanlız klmaycgm

Yarında diğer ev var orayı silip supurcz balkonu fln yikaycgz ondan sonra anahtar i veririz snrm :)

Sizde durumlar nasıl neler yapıyorsunuz?❤️

8 Cevaplar

0 oy
(180 puan) tarafından
Hay maşallah 11 saatte nas yerlestiniz kaç kişi çalıştınız 
-Reklam-
0 oy
tarafından

İyi canım hayırlı olsun. Valla napim saat 2 den beri kızı uyutmaya çalışıyorum:'(

0 oy
(704 puan) tarafından
Bizde yeni taşındık cok zor valla tasinmak ya esimle ikimiz Maşallah bizde 2 günde yerlestirdik tum evi ama pestilimiz cıktı :)
(369 puan) tarafından
Maşallah
Bizde tasincaz mutfak kıyafetler filan herşeyi mi yaptın 2 günde
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Darisi basima :Dgule gule otur

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Valla ben meraktaydım da taşınmak yoğunluk oluyor postlarına yorum yaptim baktim yorum yok dedim taşınıyor herhalde 
0 oy
(48,667 puan) tarafından
ciktigin evide mi temizlicen biz bu evi tuttugunuzde klozette pislik bile vardi keske herkes.sen gibi dusunse. böceği cok abartma canim olur normal
(1,925 puan) tarafından
Bizde bu evimize taşındığımızda her yer ter temizdi, mutfak dolapları dahil.  Eski oturanlar taşındıktan sonra temizlikçi tutup temizletmişler. İnşallah bende gidersem öyle yapacağım. Keşke her kes o kadar düşünceli olsa, sonuçta kaç yıl oturyosun hem eve, ev sahibine saygı hem gelen insan pislik içine gelmesin.
(48,667 puan) tarafından
ah bizim evi gorseydin tuvaletteki.sifoni bile kirmislardi
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Gule gule otur insallah canm yeni evinde 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım

İlgili sorular

+7 oy
52 cevap 1,618 göst.
0 oy