0 oy
313 göst.
Aile kategorisinde (302 puan) tarafından
Bayramda köye gittim ve zorla kaldım iş yapıldak diye eaim geldi calıştı bnm kızımda cok yaramaz cok aktif hic durmaz süreklide mızlar ilgi istiyor benden ve kimseyede gitmiyor benden başka nese rarhana yaptık akşam basacaz kızım durmuyor ve işte yaptırmaz uykusu yok cocugun uyut dedi uyumaz dedim uyut işleri biterlim dedi simdi uyusa bidaha uyumaz dedim uyut dedi bende sinirlendim götrdüm odaya sallattırmaz zaten kızım meme verdim su icirdim yattık ama uyumucam diye aglıyor geldi uyumasın getr dedi bende uyaun işlerini biterlim dedim uyucak dedim gönderdim o girince dışarı cıkcam diye iyce agladı bende kızdım cocuga yat artık diye o tekrar geldi getr cocugu uyumasın vs diye kucagımdan almaya kalkdı ben de vermedim cocuk aglarken karardı bnde bırak diym asılıyor anne bırk dedim asılıyr anne gitti cocuk bırk bi cocugumu dedim kacakdım düzldi trkrr aldı aglayark götrdü gitti kızımd bana gelcem diye aglıyor ama cocugu bana vermiyor ne bu kayınnalar ya cok sinir oluyorum daha öncede aynısını daha kötsünü yaptı iş yüzünden bide

3 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Kimse benim cocugumu ne zaman uyutup uyutmıcağma karışamaz hele de iş için. Onun dediğini yapman hata 
(302 puan) tarafından
Öle canım da sinir ediyor bi uykuya degilki yemesşne icmesine surubuna ialcına herşeyine karısıyor 1bucuk yasındaki cocuk sürekli uyurmu uyusun iş yapcaz uyusun iş yapcaz
-Reklam-
0 oy
(948 puan) tarafından

• ?????????????:blink::ermm:
tarafından
Noldu kiz.agzin yüzün yer değişmiş ahahaha
(948 puan) tarafından
Kız anladıysam Arap olayım valla sadece kız uyku kız uyku diye anladım başka da hiç birşey anlamadım
(302 puan) tarafından
Canım ben pek uzun yazı yazamıyorum hızlıda yazınca karışıuor
0 oy
tarafından
Sende gitme bir daha garibim çocuğu çekiştirip durmuşsunuz sende gitme gidersen de ise el sürme 
(302 puan) tarafından
Valla canım gitmeyince de evimde huzursuzluk başlıyor mecburen gidiyom ondada cocgum rezil oluyor

İlgili bir soru bulunamadı

382,079 soru

11,439,055 cevap

35,007 kullanıcı

...