0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde (855 puan) tarafından
2. Bebişi ne zaman düşünüyorsunuz kaç aylık veya kaç yaşında lar benimki daha 3 aylık :) 2-3 yaşındayken düşünüyorum tabi büyük konuşmimda kazada olabilir Allah ne zaman nasip ederse :) 

24 Cevaplar

0 oy
(880 puan) tarafından
   Merhaba tatlım ❤️  

22 yaşındayım iki yaşında oğlum 5 aylik bir gobusum var canim bende korkuyorum bakalim hayırlısı nasıl olacak ❤️❤️
(880 puan) tarafından
Daha bilmiyorum canım yarin özelde rendevum var bakalim ne cikacak teşekkür ederim ❤️ senin bebiş cinsiyeti ne
(855 puan) tarafından
Erkek :) 5 aylık deyince göstermedi mi
(880 puan) tarafından
Gösteriyor ama Dr söylemiyor yasaklandi diyor
(855 puan) tarafından
Ne yasaklandı
(880 puan) tarafından
Devlette bazı Dr karar almış cinsiyet soylenmiyecekmis başka yerde cinsiyet yüzünden bı Dr mahkemelik olmuş ondan diyorlar
-Reklam-
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Ben ikinciyi kizim 4 yasi dayken dusundum simdi 5 yasi da oglumda 7 aylik
0 oy
(19 puan) tarafından
Çevremde herkes çok arayı açma dese de şu devirde çocuk büyütmek o kadar zor ki helede tek başına isen 3 yıl düşünmüyorum şimdilik kızım 6.ayına girecek 
0 oy
tarafından

Oglum 5yasına gelince dusunuyordum ama dusunmeme fırsat kalmadan bir baktım ki abooo hamıleyım demekı bana soran olmamıs canım oglum 17 aylık ve hamıleyım sonuc :angel:

(855 puan) tarafından
Tabi canım planlamaya gelmiyor ki korunuyor muydun yine büyümüş ya
tarafından
Evet canim geri cekılme yoluyla ama kısmet canları sagolsun
0 oy
tarafından
Kızım 6 aylık, göğsümde ki apse tedavisi sonrası yine tıkanıklık olduğu ve geçmediği için ( 1.5 aydır emmiyor bıraktı ) 2 yaşından önce düşünmüyorum önce iyileşmem lazım 
0 oy
tarafından
Bebeğim 1 aylık şimdilik 2.yi düşünmüyorum büyük konusmuyimda
0 oy
tarafından
Ben hep düşünüyorum :D kızımı dogdum dogali düşünüyorum ama nasip :) kizim 1 yaşinda 
0 oy
tarafından
Benimde ogluşum 3,5 aylk ve hamile olablrm ama çok korkyrm hamile cikcam diye test yapmak icin beklyrm bakalm ama yavruma yazik yaaa
0 oy
(671 puan) tarafından

25 yasindym 20 aylık kızım var 16 haftalik hamileyim öyle işte :Daralarinda 2 yaş olacak bna göre ideal bir yaş kazayla değil isteyerek beraber buyusunler 

0 oy
tarafından
Oglum 9.5 aylik 2.plani ufukta yok :)
0 oy
tarafından
Valla ben aralarinda 4 5 yas olsun istiyorum. Allahin izniyle de her turlu onlemi alicam :D 
0 oy
tarafından
Düşünmeye fırsatmı kaldıkii bi öğrendim 2 aylık hamileyimm 17 aylık oğlum diğeride 4 aylıkk 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
23 yasımdaym oğlum var 5.5 aylık ikinciyi 2 sene düşünemiyorum malesef sezeryan oldugum için
0 oy
tarafından

Iki kizim arasinda 6 bucuk yas var 

0 oy
tarafından
Oglum 4 aylik 30 yasindayim.3 sene sonra Allah nasip ederse bitane daha istiorm aslinda bilmiorm hemende olsa olur kararsizim;)
(855 puan) tarafından
Bence 1 yaşına kadar bekle :)
tarafından
Hemende derken zaten sezeryanlıyim en az 1 1bucuk yil;)
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Valla ben oğlusumu 5 aylık hamielyken kaybettim bi sene once şu an tekrar istiyoruz ben bebegim doğuktan sonra 1 yasına gelmeden 2. Istiyorum (bu durumda 3 oluyor :D oğluşumu yok sayamam cunku :)) tabiki Rabbim bilir hakkimizda hayırlısını versin :)
0 oy
(530 puan) tarafından
Kızım 5 yaşında oğlum 3 yaşına girecek başka istemiyorduk ikisi yeterli dedik hormon hastalığım oldu doktor 1 yıl çocuğun olmaz dedi yumurtaların bozulmuş dedi doğum kontrol hapı içmeme izin vermedi bir ay sonra hamile kalmışım şuan 34 haftalık hamileyim :) 
0 oy
tarafından
3 sene sonra Allah nasip ederse. Kizim 16 aylik
0 oy
(10,397 puan) tarafından

15 aylık Kızım var cnm 33 haftalık hamileyim <3:D

0 oy
(271 puan) tarafından
Benim bebeğim 1 aylık 1 yaşına gelince 2. Yi düşünüyorum inşallah nasip olur biraz zor oldu ilki çünkü 

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 544 göst.
0 oy
8 cevap 267 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,135 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 247 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 443 göst.

377,274 soru