0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
Sorum yukarıda kuzular

8 Cevaplar

+1 oy
(1,329 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sagmayacan bacım sagarsan kesilmez. 1 hafta 10 gün agrir sızlar geçer. 
(76 puan) tarafından
O zaman la kendi gidecek ama canın yanacak biraz ağrı olır
(1,329 puan) tarafından
Zamanla gider canım. Onun ilacida var dayanamaz gibi olursan doktora git ama en güzeli doğal yoldan kesilmesi
(48 puan) tarafından
7 haftalık gebeyim guzelim ilaç içemiyorum
(76 puan) tarafından
Buzla ovala. Hem ağrısı dağalsın yağ olmuştur iyice
(1,329 puan) tarafından
Anladım canım ozaman ağrıyan yerlere biraz masaj yap sagmadan. Geçene kadar sabredecen. Rabbim yardımcın olsun balım.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sağmıyosun hiçbir şekilde süt geri gidiyor 
(48 puan) tarafından
Afedersin koltuk altıma kadar süt doldu çok kötü durumdayım biriken süt ne olacak nere gidecek
tarafından
3 5 gün idare edeceksin o süt yavaş yavş geri çekiliyor sağarsan süt dolmaya devam eder ve o ağrıyı hep çekersin soğuk suyla yıka göğsünü iyi geliyor soğuk su
0 oy
tarafından
Bence sagilmamali sağdıkça süt gelir 
(48 puan) tarafından
Biriken süt ne olacak
tarafından
Bir kaç güne geri gider o süt ilk zamanlar seni biraz rahatsız eder ama sakın sağma sağdıkça sütün gelir
(48 puan) tarafından
Kendi kendine akıyor ona napmaliyim  1 hafta oldu koltuk altıma kadar süt var çok kötü durumdayım
tarafından
Göğüs ucunu ovala o zaman akmasi kesilir
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Fazlasını lavaboya sagdim ben ama boşaltan kadar sağma,ağrısı gidene kadar sağ.

Boşaltan a kadar sagarsan vücut bidaha uretir
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bunun için birden kesmedim ben işte şuan 1.5 yaşında ilk 2 3 gün baya ağrı oldu sabah ve akşam verdim şuan sa sabah ve gece veriyorum sadece bırakırsam gene zor olmayacak birden tamamen kesince çok zor oluyor sen sabır taşı alacaksın masaj yap soğuk sıcak kompleks uygula ama sagma süt kesici ilaç iç 
(48 puan) tarafından
Işte o benim için imkansız di oğlum meme bağımlısı ve asla o şekilde bırakmazdı ben bu acıya dayanırım ama oğlumun atlamasına dayanamam bide 7 haftalık gebeyim ilaç içemiyorum
(12,777 puan) tarafından
Benim kızda bağımlı ama işte Bi şekilde oldu

O zaman cnm masaj yapacak sin asla sagma
0 oy
tarafından
Sütü sagarsan bitmez. Kendiliğinden akıp bitmesini bekliceksin bu süreçte sutyen giyme sıkı kıyafetlerden uzak dur sık sık duşa gir rahatlatır 
(48 puan) tarafından
Kendi kendine akıyor koltuk altarima kadar süt doldu çok kötüyüm.
tarafından
Aksin canim bir iki güne rahatlatır ben ilk günler uyurken göğsüme havlu koyuyordum sabaha kadar havlu sırılsıklam oluyordu ama bitti geçti şükür
(48 puan) tarafından
Teşekkürler bebeğim
0 oy
(62 puan) tarafından
Sağarsan sütun kesilmez çoğalır göğsün sizladigi zamnlar buz koy rahatlar  sağma sutunu
0 oy
(834 puan) tarafından
Oğlum on aylıkken tekrar hamile kalmışım korunduğum hâlde... sütten kesöeyi düşünmedim 2 ay daha verdim meme. Sonra zaten iştahı da açıktı çok şükğt yemek yesikçe günsüz emmeleri azalmıştı ama meme bağımlısı olarak uyuduou için geceler zorlanıyorduk. Birden kesmediğim ve 4 aya yaydığım için sanırım hiç öyle süt sıkıntısı çekmedim. Yavaş yavaş azalttık çünkü. Bıraktırmayı ben düşünmedim ama oğlum da zaten artık 13 buçuk aylık oldu ve zaten sütüm sarı kıvamlı süte dönüşmeye başladı. İstesede artık gelmiyor. Gündüzleri bazen yakaöı açıyor göğsüme doğru bakıp mem mem diyor. Memeyi açtığımda emmiyor göğsüme yatıyor öyle duruyor sadece... içim çok kötü oluyor ama bizim kaderimiz de buymuş, 13 buçuk ay...  sadece bu kadar emdi. Ben daha çook emzirmeyi düşünüyodum. Ama nasip değilmiş.  Soruna cevap olmadı ama :) ben biraz içimi açtım sağol sorun için
(48 puan) tarafından
Ah guzelim ne güzel yazmışsın ..
Benim oğlumda 22 aylık bende korundugum halde hame kaldım doktor emzir 2 ay daha dedi ama ben dayanamadım hem çok emiyordu hemde biraz dinlenmek istedim tamamen meme bagimlisiydi azaltarak deneseydim çok ağlardı meme için yeri göğü inletir şimdi o unuttu sayılır ama ben kendim kötüyüm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 91 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Tavsiginannesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
25 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Poncikhanim (1,577 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
26 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 239 göst.
5 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nihanimmm (7,412 puan) tarafından soruldu

380,371 soru

11,388,888 cevap

34,894 kullanıcı

...