0 oy
995 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından

Ya kizlar bıktım artık şuan ortalık karışık zaten tam belki saygısız diyip laf eden olur ama el öpmeyi hiç sevmiyorummmm.virus var hamileyim kendi düşünmesi lazm optrmuyordu baya yogunken gene başladı görüşelim artık dedi eli resmen havaya kaldırmış öpmek zornda kaldım eşime baktım ters ters .evden çıkarken de optruyo hep opcen :(:angry::angry: delircem yemnle ya kendi annemi bile opmuyorum tamam bı misafir olur evime gelir yada başka yerde öperim .ama bunun eli hep havada 

19 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Of aman kız eminim heryere gidiyorsunuzdur tatile sokaga kafeye arkadaşla buluşmaya bi kayinvalidenin elini öptüğün zmn mi korona aklına geliyor 
(10,230 puan) tarafından
Kız ben hiçbir yere gitmiyorum konudan bağımsız etrafımdakiler deli olduğumu düşünmeye başladı
tarafından
Ya biz sanırım artık rahat davranmaya başladık evet dikkat ediyoruz ama dışarı da çıkıyoruz arkadaşlarlada görüşüyoruz herşey allahtan kaçacak başka delik yok hayat normale döndü dönmek zorunda malesef evde otur otur olmuyor korona bizden biri oldu artık

Yargılamak için yazmadım canım çoğu kişi artık dikkat etmiyor ya o yüzden yazdım siz o kadar pimpirikliyseniz opmeyin boşver ☺️
(10,230 puan) tarafından
Bebem olmasa valla bu kadar telaş yapmam kuzum galiba. Ama ona bi şey olsa kendimi affedemem gibi gelıyo. Ama artık psikolojik olarak iyi değilim. 24 ünde okullar seminer için açılacak görünüyor bakalım napıcam
(916 puan) tarafından
Valla canım hamilelik piskojiside artık herhlde korona moronada aklıma gelmiyor niyese diyorum ya bahane virüs canımı skan surekli eli hep havada ne zamana kdr böyle gtcek blmem
tarafından
malesef hamilelik ve çocuk oldu mu insan biraz daha tedirgin oluyor bende ikisi de var:) eskisi gibi evden cikmamazlik yapmıyorum çünkü durdukça insan evde kuduruyor gezmeye insanlarla sohbet etme ihtiyacı duyuyorsun kızlar dikkat edin o yeter dezenfektan sosyal mesafe temizlik olduğu sürece korkmayın
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Kaynana de ki her el opmemde harçlık isterim bak bir daha opturuyor mu:D

(916 puan) tarafından
Hayatta bidaha optrmez:D
tarafından
O zaman söyle canım el öpene para verilir de :D
(48,505 puan) tarafından
buda denemeyw değer ☺️
0 oy
(8,081 puan) tarafından
El öpmek tamam güzel bir görgü gelenek ama ben virüs olmasa da hijyen açısından hiç doğru bulmuyorum
(916 puan) tarafından
Girerkende optruyo evden çıkarken de eli hep havada
(8,081 puan) tarafından
Ben olsam öpmem güzelce söylerim virüs var sizde daha da zorlastirmayin diye
0 oy
(10,230 puan) tarafından

Bayram değil seyran değil kayınvalidem niye elini öptürdü:) çenene koy geç bacı 

(916 puan) tarafından
Opturuyo hep oglunada banada
0 oy
(48,505 puan) tarafından
opme çenwne koy dudaklarını degirme yada ilk eve gelince ellerim kirli yikiyayim hemen de kaybol ortadan millet oturunca git yanlarına
(916 puan) tarafından
Mantkli aslnda :D ama o asla. Bseyi unutmaz bekler eli havada illa görüşmek ister
(48,505 puan) tarafından
dene canim☺️
0 oy
(913 puan) tarafından
Ben bu adeti hiç hijjenik bulmuyorum. Hele düğünlerde fln. Belki tuvalete gitmiştir yıkamamıştır. Hele erkek eli(( beni linçleye bilirsiniz siz bilirsiniz. Bir sağlıkçı olarak şahsi görüşümdür. 
(916 puan) tarafından
Eşimle tartstim snide gorcem ilerde dedi optrmucenmi bakalm. Yaşlılar diyo
(913 puan) tarafından
Valla öptürmem ben. Hatta ben kaynanamdan kayınpederden başkasının elini öpmem. Onlar 5vakit namaz kılarlar hep abdestlidirler. Düğünde bayramda başka kimsenin elini öpmem. Hele düğünlerde el öpme sırası olur sanki aile büyüklerinin erkekli kadınlı teyze hala amca day)) elimi  uzatırım öpmem. Azeri olduğum için içlerinden diyolar yabancı bilmiyodur belki)))
0 oy
(664 puan) tarafından
Öpme cenene değdir sende canım insanlara laf anlatmak ne zor
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Cenene koy dudagini, biz öyle yaparız hep.
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Saçmalık canm bayram dişinda öptüğümü hatırlamam 7 senelik evliyim olurum tamam saygı ama nasıl Bi dönemdeyiz düşünmesi lazım 
0 oy
(7,177 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Böyle seylerde açık sözlü olmak lazım bence eşin söylesin ana ne el öpmesi salgın zamanında diye . Görgüsüzluk başka bir şey değil elini öpsem ne opmesem ne bana köle muamelesi gibi geliyor hoşlanmıyorum nişanli iken sevmediğimi söylemiştim annemde bizim adetlerde el öpme yoktur dedi öyle yırttım kırk yılda bayram seyran da gırgır olsun diye elini uzatmisligi oldu öyle öptüm bir iki kere o kadar
(916 puan) tarafından
Ne güzel keşke bende yirttsam:D
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Canim çene altına köy elini öpme :) silap die öpme opuyomus gibi yap :)
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Gerizekalıgaliba virüs olmasa bile ona öyle zırt pırt. En nefret ettgm seydir valka el öptürmeye bayılanlar 
(916 puan) tarafından
El optrmeyi bişey saniyolar.anlamiyorm eltime karşıda aynı annda elini uzatiyormuş
(916 puan) tarafından
Hani biz buyuguz anneyiz opceniz tabi der gibilernden herhlde artikkk:(
(1,175 puan) tarafından
Ya yok bnm annem zorlasan da öptürmüyo hiç sevmez
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hahaha ay güldüm :D kız neden ha bire el öptürüyo ki hasta mı ya :D 
0 oy
(302 puan) tarafından
Valla bende sen gibiyim sarılmayı el öpmeyi sevmiyorum önceleri öpme zorunlulugum var gibiydi su korana tamm kötü bi hastalık ama bu tüzden mesafe konusunda cok iyi oldu diye düşünüyorum kimseyi öpmüyorum yaklasmıyorum bile köye kayınnam gile gittigimizde uzakdan hasgeldin hoşbulduk tamm misafir geldigindede öle yetr bence 
0 oy
(1,654 puan) tarafından
Virus tokalasmasi yap elini yumruk yqpip eliyle carpistir su zamanda el opulmez de bnce bir daha uzatmaz
0 oy
(359 puan) tarafından
Ben de sevmem el öpmeyi ya bi arkadaş d3mis hijyen açısından hiç hoş değil yani 
0 oy
(17 puan) tarafından
Bu bizde de var canım malesef el öperim iyi güzel de eve geliyor öpüyoruz çıkıyor öpüyoruz bu kadarı da fazla bence
0 oy
tarafından
Eve onlar gelince yada sen gidince eline kolonya dök sonra git elini öpmek için elini eline al çenene dokundur alnına koy  tamamdır 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 231 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde Oğlumu Beklerken❤️ (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 516 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aslibugracan (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 642 göst.
26 Kasım 2020 Aile kategorisinde Elifnur06 (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 555 göst.
11 Ekim 2020 Aile kategorisinde Sevda bugrem (34 puan) tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,822 cevap

34,776 kullanıcı