0 oy
867 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Önceki postan bilen bilir 

9 da Eve geldi 

Ben gidiyorum deyip çıktı gönlüm olmadığını bile bile şu saat oldu gelmedi eve de almicam pislikk 

Telefonda gidersem öyle uzaktan 15 20 dakka kalip gelirim demisti bide 

Zaten Çok kıskanç  biriyim 

Çok kızgınım yaa :angry:

9 Cevaplar

0 oy
(4,725 puan) tarafından
Eşimin bensiz düğüne gitmesini önceden de istemezdim şimdi korona var hayatta istemem. 
tarafından
Bende istemem
Ailemdende öyle bisi görmediğim için de ters geliyo zaten bana esin nerde sen orda benim bildiğim böyle konularda
ilk  evlendigimiz sirslarda tek başına gitmek için benle  kavga edip gene gitmişti
Ben napicam bu adamala yaa
(4,725 puan) tarafından
Öyle huyu demek ama konusarak düzelebilirsin belki. Geldiğinde hiç umursama bakalim ne yapacak
tarafından
Onun babasına annesi olmadan kapıya cikamiyo
Zaten guvrnmiyorum Bi işler karıştırdığını düşünüyorum inan konuşarak düzelen bi insan değil kavgayla uste  çıkmaya çalışır hep
(4,725 puan) tarafından
Bebeğin varsa lutfen onun yaninda kavga etme... inan ki değmez çocuğun daha kiymetli
tarafından
2 aylik kızım var umursamiyorumki artik csnim bu kacinci olay hangisi için kavga çıkarıcam biktim valla ondan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sakin ol triliçemm dönüp dolaşıp yine eve gelecek sakin ol ayağa kalk ve kahve yap iç uzat ayaklarını aç camları misss o tatlı canını sıkma 
tarafından
Canim  onceki postumu oku sende sinirlenirsin eminim
0 oy
(48,481 puan) tarafından
virusten dolayı tereddut yasarim ama tek gitmesi sorun ddgil benim icin haftaua gidecek arkadasinin dugunune☺️
(48,481 puan) tarafından
kimin dugunuydu
tarafından
Dayısının canım önceki postuma bakabilirsin
Annesi babası bile gitmesi kendi uçarak gitti
Ve hala haber yok
(48,481 puan) tarafından
simdi okudum canım. ilkten gitmesi gerekir sen sevmiyosun diye gitmemezlik yapamaz yazacaktim once eski postu okuyup oyle yazayim dedim.
haklisin gitmesede olurmus gelince ifadesini alirsin
tarafından
Dürüst insan değil canım  neler cektim bundan ya ihanet saygısızlık kavga etsem hep o hakli zaten
Şaştım kaldım
(48,481 puan) tarafından
anladım canim gurur yapma ara gelsin vakitlice evine
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ah bu kıskançlık:) ben e kendimi yeni yeni dizginlemeye başladım bakalım başara bilecekmiyim:)
(1,037 puan) tarafından
Boşver canim tapu sende nasıl.olsa birazdan gelir eve alırsın hesabını:)
(8,081 puan) tarafından
Sen gelince oradakilerden daha bakımlı karşıla o  bütün gördüklerini unutur canım :)
tarafından
Söylendiği gibi kolay degilki
Yüzünü göresim yok valla
(8,081 puan) tarafından
Evet sinirlisin ya şuan şeytanların ondan görünüyor haklisin ama diğer postu da okumuştum
tarafından
Bide saat 1 e kadar düğünmu olur csnim kim bilir nerdeydi bu saate kadar
0 oy
(291 puan) tarafından
Benimde saat 10.30 gibi eşimin arkadaşı aradı sonra dışarı çıktı. Gitmesini istemedim ama kafamı dağıtmak arkadaşımla dertlenmek istiyorum dedi. Çocuk konusunu biraz fazla takıyor. Neyse izin verdim gitmesine istemeyerek. Ama alışkanlığı yok geç gelme falan. 10 aydır evliyim belki 4 5 kez çıktı dışarı. Yeni geldi. Kızmadım sıkmadım. Çünkü ihtiyacı vardı kafasını dağılmasına. Alkol yok Allahtan. Bende çok kıskancım ama eşime güveniyorum 
(291 puan) tarafından
Zaten kapının önünde arabada oturmuslar
tarafından
Önceki postuma bak canım
Ve ben  hic güvenmiyorum esime
Dürüst değiller yani
(291 puan) tarafından
Ben dün çok pişman oldum. Eşim evlendigimizden beri ilk defa alkol aldı. Eşim erkek kuaförü dün eve geldi hemen uyudu. Bende alkolü hiç sevmem. Neyse telefonunu azcik kurcaladım baktım numara var ekledim waptan baktım bir kız dı. Bende sordum sabah müşterinin ablası dedi ama doğruydu ben güvenmedim. Çok kızdı bana yemin etti dedi sen hayatıma girdiginden beridir ne kız numarası aldım ne kızla konuştum ne kızla görüştüm. Bana çok kırıldı. Bana nasıl güvenmezsin dedi. Arayıp yüzleşirdi bizi. Çok pişman oldum. Galiba burda yazılanlar benim dengemi dağıttı. Barıştık ama hala bana kırgın farkındayım
tarafından
Çok şey yaşattı  bana canım  güvenmiyorum erkek milletine  bi öyle bi böyle anlamıyorum çok zoruma giden hareketleri var çocuğuna dua etsin yoksa 1 dakka durmazdım
(291 puan) tarafından
Doğrudur canım Allah doğru yolu göstersin canım eşine
0 oy
(704 puan) tarafından
Dayısi alkol alıyor yazmıssın canm esinde icer mi dugunde acaba nasil bir ortam bilmiyorsun haklısin kesinliklee yerinde olmak istemezdim hala gelmedi mi 
tarafından
Dayisi iki küçük cocuguyla aşırı alkollü son sürat  araba kullanan insan tam alkolik
esim önceden içermiş ama güvenmiyorum valla gene içer
15 20 dakka kalırım demisti ama hala gelmedi inşallah gelmez de
0 oy
tarafından

Aynı şeyi kadınlar yapsa kıyamet kopar bence tepkini göster bidaha yapmasın Allah hidayet etsin bu erkekleri 
tarafından
Ammon csnim yeni evliyken de kavga etti beraber gidelim dedim yok tek gidicem dedi gitti
Ama ben intikamimi alırım ondan beklesin pislik herif
Valla çok kızgınım yaa
tarafından
Bencede al hak etmiş bir değil 2 değil alışmasın öyle madem tek gidecekmiş neden evlenmiş ah ah ne diye bu kadar değer veriyoruz ki erkek milletine..
tarafından
Gosteririm ona  arabada yatiyo şimdi gerizekalı herif
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bu erkeklerin topunun dibine kibrit suyu ya sinir ederler insani bekar sanki saat kac olmus
tarafından
Aptallar yaa nefret ediyom ondan bu davranışlarını görünce
0 oy
tarafından
Eve gelince hayatı dar et ona... Gittiğine gideceğine pişman et ... Orada naptin kari kızla mi takıldınız sevgili dayınla falan de alttan alttan değil üstten üstten laf sok... Sana da mi metres ayarladı falan de... bir daha o adamla görüşmeyecek duruma getir...
tarafından
Arabada yatiyo anahtarı kapının üzerinde bıraktım açamadi :))
Hatasının farkında ya kapiyi çalmadı bile :)) beter olsun
tarafından
Ohhh aferin kız sana ben bile bunu kocama yapamazdım çok başarılı
tarafından
Eve gelme  demistim zaten
Erken gelse kavga çıkardı bu saate onu eve almicam bile bile nasıl geliyo anlamıyorum ben daha gosteririm ona
tarafından
:):):)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 360 göst.
19 Aralık 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 315 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 781 göst.
0 oy