0 oy
502 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,149 puan) tarafından
Kızlar yakın zamanda bebeğini veya çocuğunu sünnet ettiren var mı ben bugün randevu aldım ana önce çocuk dr una aldım ilk onunla konuşalım bu konuyu diye ilk oğlum temmuzda 6 yaşına girecek ikinci oğlum 2,5aylık 2 6 yaşında sünnet önerilmiyor yaptirmasm mi erken mi daha zaten çok naif bi çocuk kötü etkilenir diye ürolog mu genel cerrah mi yapmalı sizce

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim oğlumu cerrah yaptı önce üroloji ye gitmiştik doktor gerek yok okula başlayınca yaptır dedi sanki ona neyse bende gittim özelde çok iyi isin ehli birine yaptirdim
(3,149 puan) tarafından
Teşekkür ederim kaç yaşında oldu
tarafından
48 günlükken
(3,149 puan) tarafından
Anladım tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Ne 6 yaşında daha sünnet olmadı mı
(3,149 puan) tarafından
Olmadı 6 ye girecek bu temmuz
(1,948 puan) tarafından
Neden o kadar beklettiniz biz kırkı çıkınca yaptırcaktık hasta oldu sonra yaptırcaktık 3 aylıkta diş çıkardı şu an 4 ay bitti 5'e girdi diş heder etti sünnette daha beter eder ettiemeyelim diyor eşim ben ısrar ediyorum edelim bitsin kurtulsun çocuk diye
(3,149 puan) tarafından
2 6 yaş arası yapılmıyor zaten şimdi 6 yaşına girecek zamanı diye düşünüyorum bebekkende büyüyünce yaptırırız deyince kaldı şimdi küçük 2,5 aylık onu hemen yaptıracağım
(1,948 puan) tarafından
Yani bence de yaptır bede 2 6 arası yapılmıyor
(3,149 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(242 puan) tarafından
2 yasina sunnet etdirdik 3 gune iyilesdi ne kadar erkense o kadar iyi
(3,149 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Büyük oğlumu 7 yaşına 1 ay kala yaptırdım üroloji doktoruna  küçüğüm 2 buçuk aylık aynı doktora gittim yapamayacağını genel cerrahi doktorunun yapabileceğini söyledi. Hasyaneye götürecek abimin izin almasını bekliyoruö 3.ayon içersinde gün verirlerse inşaallah yaptıracağım en geç 6 aya kadar olmalı ki narkoz almasınlar o yüzden 6 aya kadar en geç ben yaptıracağım. Erken tavsiye ederim sizede. 
(3,149 puan) tarafından
Benim büyük oğlumun 6 yaşına 2 ayı var yapmazlar mi acaba 2 6 yaş arası yapılmıyor deniyor
tarafından
Yapılıyor olur mu öyle şey. psikologlar tarafından önerilmiyor ama 6 yaşta gayet anlayabilecek yaş. Sıkıntı yapmayın.küçüğünüzün 6.ayını geçirmeyin tavsiyem
(3,149 puan) tarafından
Valla şimdi oğluma anlattım sünnet olacaksın diye:) oda arkadaşlarından bildiği için iğne mi yapacaklar dedi önce bakacaklar dedim bakalım inşallah randevumuzda olumlu sonuç alır ikiside bir an önce olur tesekkur ederim
tarafından
Aynen ben zamanı gelene kadar hiç bahsetmedim ettirmedim. Gününe yakın anlattım çok çekıngen ön muayenede asla baktıtmadı. biraz mırın kırın oldu ameliyat günğ ama güzel atlattık çok şğkğr darısı miniğime ve sizlere inşaallah şimdeden hayırlı olsunnn
(3,149 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum
0 oy
(645 puan) tarafından
3 aylık iken yaptırdım canım genel cerrah yapıyo 
0 oy
(581 puan) tarafından
Yarın yaptırıcam canım 69 günlük bebeğim. 
(3,149 puan) tarafından
Ilk kime gittin canım
(581 puan) tarafından
Üroloji görücek canım ilk
(3,149 puan) tarafından
Bende randevu aldım 182 den önce çocuk dr u görecek direk sünnet için başka bölüme geçiş yapılmıyor dedi
0 oy
(27 puan) tarafından
10 gün önce yaptırdım 47 günlükken  ssukur atlattık bile
(3,149 puan) tarafından
Hayırlı olsun
0 oy
tarafından
Peygamber efendimiz " Çocuklarınızı ya 7 günlükken, ya 7 aylıkken, ya da 7 yaşında sünnet yaptırın. " buyurmuşlar.
0 oy
tarafından
Biz geçen hafta üroloğa yaptırdık bi sıkıntı olmadı oğlum üç buçuk aylık. büyüğü sizi yorabilir korktuğundan dolayı ama küçük kolay geçer Ne kadar erken okadar iyi...
(3,149 puan) tarafından
Hayırlı olsun inşallah önce çocuk dr una muayne oldunuz mu ben randevu aldım ana önce çocuk dr una muayne olmalısınız dedi bayan
tarafından
Sağolun .Hayır  direk üroloğa götürdük o muayene etti
(3,149 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Ben 40 çıkınca yaptirmistim iykide yaptirmisim dedim bnce yaptır biz çocuk cerrahina yaptirdik
(3,149 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
6 yas yapmiyorlar diye biliyorum ben nisan ayinda yaptirdim 6 aylikti cok rahat gecti hic aglamadi ikisini bir yaptiralim.derken sakin kucugude 6 yasa birakma canim 
(3,149 puan) tarafından
6 yaşdan öncesi yapılmıyor diyor dr lar tesekkur ederim

İlgili bir soru bulunamadı

379,241 soru

11,351,912 cevap

34,822 kullanıcı

...