0 oy
901 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
 cvvppbcvvpp oğlum var kocam sürekli tartışmamız vardı aile içinden kocamın ağzı bozuk ölmüş anneme sürekli küfür ediyor aileme küfür ediyor ve ben de eşiniz ses kaydını aldım aileme küfür ediyor diye at bir tartışma çıktı iki üç gün önce de ben bu ses kaydını albümleri dinletti ve şimdi ailem diyor ki sen boşanacaksın diyor kocam de istiyor boşanmayi  ve benim aklım çok karışık bir çocuğum var Nasıl olacak İstanbul'da yaşıyorum ailem var ve eşim çok ayir konuşuyor annem ölmüş annenme çok ayir laflar ediyor babama ayleme ve aylem ses kaydini dinledi şimdi boşan diyor tüm aylem Bosan diyo ama aklım karışık nasıl olcakkk ne olur akıl verin eşim beni sevmiyor zaten abimler esinle telefonda konuşma diyor ben arıyorum konuşuyorum adam diyo bosancam ikinci evliliğim buu  aynen gidersen bizi ezmis olcaksin diyo

17 Cevaplar

+5 oy
(1,329 puan) tarafından
Eşin seni sevmiyosa neyin dusuncesi bu canimm ailende gel diyormus. Şimdi ayrılmadan ilerde ayrılacan. Niye kendine huzursuz bir yuvada yer açmak istiyosun. Hadi herşeyi geçtim madem aklında şüphe kalacaktı neden hemen kaydı dinlettin canım. :/

Rabbim yardımcın olsun hakkında hayırlısı insAllah
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Madem bosanmak istiyor sen niye seni istemeyen birini istiyosun hala . Benim ailem arkamda olsaydi hic durmazdim boşanırdım  cocugunu da al yanina mahkeme verir sana . 1 parca cocugun bakimi ne olabilir ki büyür okula gidrr sende calisirsin ayakta durursun biz kadinlar güçlüyüz onlara muhtac degiliz sen boyle yaptikca aradıkça onun bir taraflari kalkar ve daha cok bosanmak ister . Kacan kovalanır biraz sessiz kal cevap verme telefonlarini kapat bak nasıl gelicek pesinden merak edicek 
0 oy
(357 puan) tarafından
Bir süre ayrı dur git ailenin yanına sonra oturun sakince konuşun derim 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Canım emin olmadan neden hemen dinelttin ailene. Kesin kararını verip öyle dinlettirdeydin
0 oy
(948 puan) tarafından
Kuzum evet koçan Beter ama cici anne binbir Beter Allah yardım etsin inşallah Rabbim sana yoldaş olsun Kuzum inşallah sana tek tavsiyem namaz kıl ve Rabbine el aç inşallah herşey istediğin gibi olacaktır
0 oy
(13,777 puan) tarafından
Sen kesin olarak karar vermeden dinletmeseydin keşke kimseye o kayıtları. Siz barısacak bile olsanız ailen artık eşini istemez. Ailen sana sahip çikıyorsa boşan bence çünkü ölmüş anneye küfür etmek affedilir bişey değil .
0 oy
(271 puan) tarafından
Kararırını kesin verip öyle dinletseydin keşke artık ailen de duyduktan sonra zaten huzur olamaz artık elinde boşanmak istiyormuş zaten çocuk olduktan sonra maalesef hayatından tam anlamıyla çıkaramazsın ama iş bu raddeye geldiyse zaten artık boşanmak en iyisi gibi keşke herşey çözülse hakkında hayırlısı olsun inşallah 
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Ölmüş anana küfür edecek kadar s.erefsiz biri demekki pislik adam 
0 oy
tarafından
Biraz ayrı kalın bakalım belki düzelir hemen dava açma bekle açılacaksada eşin açsın
0 oy
tarafından
Sen bilirsin bisey diyemeyiz senin kararin senin hayatin 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Once net kararını verseydin keşke şimdi arayi düzeltsin ailen.bu sefer seni Red eder ki haklı kendi çapında  hakkında hayırlısı olsun ama olmayacağına inanıyorsan da ailen hazir arkandayken birak derim ben onlarla aran.bozulursa senin yalnız kaldığını dusunup daha ustune gelicek
0 oy
tarafından
::::(((. ::((
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Adam seni istemiyor istemedigini net bir şekilde söylüyor üstüne olmuş annene küfür ediyor ki sağlam olsa edemez boşanma sebebi o kim oluyor koca her yerde bulunur.bir kadın olarak grurunuzu bu kadar ayaklar altına almayın ilk kendinize değer verin kendinize değer vermezseniz erkeklerden saygı ve sevgi beklemeyin ailen arkandaysa bu kadar düşünmenin bı anlamı yok öyle bir aile ortamında çocuk yetiştirmek çocuğuna yapacağın en büyük kötülük ve geleceğin psikolojik sorunlu bir yetiskinii 
0 oy
tarafından
::(((((( ne yapcamm
0 oy
tarafından
Canim ben kimseyi kiracak yorum yapmam kolay kolay ama sen safmisin adam seni sevmiyirsa bunun neyini dusunuyirsun sevgi bitmisse saygids bitmistr bisuna dusunp kendini yıpratma arkanda duran ailendende olursun kimse sana sonrs sahop cikmaz
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Canim sakin arama msj atma ararsa telefonlarini acma msj atsin isine gelene cvb ver gelmeyene verme kacan kovalanir ararsan ustune duserswn sen kaybedersin egolu insanlar ustune dusuldugunde inatlasir ve is bitince kafalari dank eder o yuzden hic arayip simartma onu sabrer ailenin yanina git bi sure ortama bak durumu sindir o nasil olsa ge le ceek
0 oy
tarafından
Kocanın yapmış olduğu bu hakareti ses kaydı yapmandaki neden bunu bir şekilde eşine karşı kullanmaktı isteyerek veya istemeyerek kişiler buna şahit oldular bu saatten sonra senin onunla olan bağını kopartmanı istiyorlar sen de bu durumdan rahatsızsın ama içinde seni rahatsız eden başka bir durum var tahmin ediyorum ki eşinin sana bu tarz küfür etmesi seni rahatsız ediyor ama ayrılmak için geçerli bir neden değil çünkü evet mantığın yap ama kalbin dur diyor o yüzden tam olarak eşleşemiyorsun kendi içerisinde bence kal ama eğer eşine geri dönersen ailenle kötü olursun 2 dengeyi bir arada kurmalısın ne şiş ne de kebap yanmasın

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 536 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde gam.38 (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 287 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (884 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 787 göst.
3 Ocak 2024 Aile kategorisinde Aylinmn (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 769 göst.