0 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde (2,589 puan) tarafından
Kızlar şimdi biz bu hafta içi kafa dinlemek için sakin bi yere bikac günlüğünde gitmeyi düşünüyoruz. Eşim dün kardeşiyle konusurken(konuşmuyordu yeni barıştı )  yaklaşık 27 28 yaşında bekar biz tatile gidicez istersen sana evi bırakalım dedi evde de spor salonu havuz vs var sitedeyiz kardeşi de balıklama atladı olur felan diye unutma ama anahtarı ver felan dedi. Tabiki ben buna kesinlikle karsıyım ya ben yeni evlendim evime eş tarafından biri gelmedi hayırlı olsuna kızım oldu aynı şekilde. Yani onlara fena bileylenmişim zaten üstüne cocuk bekar evimiz 1+1  yatak odamız ortada insanın özeli var gidip zibidileri getirir eşim getirmez dedi de getirince bize mi haber vericek. Bugün konuyu actım eşim kapattı konuyu ama böyle yaparsa ben hic bi yere gitmem haksız mıyım kızlar? 

24 Cevaplar

0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ee yuh yani sacmalamis esin ne isi var ben evde yokken benim evimde ben anahtarimi kaynanama bile birakmiorum sehir disina ciktigimda 
(2,589 puan) tarafından
Eşim konuşsun da yürürlüğe giremez :Dd
-Reklam-
0 oy
(662 puan) tarafından
Bende birakmazdm valla ki oyle de yapiorm ben anneme gidince sehir dışına gitmeden tertemiz temizliorm esim bile gelmio annesi gilde kalioki kalmis kardesinn ne isi var yami onceden kimde kaliomus neyi emanet ediomus sanki kim girecek al emantin varsa altinn vs. Tamam iste sanki durupta aksama kadr ewde durucak allahım ya
0 oy
tarafından
Asla birakmam gitme sende cnm otur de gitmiyorum istemiyorum evimde kimseyi

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 362 göst.
16 Aralık 2022 Aile kategorisinde Semizotu (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 160 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde sevgil (852 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 627 göst.