0 oy
700 göst.
Diğer kategorisinde (2,589 puan) tarafından
Kızlar şimdi biz bu hafta içi kafa dinlemek için sakin bi yere bikac günlüğünde gitmeyi düşünüyoruz. Eşim dün kardeşiyle konusurken(konuşmuyordu yeni barıştı )  yaklaşık 27 28 yaşında bekar biz tatile gidicez istersen sana evi bırakalım dedi evde de spor salonu havuz vs var sitedeyiz kardeşi de balıklama atladı olur felan diye unutma ama anahtarı ver felan dedi. Tabiki ben buna kesinlikle karsıyım ya ben yeni evlendim evime eş tarafından biri gelmedi hayırlı olsuna kızım oldu aynı şekilde. Yani onlara fena bileylenmişim zaten üstüne cocuk bekar evimiz 1+1  yatak odamız ortada insanın özeli var gidip zibidileri getirir eşim getirmez dedi de getirince bize mi haber vericek. Bugün konuyu actım eşim kapattı konuyu ama böyle yaparsa ben hic bi yere gitmem haksız mıyım kızlar? 

24 Cevaplar

0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ben ailemin yanına gidicem eşime bile bırakasın yok kirletecek diye bide elalemin pisliğini mi toplayacak kendi evimden kitleyim çıkın 
(2,589 puan) tarafından
Dimi kuzum millet günahını vermiyorsur.. Anahtarı zaten vermem kimseye eşim uzatırsa gelmem derim mecbur kabul eder
(3,036 puan) tarafından
Ya belli mi olur sen gözünden sakiniyosun eşyalarını kullanmaya gelecek batıracak dağıtacak
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Yani sonuna kadar haklısın bende olsam bırakmadım
(2,589 puan) tarafından
Bırakmam asla kuzum kimse bırakmaz tahmin etmiştim
0 oy
tarafından
Ben asla bırakmam ya ne alaka kim bilir neler yapar diye düşünürüm yani 
(2,589 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum canım kendi evim zaten aileleri degişik içiyorlar üstelik herşey beklerim evi pavyona cevirirler
tarafından
Evet güven olmaz bence canım bırakıp gitse de aklın orda kalacak hiç bişey anlamayacaksın gittiğin yerden
(2,589 puan) tarafından
Aynen tatilde de tartısma olur zehir olur kısacası hiççç gerek yok
0 oy
tarafından
Valla canim ben kaynima birsktigimda tuvalette hamsi buldum sen dusun artik bin pisman oldum sonra
tarafından
Yok canim abisi onu rezil eder kadin eve alirsa ama eslerimiz malesef cok anlayissiz esime biseyde diyemiyordum kardesim yabaci degil falan diyordu o evi gorfuktem sonra daha ne gittim biyere ne biraktim
(2,589 puan) tarafından
Valla eşim isterse başını duvara vursun almam :D
tarafından
Haklisim canim alma sonucta o evde bizim ozelimiz var herseyimiz var yani ben gidemiyorum biyere esim direk aliyor eve ondan tek birakmiyorum
tarafından
Tuvalette hamsiyi neresine ne yapmış tövbe estağfurullah kafamda deli sorular :)
(2,589 puan) tarafından
Jahahahahha meltem ya
İnsanın evi mahremi misafir dışında kalınca sonuc bu oluyo
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Değil eşimin kardeşi kendi kardeşim de olsa evimi bırakıp gitmemm hele de uzun süre sonra yeni konuşmaya baslamissam ! 
(2,589 puan) tarafından
Evet barışalı 2 gün olmuş ben hic biriyle muhatap degilim.. Bunlar bedava mezar bulsa yer ayırtır o derece insanlar
(1,793 puan) tarafından
Sen eşini ikna etmeye bak canm yatak odam ortada diyorsun ne işi var eşinden başka bir erkeğin senin evinde salonunda yatak odanda , o eve kız getirmeyeceği ne malum senin yatağında yatmayacagi ne malum sen konuş verme anahtarını
(2,589 puan) tarafından
Aynıı seyleri düşünüyorum kuzum yok izin vermicem eşimle işten gelsin tekrar konusurum
(1,793 puan) tarafından
Aynen canm öyle yap ♥️
0 oy
(667 puan) tarafından
Sonuna kadar haklisin cano ben olsam bende vermem 
(2,589 puan) tarafından
Evet kuzum yani bence de kimse vermez eve kız mız atar bide o günahı cekemem
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Eskisehirdeki evimi toplamadim bile kapiyi cektim ciktim anahtari annemem verdim o halleder de kaynina verme bemce o sakat iş eve kiz falanda getirebilir
(2,589 puan) tarafından
Yüzde yüz yapar da zaten izin vermeyi asla düşünmüyorum
0 oy
(13,798 puan) tarafından
Asla izin vermem. Sizin aranız iyi bile değilmiş , ben aramız iyi olmasına rağmen izin vermezdim. Üstelik sadece eşimin kardeşine değil kendi kardeşim olsa ona bile izin vermem
(2,589 puan) tarafından
Bende aynı seyi dedim bebeğim yol alsınlar :D
0 oy
tarafından
Yani evde birakilmaz ya kimseye
(2,589 puan) tarafından
++++++++ aynen
0 oy
(680 puan) tarafından
Ben 15 günlüğüne babamın evine gittim evi temizledim topladım kapıyı kilitledim eşimde babasının evine gönderdim herşeyi geciyorum ev insanın mahremidir yerinde olsam gitmem yada eşini ikna et
(2,589 puan) tarafından
Valla canım gerekirse gitmem evim yani milletin eglence mekanı degil adam olsun calıssın kac yasına gelmis hala zibidilik peşindeler
0 oy
tarafından

Evinin anahtarıni kimseye verme , vermek zorunda da değilsin, eşin o konuda yanlış düşünmüş 

(2,589 puan) tarafından
Kuzum dedim ona telefonu kapatınca burası ikimizin evi bi karar alırken bana da sor diye
tarafından
Yani tek kişilik karat vermek.iyi değil haklısın
0 oy
(188 puan) tarafından
Çok haklisın ben de müsade edemem boyle biseye
(2,589 puan) tarafından
Saol kuzum hak verdigin için ♥️
0 oy
tarafından
Bende bırakmam hele erkeğe hiç bırakmam evin içine eder yatak odan da bile yatar erkekler düşünmez oyle seyleri
(2,589 puan) tarafından
Bize bi kere misafirliğe geldiginde uykum var diye izin almadan gidip uyumuştu zaten düşüncesiz biri
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Gidersen yatak odani kilitle ozel neyin varsa iceri koy anahtari da yanina al esine soyleme odanizi kitlemissiniz diyemez sonucta senn odam da ne isin vardi dersin diye
0 oy
(13,628 puan) tarafından
Bb irakirim ben..

Karşı degilim
(2,589 puan) tarafından
Yani kişiden kişiye değişir eğer güveniyorsan bırakırsın sağlam biri ise değilse zaten sanmam ki kimse bıraksın kuzucum
0 oy
tarafından
Asla anahtari vermem kimseye eltimden hariç onada g8venim sonsuz hele erkekse verilmemeli
(2,589 puan) tarafından
Ve bekarsa özellikle
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Sizde kalıp bakacaksa bende istemezdim, eğer evi varsa olası bşr durumda eve birşey olur mudahale için anahtar bırakırım, bizde bayramin 2. Gününden sonra bir hafta yoktuk anahtarım sürekli kaynanamda var, altınları mı onlara bırakıp gittim
(2,589 puan) tarafından
Yok kuzum 1 hafta kalıp gelicez. Ev boş ya yakışmayan geliyor bakmaya değil içmesi var bekar biri yani düşün evimde işi yok
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Çok haklısın .. ne *** işi var sokakta kalmış sanki de evine alıyor..eşyaların olur mutfagi pis bırakır ne blym erkek sonucta ne işi var saçma 
(2,589 puan) tarafından
Eve birilerini atıcak o işi var.. Ama asla almam
0 oy
tarafından
Gerekirse gitmem yani ama evimi de bırakmam 
(2,589 puan) tarafından
Bende senin gibi düşünüyorum canım
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Kesinlikle vermem eşimde vermez
(1,993 puan) tarafından
Benim kaynanam gizlice evimizin anahtarini almiş anahtarlığına takmış ben bunu gördüm eşimin haberi yok bundan tabi tepemden kaynar sular döküldü 5 dk markete gittim yatak odami banyomu karistirmis insan ben evde olmasam neler yapar dedim kapiyi üstüme çarptım anahtarim iceride kaldi ver anahtarimi dedim önceden aramadim ki bende yok felan der diye o da vermek zorunda kaldi bir kaç kere disarida kaliyorsunuz verin anahtari felan dedi he hıh dedim geliştirdim vermedim
(2,589 puan) tarafından
İzinsiz almak nedir hayırdır ya edepsizlik etmiş canım pess dedim vallah iyi yapmıssın sen.. Oglunun evi degil o ev ikinizin evi ne amaçla almıs cok merak ettim
(1,993 puan) tarafından
Sebep yok vallahi iyi veya kötü niyet fark etmez birde eşimin yanında burasi oğlumun evi istediğim dolabi izinsiz açarım diyordu nerden geliyorsa o yetki
(2,589 puan) tarafından
Cahillik zor kuzucum zor.
(1,993 puan) tarafından
Amaaan şimdi yapamiyor 1 haftadir rahatim vallahi çok şükür

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 360 göst.
16 Aralık 2022 Aile kategorisinde Semizotu (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde sevgil (852 puan) tarafından soruldu
0 oy