0 oy
569 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar ankarada gezilecek yerler neresi avm ler dışında falan hiç güzel yerleri yok yada ben bilmiyorum sizler biliyor musun uz

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Valla cnm biz dün gittik gölbaşı mogan gölü kesinlikle tavsiye ederim herkes maskesiyle yürüyüş yapıyo  piknik yeri var ama oraya girmedik kalabalıktı  gölün kenarında yürüdük. Yemek yiyecek yerlerde var oturcak yerde

Göksu parkı var eryamanda orada güzel 

Harikalar diyarı var ama ora çok kalabalık ve piknşk yerş ağırlıkta

Eymir gölü var orası da güzel 

Kızılcahamam soğuksu var kurt boğazı var 

beypazarı var çarşı yeri kahvaltı yerleri vs. 

Şimdilik aklıma  gelenler bunlar :D

Ben kalabalığa ve kapalı ortama gitmediğim için buraları öneririm 

(1,037 puan) tarafından
Beypazarı
Eymir gölü unutmusum bak buralarda çok güzel eymir golü tam yürüyüş bisiklet sürme yeri
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Saman pazarı, hacı Bayram, Ankara kalesi, Beypazarı, ulus suluhan, eski meclis, Keçiören estergon kalesi, kocatepe camii, köypark, mogan gölü, atakule... Daha birsürü sayabilirim
+1 oy
(3,187 puan) tarafından

Mavi göl

Göksu
Altınpark
Eymir gölü
Neşeli ev
Açık  hava müzesi
Beypazarı
İnözü vadisi
Sorgun gölü
Ankara kalesi
Anıtkabir
50. Yıl parkı
Soğuksu milli parkı
Çamlıdere tabiat parkı

Aklıma gelenler :))
tarafından
Bende nersinden
(3,187 puan) tarafından
Sincandayim :) siz?
tarafından
Bendeee komşu çıkatmışız şimdi
tarafından
Aslendemi Ankara yoksa kütük başka yerdemi
(3,187 puan) tarafından
Neden olmasın :))
Eşim buralı :) ee bende artık buralı..
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Bi keresinde ankamol a gitmistim baskada bi yerini bilmiyom
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Cok gezilecek yer var ama şuan virusun cogu burada yani ankarada 

Aklınız varsa akıllı uslu evinizde geçirin zamanınızı. 

tarafından
Evdeyiz zaten canım korana dan dolayı kapalı mekanlara gitmiyoruz avm dir restoranttır falan dikkat ediyoruz ama çok sıkıldım evde 36 haftalıgım şöyle piknik yapacak gibi kendimiz olacagımız yada gidip gezecegimiz bi yeri yok mu
(27,348 puan) tarafından
Sade yer olarak genclik parkı guzel
Anka parka gidebilirsiniz her her kalabalik nereyi desem bilemedim
(18 puan) tarafından
Sessiz sakin doğayla iç içe bir yer arıyorsanız Çamlıdereye tavsiye ederim oralıyım ve orda oturuyorum. Aluçdağı piknik alanı var yaylasında Gölparkımız var mis gibi çam havası buyrun gelin
0 oy
tarafından
Canim adanaliyim ben. Oglum böbrek hastası. Ankara hacettepe ye gittik.

Anıtkabir e gittik. Lunapark kapalı zaten.

Atakuleye gittik. Kuğulu park à gittik. Çok çok güzel bir yer. 

İnt den bak kuzum orada yaziyo
0 oy
tarafından
Hacı Bayram Veli ye gidin çok güzeldi orası 
0 oy
(782 puan) tarafından
Bizde internetten bakiyorum yol tarifi fotolari gosteriyo ucretlimi degilmi acikmi kapalimi onalri falan gosteriyo biz hep oyle gidiyoruz googleye yaz
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ankara kalesi,kizilay,bahcelievler,Tunali,kugulu park,segmenler,ankamall,golbasi,wonderland,Altinpark,mogan golu
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ankara sıkıcıysa çıkışlar sağdan:))
tarafından
Ah tayin çıksa da sağdan soldan farketmez çıksam :))
(7,118 puan) tarafından
Hahahah .Allah iyiliğini versin:))
0 oy
(903 puan) tarafından
Pikniğe gidicez dersen mavigöl e gidebilirsiniz güzel bi piknik alanı yada gezelim dersen altınköy e gidebilirsin ters eve gidebilirsin Göksu parkına gidebilirsiniz Mogam gölüne gidebilirsiniz Eymir gölünde bisiklet sürmeye gidebilirsiniz Beypazarı tarihi evlerini gezebilirsiniz Çamlıdere ye pikniğe gidebilirsiniz yeter ki gezmek iste gayet güzel gezilecek yerler var 
0 oy
(271 puan) tarafından
Dikmen vadisi ,Atakule, Estergon kalesi, açık mı bilmiyorum ama Ulucanlar cezaevi
(1,713 puan) tarafından
Ulu anlar ceza evine gittim İnan agladım orada. Ne eziyetler ne zulümler görmüşler. Deniz gezmiş idam edildiği yeri hamamlar falan görmüştük kullandıkları esyaları yatakhaneleri. Bircok ünlü kişilerin yazarların siyasilerin yattıkları koguslar beni cok etkiledi
(271 puan) tarafından
Özellikle hücrelerin olduğu seslendirmeli bölüm insanın içini yakıyor.
(1,713 puan) tarafından
Evet yaaa. Adam bagırıyor ben sucsuzum herseyi namusum için yaptım beni kurtarın cıkarsın buradan diyor. Sigaraları kenarlara bırakıyorlar adam sigara istiyormus guya işkence cektiriyorlar. Bir lokma yemek su verin DİE bagırıyor adam farelerin içinde. Aynı gercek gibi o mumdan heykellerdr
(271 puan) tarafından
Kesinlikle canim.
0 oy
tarafından
Bende 1 hafta tatile geldim daha gezemedim virüs artışta diye korkuyorum ahahahahha boşuna mı geldim ne 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Soğuk su

Kurt boğazı

Ayaş 

Altın park

Mavi göl

Göksu

Harikalar diyarı

Ters ev

Ayaş da yeşil vadi

Daha dolu var ;) 
0 oy
(614 puan) tarafından
Hamamönü, ulucanlar cezaevi, Ankara kalesi, seğmenler parkı, 50.yıl parkı, Atakule(çok güzel mağazaları var) 
0 oy
tarafından
Ankaraya gelin geldim igrenc bi yer zaten avm ve birbirine benzeyen parktan baska gezilecek biyer yok 
tarafından
Seni gezdiren olmamış demekki canım
tarafından
Burda sayilan yerlerin %90 ini gezdim 4 yildir burdayim ama bursa gibi yerden buraya gelince gercekten alisamadim park ve avmden baska birsey olmadigini gozlerimle gorebiliyorum ;)
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Göksu parkı harikalar diyarı gölbası Anıtkabir hacı Bayram Veli dah bircok yer yazacaktım baktım arkadaslar zaten yazmıs her yeri. Ankarada gezilecek yer yoksa hiçbir yerde yok o zmaan
tarafından
Kesinlikle katılıyorum canım sana
(1,713 puan) tarafından
Ulu anlar ceza evide cok güzel müze haline getirmişler yabeni cok etkilemişti agladım orada inan
0 oy
(147 puan) tarafından
Dikmen vadisi mogan gölü beypazarı hacıbayram esrtepe manzara genclik parkı anıtkabir. Göksu park Ankara kalesi gezecek yer cok
0 oy
(113 puan) tarafından

Bende gezilecek yerlerin listesi var seç beğen gez:D

image

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kuğulu Park, çamlık 50. Yıl parkı, harikalar diyarı, Çamlıdere tabiat parkı, dikmen vadisi. Bşr İstanbullu olarak buraları gezdim hep :D 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simge45 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
0 oy
4 cevap 161 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ecrinin annesi6 (992 puan) tarafından soruldu