0 oy
500 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
........................ 

21 Cevaplar

0 oy
(903 puan) tarafından
Tabikide hayırr alacaklardı niye taktılar madem
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yok biz kendimiz sattık direk :D 
tarafından
Nieki
(25,224 puan) tarafından
İhtiyaç oldu zamanında o yüzden
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Tabikde  hayir vermemde  alamazlarda  zaten 
0 oy
(614 puan) tarafından
Ohaa hayır ne münasebet. Lafı bile geçmedi geçseydi de ortalık karışırdı yani. Niye verdiniz ki ihtiyaçları varsa o ayrı tabi. Anne babadır sonuçta 
tarafından
Benden zorla alındı satıldı kavga etmiştik babamın evine gitmiştim
(614 puan) tarafından
Haa mevzu uzun yani. Bunun lafını et yani versinler canım. Bağnazlık etmesinler yani
Tamam olmuş bi sorun da şimdi sorun yoksa versinler. Eşine çıtlat bu durumu alttan alttan
0 oy
tarafından
Benimde emaneten kaynanamlarda ama dogumdan sonra bende kaynanamdan almayi düşünüyorum, bi düğünde gördüm altinlarimi başkada görmedim. Takmayi sevmem ama olsun bende dursun dimi
tarafından
Kesinlikle,
0 oy
(139 puan) tarafından
Hayirrr niye veriyosun canim ya onlar senin hakkin
tarafından
Zorla alındı benden babamın evdeydim
0 oy
tarafından
Tabiki de hayır sen onları unut canım hayatta vermezler daha ben hiçbirini vermemiştim ne altınlarını ne bileziklerimi 6yillik evliyim bileziklerim halen durur borç istediler yine vermedim gelemiyceni bile bile vermem 
0 oy
(188 puan) tarafından
Bana zaten herseiymi eşim aldı tek bir bileklik görmedim kayinbabadan ve altıni da düğün sonrasi satip araba aldık 
0 oy
(251 puan) tarafından
Bende kendim verdim mobilyaların borcunu kapattık 
0 oy
(119,338 puan) tarafından

Kimse el koyamaz benim bileziklerime :D

0 oy
(5,323 puan) tarafından
Biz ev alırken bozdurduk. Şimdi tekrar yaptırıyoruz inşallah az az
0 oy
(90 puan) tarafından
Bende taktilar. Kaynanam 2 3gun sonra ver ben saklayim. Sen eve hirsiz girer calarlar. Penceren hep acik. Bende iy niyyeylidir kendim gibi bildim verdim. Ve bi daha altin gormedim. Aslada istemem. Onun hic bi seyine muhtac olmam. Aliriz kendimiz sonra. 
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Benim nisanda gelen 30 bin liralik olani aldilar düğündeki 100 binu geçkinde aldilar önce verecez dediler sonrada soylediklerini unuttu kayınvalidem vermediler yinede fazla fazla yaptilar bana allah razı olsun ev aldilar ev almak insanin hemen hemen yarı ömrü o yüzden ne kadar teşekkür etsem azdır kayın pederime
0 oy
tarafından
Kimseye vermedim bankada kendi üstüne kasa açtım attim içine duruyorlar orda 
0 oy
tarafından
Çeyrek ve paraları aldılar bize hiç borç ödetmediler o yüzden gönlüm çok rahat 
0 oy
tarafından
Yok almadılar neden alınır ki zaten. Yani geline ait onlar bi kere artık . 
0 oy
tarafından
Anlayışlı ailesi var dokunmadılar takılarımın hiçbirine.. 
0 oy
tarafından
Araba aldık 
0 oy
(2,722 puan) tarafından

Ne demek bileziklerini  aldilarmi tabikide hayır  çeyreğimi bile vermedim :D

0 oy
tarafından
Ilk evlendigum zaman cok direttiler almak icin ama vermedim cok buyuk kavga cikardilar aldilar evden kovdular beni sonra herkez onlari kotuledi benden yana oldu 1 bucuk ay sonra essek gibi verdi kayinoeder eger hakkim varsada iki yakasi bi araya gelmedin insallah

İlgili bir soru bulunamadı

380,042 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı

...