0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Yav bu ne arkadaş gece gündüz ara gaz sesi domdigi domdigi müzik sesi.

Oglum uykusundan uyanıyor. Köşe başı benim ev. Yol kenarında. 

Zir zibidi dolu ya

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
155 i arayıp şikayet etsene 
tarafından
Hangi birini şikayet edecem ki. Plakası bilmiyorim etmiyorum. Gece de geçip geçip duruyorlar. Eşim kıskanç zaten. Gelen geçene sövüyor. Geçen biri kırmızı toyota araba ile yavaş yavaş gidiyor müzik sesini de acmis. Bekçi olsa bakar da kimse de yok.
tarafından
Sen hangi saatte geçiyorsalar  o saati söyle şu saatte böyle Bi durum oluyor ilgilenirmisiniz  de bilgileri vardır belki şikayet eden olmuştur yine. En azından gelip dolaşırlar o mahluklarda gelmez
tarafından
Gece gündüz aynı kuzum. Hadi gündüz neyse temizlik yaparken bedava müzik oluyor bana da gece olmuyo :D
tarafından
:D :D :D Allah sabır versin o zaman ne diyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizdede yol kenari canm ama inan bi sessizlik var araclar cabucak gecsin diye dua ediyorum ki catliyorum burda ya
tarafından
Hmm anladım cnm.
0 oy
tarafından
Benim şükür yola yakın degil..
0 oy
tarafından
Offfffff evet yaaaaaaaaa bizimkide öyle  pencereyi kapatiyoruz sicakta uyumaya calisiyoruz caddeye cikiyo bizim.sokak amannnnn motorlar arabalar müzik  son ses insanlar bagira bagira konusuyor
0 oy
(201 puan) tarafından
Annemlerin evi kose basinsa caddenin ve isik var sokaklarinda. Bu insanlar insan degil, bunlar trafik teroristi. Isikta son ses muzikle bekleyen mi, isik yanar yanmaz sonuna kadar kornaua basan mi, egzos patlatan mi, bos bos duz ve bos yolda dandiri dit dit korna basan kamyonlarmi her turlu pislik surucu var lanet ettim nefret ettim bu insanlardan. Ya muzigi kendin duyacak sekilde ac. Kornaha 1 kere vas uzun basma isik yandiysa 2 sn bekle bizim bu milletimiz gercekten garip hele egzos patlatan ahmaklari sallandirmak lazim ya bom diye evde bir birimkzi duyamiyoruz 
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Birde benim eve gel oturmak mümkün mü gece gündüz vızır vızır arabalar bulvarda oturuyorum. Trafiğin akıs oldugu yer. Basım patlıyor İnan 
0 oy
tarafından
Aynı aynı bıktım artık
0 oy
(7,441 puan) tarafından

Haha evimizin önü değil de üst katimizda kesin bir pist var ama ne pisti cozemedik:)

(61 puan) tarafından
Al benden de o kadar bir daha en üstte oturacam
(7,441 puan) tarafından
Kız ben bekarken cadde üstünde oturuyordum sırf ses olsun ara sokaklar olmasın diye evlendim yine cadde üstü denk geldi birde karşımızda yıkamacı vardı beynimize ediyorlardı sonra tayinimiz çıktı geldiğim yerde resmen evi dağın başından tuttuk bizden sonra ev yok yani :-)sırf ses duymayalim diye bu sefer de üstten çekiyoruz nerelere gidem bilemedim ki götür beni aya aya falan dicem yakında :-)
(61 puan) tarafından
Ay çok kötü olmuş kuzum ya hep denk gelmiş kıyamam valla tayinci olunca gözüne en düzgün gelen evi tutuyorsun biz de tayinciyiz
(7,441 puan) tarafından
Aynen öyle canım ne de olsa kira bütün evler bizim gözüyle bakiyoruz
0 oy
(119,112 puan) tarafından

Domdigi domdigi :ermm: ne kiz :D benim evin önu otoban arabalar vizir vizir geciyo bizde domdigi domdigi yok :D

0 oy
(1,008 puan) tarafından
orta yogunlugu olan bir yerden ev aldık daha tasinirken ana cadde metro inşaatı için kapandı bizim sokak anayol oldu araba sesi muzik sesi diskoda gibi gidiyor serseriler bizim sans iste 
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Ben çıkıp sövüyorum :D

Kaynananiz öle diyorum .;)

0 oy
(625 puan) tarafından
Kuzum jandarmayı ara 
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Evet canım tam kızı uykuya dalıyor biri egzoz sesiyle dıptıs dıptıs geçiyor o an arabadakini bogasım geliyor

Bide evim karakol karşısı 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 433 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 501 göst.
3 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 529 göst.
17 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,178 soru

11,318,771 cevap

34,764 kullanıcı

...