0 oy
601 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (499 puan) tarafından
Hepsini kullandım hepsinden de memnun kaldım dostlar. Sleepy de karat kıldım oglum 2 yasına gelcek uzun suredir onu kullandım memnunum aslında ama %100 pamuk ve dogal diyorlar ya sanrıım ondan poposundan bu aralar pamuk gibi uzun uzun şeyler toplar oldum. Yani pamuk tıftık oluyo ve yapısıyo hep... Onceden olmazdı ama bı suredir oluyo anlamış degılım...

Baska bi beze geceyım diyorum ne onerirsiniz dostlar. 2 yasına gelmiş şimdiden sonra primaya bos yere para vermem :) molfiks pek sevemedim :) market bezleri sizce nasıl fiyatı uygun olsun ama dostlar buyudukce cope gidiyo gibi hissediyor ınsan parayı :) 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Jeny ve wily derim ben süper hem uygun fiyatlıda bana göre 
(13,961 puan) tarafından
Aynen bizde de kim dışarı giderse o alıyor :)) çok uygun ya hemde kalitesi de güzel
tarafından
Evet bn seviyorum yaa iyi böyle
(409 puan) tarafından
Ben 5 numarasını alıyorum 36 lı 26.50 tl
(499 puan) tarafından
Kac tane var ki içinde oyle e sleppy de aynı nesi uygun kızlar :))) hatta ben 100 lu alıyom daha da uyguna gelıyo sleepy. 5 numara kac tane vardır acaba bı bakayım
(409 puan) tarafından
Ben sleppyi sevmedim hep dışına çıktı birdaha almadım bimin bezini denedim sonra bayadır kullanıyorum sleppy ilk başlarda ucuzdu gün geçtikçe fiyat arttırdı
-Reklam-
+1 oy
(6,978 puan) tarafından
E bebek veya biminki guzel geldi bize
(499 puan) tarafından
Hangisi daha uygun pişik yapmadığı muddetce en uygun olandan devam etcem zaten 2 bucuga dogru alıstırırım çişe diyorum
(6,978 puan) tarafından
Ebebek daha uyguna geliyor 2 paket alinca, ikincisi yuzde 30 indirimli oluyor
+1 oy
(377 puan) tarafından
A 101 sofia bez cnm ben kizima kullandm cok iy bir bezdi sizdirma olmadi. Sleep kullanyorm ama suan oda esim internetten siparis vermis o bakimdan
+1 oy
(13,961 puan) tarafından
Bimin bezini kullanıyorum 4 aydır bir sorun yaşamadık teyzem iki çocuğunu da o bezle büyüttü oda memnun fiyatı da cok uygun 
+1 oy
(530 puan) tarafından
Bimin bezi en iyisi iki çocuk büyüttüm ikisinde de jenny willy kulandım kremli pişik yapmıyor uygun kokusu güzel :) 
+1 oy
(13,876 puan) tarafından
jenny villy bimin bezi çok memnunum ben 
+1 oy
(48,086 puan) tarafından
bezde para hep çöpe gidiyor ki ☺️☺️☺️ e bebek baby me

migros minnies bunlarda guzel
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bimin bezinden memnunla rgenelde canım bende sleepy kullanıyorum 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Minies tüm markalara tek geçerim . 
(499 puan) tarafından
Anladım canım ama maalesef yakınımda mıgros yok :/
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Ben minies kullanıyorum o kadar inceki eşim ilk aldığında bu ne bu çişi bile çıkarır demiştim beni utandırdı ne bir çiş ne kaka. İlk doğduğunda sleepy kullandık her sabah kakası sırtında kalkıyorduk. Minies hem hesaplı hem çok ince şimdi diğer bezleri elime alınca çok kalın diyorum deneyebilirsin 
(499 puan) tarafından
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Migrostan minees al 
(499 puan) tarafından
Yakınımda migros yok canım ya . Maalesef
0 oy
(1,205 puan) tarafından
migros bez minies
(499 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Ben evy baby kullanıyorum uygun ince güzel bence ben memnunum başından beri ikinciyede kullancam
0 oy
(10,261 puan) tarafından

Ilk sleepy kullandım iyiydi sonra bozuldu 

Evy baby kullandım hep dışına çıkardı 

Bimin bezini kullandım pişik yaptı o olsa yine iyi bütün vücuduna alerji yaptı ve çok kalın beğenmedim 

Can bebe kullandım oda sızdırma yaptı 

Şimdi molfix kullanıyorum çok ta memnunum çok şükür 
(48,086 puan) tarafından
biminki çok kötü kokuyo cisi disina cikariyo ve musamba gibi. sleepy dar kalipli tombis bebeklere olmuyo ilkten onu kullaniyodum yanlardan sırtından hep tasiyodu. molfix kullaniyorum simdi memnunum
(10,261 puan) tarafından
Aynen cnm bimin bezi hiç güzel değil büyüdükçe kalın oluyor
0 oy
(3,275 puan) tarafından
A101 sofia güzel ayrıca ben evy baby kullanıyorum naturel serisi ondan da memnunum cnm 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Baby me kullaniom çokta memnum canim 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 441 göst.
6 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Arsee (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 113 göst.
26 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 516 göst.
12 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busra3509 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 284 göst.
26 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu

374,650 soru

11,205,939 cevap

34,507 kullanıcı

...