0 oy
551 göst.
Aile kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Kizimiz da da öyle bir sevincini göstermedi hani hiç görmedim diyebilrm ilklerde hani bı şaşkınlık olur sevinç olur kucağına alır sarılır ya insan vs görmedim di 

Snra düşük yaşadın o hamilelikte de görmedim sıfır di sevinç yada en azndn göstermediydi. 

Bende aklıma geldikçe bazen üzülürdüm öyle sevinçten havalara uçan karısını alıp sarılıp öpen vs vs eşler gelirdi aklıma

Ama sormadım hiç bunun sebebini de

Biraz önce gebelik şüphem var snrm dedim o ara dedi

Hiç sevnmedn ki öncekilerde de dedim

Neden sevinmedm bliormsn sana birşey olacak korkusu sardı içimi sana birşey olmasın dan korktum hem belli etmesemde tabiki sevindim dedi 

Meğersem bana birşey olur korkusu varmış içinde:/ ( kas hastasiyim genel anestezi yasak yoksa masada kalıyorum anca belden uyuşma oda özel ilaçlar ile zor yani vücut kızımda iken kabul etti ama bı sure sonra etkisini kaybetmeye başladı gibi oldu çünkü acı hissetmeye başladım di ve elleri çok hızlıydı doktorlarin

7 Cevaplar

0 oy
(369 puan) tarafından
Geçmiş olsun ama deseydi senin için endişeleniyorum diye sen bekleyip üzülmüşsün boşuna 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah bozmasın. . Benim görümcemin kızıda taşıyıcı yani ilerde eşinde bir hastalık olursa çocuğu kas hastası mı olur 
(3,769 puan) tarafından
Kuzum bliordum bunu ama unuttm şuan ama snrm
Eşi bir kere asla akraba olmamasi lazım
Taşıyıcı olan anneden evladına geçmesi muhtemel yani belki oda taşıyıcı olabilir yada tam tersi hasta da olabilir ama taşıyıcı olmaz
Yada Rabbimin mucizesi bitmez hiç birşey olmaz ama bu konuyu bı araştırayim istersen tam net olarak
tarafından
Benim görümcemin eşi kas hastası ama görümcemin bir hastalığı yok büyük kızları taşıyıcı çıkmış küçük kızlarında daha ne olduğu belli riskleri var mı bunun
(3,769 puan) tarafından
Bak mesela dayımın 5ccgu var3un de varve genelde erkek çocukların da olma riski fazlaymış

Biz 3kardesiz ve birtek bende var
Diğerleri sağlam şükür

Taşıyıcı olan hasta değil ama cocuklarinda olma riski var yani ya taşıyıcı ya hasta yada hem taşıyıcı hemde hasta olabilir diye biliyorum ben dediğim gibi net bir bilgi sormam lazım iyice bilen birine çünkü biraz unutkanlk var bende yanlış birşey demek istemem şimdi

Bende ki kas h. zamanla çıkmış ortaya
Ki insan her yaşta kas hastasi olabilir ben coook gördüm öyle
Kas h. 60cesidi var
tarafından
Anladım teşekkür ederim ❤️ geçmiş olsun
0 oy
tarafından
İştee herşeye önyargıyla bakmiycakmışız bak seni düşünüomuş hem üzülüp hem seviniomuş değerini bil kuzum kim kendi canından olanı sevmezkii hemm 
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Yargılamadan önce konuşmak düşünmek gerekiyormuş bende bebeğimi kaybettiğimde eşim üzülmüyor gibi yapıyordu nasil duygusuz adam diyordum ben yine ağlarken geldi böyle ağlayipda ciğerimi yakma yeter artık diye benimle ağlamıştı 
(3,769 puan) tarafından
Yargılamadim ama üzüldüm fu ister istemez:),

Rabb'im huzurunuzu bozmasın cnm
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Canım eşin haklı rahatsızlığın varmış adam sevincini içinden yaşamamış ama Bi okadar korku kıyamam size ya hakkınızda hayırlısı olsun bebiş varsa ikinizde sağlıklı olun cnm 
(3,769 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim ❤️ saol

Dikkat ediyoruz çok çünkü gene kalmamm lazım yoksa kurtlsm yok gibi duruyor
(3,750 puan) tarafından
Riskin varsa ve bitanede bebeğiniz varsa riske girme cnm
(3,769 puan) tarafından
Başka çocuk düşünmüyorim zaten kuzum sağlığım olsa aslında bir tane daha güzel olurdu
(3,750 puan) tarafından
Hayırlısı kuzum sağlık önemli
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Yaaaa okurken gözlerim dolduuuuu size maşallah eşim de böyle incedir sezaryen olacağım diye çok üzülmüstü 
0 oy
(188 puan) tarafından
Gecmis olsun :/Benim esimde havalara uçmadı annem vardi gozleri doldu sadece sonra odamiza gecince albimdan optü ağladi sadece yani gözleri doldu bende isterdim kucaklasin heycanlansin ama cok sakindi hani bide ilkimiz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 362 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ketum (447 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 276 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,438 göst.
21 Haziran 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 675 göst.