0 oy
748 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Bilen bilir yeni taşındım ev sahibimiz ve birde kızı var 3oglu kızı 27yasinda bende 25yaslarmx  yakın kızda maşallah cana yakın hani bugün bile bı tabak yaptığı helvadn iki tanede poğaça getirmiş yemişler abileleri kbkma dedi tabiki lafı olmaz saolsun düşünmesi yeter

Daha tasinali bugün 5.gun olacak

Bende eli açık biriyimdir yedirmesini yapıp vermesini ağırlamasıni severim 5senedir yanlızdim çünkü komşularım vardı ama yasitim değildi ama çok iyidik o ayrı :)

Ama tabiki genç biri gibi olmuyor çoluk çocuk insanlar herkezin işi gücü var sonuçta kendince

Kısacası bende diyorum yarın kendimi iyi hissedersem bı kek yapayım çaya çağırırım diye dsndm

Ama hani diyorum bı yandan da acaba ilk günlerden fazla mı hani sonra ilerleyen zamanlarda basım ağrır mı bu yüzden ne bilir anldiniz çoğunuz işte ne demek istediğimi :(

Kararsız kaldım nasıl olsam

18 Cevaplar

0 oy
(3,769 puan) tarafından

En İyi Cevap

Teşekkür ederim cevaplarınız için kızlar<3

-Reklam-
+3 oy
(670 puan) tarafından
Hemen sazan gibi atlama derim biraz bekle huyları belli olsun sonra ağrlarsn 
+1 oy
(14,034 puan) tarafından
Bence biraz tanı sonra evine al kimin ne olduğu belli değil valla bu devirde birde virüs var dikkat etmek lazım 
0 oy
tarafından
Valla bende senin gbiyim komsum hemn ev girmeye geldi cok samimiyiz bitişigmde kaoimi caliyir kapidan sohbet edoyiruz raharsiz etkiyiruz *** *** birbrmizi
0 oy
(887 puan) tarafından
Bence acele etme bi kac aay bi tani ölc tart sonra samimiyet kur .belli olmaz yuzu melek ici seytan cok zamanimizda 
(3,769 puan) tarafından
Orası da öyle tabi hklsn cnm
0 oy
tarafından
Valla canisi ben kendim olsam.yapmam.cokda müsade etmem gelip gitmesine hele ki bu devirde ben çok insan sevmiyorum sanırım o yüzden yani bence uzaktan muhabbet daha iy
(3,769 puan) tarafından
Bende hani evde bir ses olsun bı sohbeti edecgm birşeyler paylaşcgm biri olsun çok isterdim tv vs yasak evde bı ben bı kızım sessizlik bana kafayı yedirtiyor bazn
0 oy
(903 puan) tarafından
Ben olsam asla güvenmezdim
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Mesafe iyidir canım.. ne haddi aşan olur..ne kalbi kıran.. zamanın var nasılsa yavaş yavaş kaynaş derim..
0 oy
(191 puan) tarafından
Temkinli davranmak en iyisi fazla samimiyet tez ayrilık hem daha yeni taşınmışsın güvenme hemen derim bence
0 oy
(48,710 puan) tarafından
ben samimi olmazdim onceki postundada yazmistim dikkat et mesafeni koru diye. 4 yillik evliyim daha komsumun evibe girmedim kapida karsilasirsak yapariz yapariz dedikodumuzu fazlasina gerek yok
0 oy
tarafından

Bahcede toplanip otururlar di mesela benide cagirirlardi otururduk 5 sene oturdum eski evimizde kimsenin evine gitmedim onlarida cagirmadim ordan tasindiktan sonra evlerine gider oldum onlari cagiririm mesela oda herkesle kolay samimi olmam toplumda once konusmalarina bakarim mutevazi ise konusurum yok kendini begenmis biriyse asla isim olmaz dedigim gibi önce gozlemlerim bu zaman a kadar da hic yanilmadim sende dene bence 9 sene olacak evliyim toplasan surekli gorustugum 4 komsum var onlarda mesela kac sene oldu 2 si baska sehirlere tasindilar ama irtibati koparmadik  :))

0 oy
(1,008 puan) tarafından
bende tasinali 1 aya yakın.olucak karşı komşumu simdilik sevdim gibi ama.daha ne giderim nede çağırırım virus var bir kere birde bh devirde biraz taniman.lazim muge de.neleri.duyuyoruz bana erken geldi 
0 oy
(470 puan) tarafından

Üç senedir aynı evde kiradayiz ama kmsularim evine bı defa grmisimdir o da bu sene yani yenibyeni samimi oliyrm o da hepsiyle değil huylarını öğrenmeden atlama bnce snra bu hikayede yanan sen olursun:D

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Daha çok yeni şu devirde kimseye güven olmuyor. Şahsen kendi adıma böyle bir şey yapmam yeni taşınmışsın hele de şu virüs döneminde hiç hiç çağırmam. 
0 oy
(680 puan) tarafından
Karşı komşumla yaptığımız her yemeği paylaşırız ama daha gidip oturmadım bende cağırmadım
0 oy
tarafından
Eyyyy nerden girdim bu posta nas csnim helva cekti nadil ysparum simdi kim kalkio yapacak :( valka kimsrnin iyi niyeti e guvenme hele biraz dur sen kekini yap gotur onlara hemen alma evine biraz tani
(3,769 puan) tarafından
Yaa demeyaa uff bak şimdi içime dertoldu yaa helva cekisin özür dilerim, :(

Hakkını helal et LUTFEN

Annem gitmeden bı kahveye çağırmıştk gerçi

Ev sahibimn kızı bide o
tarafından
Helal olsun canim son ay asiri midem bulaniyo esimle hep tartisiyoruz niye canin  birsey cekmiyo ceksinde alim diye o yuzden rahatlikla giriyirum postlara bu sefer boyle oldu :) ee daha once muhabbetiniz olmussa neden olmasin sen bilirsin ben kapidan kapiya muhabbet sandim
0 oy
(119,442 puan) tarafından
Dur canoo az bekle hemen samimi olma nolur nolmaz 
(3,769 puan) tarafından
Pazar günü kahveye çağırmıştk gerçi
Ama dediğin gibi ilk zamanlar dan hemen eve çağırmamak lazım bu kdr sık

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 126 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Esma94 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 153 göst.