0 oy
394 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
tarafından kapalı
kizlar erkek bebegim olcak eşimin babasinin adini koycaz kayinbabam ilk bebegi onlara soyledigimizde 2 dedenin adi olsun demisti hosuma gitti esimde 2 inci cocugun adini yemin ediyorum babanin adini koycam simdi bebegimizin ismi ibrahim kuzey kuzeyide annemlerle birlikte koyduk sizce kendi babama ayip etmis olur muyum 
notu ile kapatıldı: Lütfen soru başlığını kurallara uygun şekilde yazalım.

6 Cevaplar

0 oy
(2,849 puan) tarafından
Çok da güvenme eşine canm ne belli ikincinin erkek olacağı bnce iki dedenin adi olsun babanin adi ne 
(2,849 puan) tarafından
Konus onunla iki dedenin adi olsun de 2 erkek olacağının garantisi yok de
(5 puan) tarafından
deneyim bakalim ne diycek
(2,849 puan) tarafından
Aynen bi dene bakalim
(5 puan) tarafından
tesekkur ederim yardimci oldugun icin
(2,849 puan) tarafından
Ne demek canm insallah esin ikna olur
-Reklam-
0 oy
(4,237 puan) tarafından
2. Bebenin olacaginin garantisi varmi deseydin hadi kiz oldu oda babana soylediysen ismini koyacagini ayip olr ama soylemediysen sikinti yok canm
(5 puan) tarafından
anneme demistim koyarim belki diye kesin bisey f
demedim
(4,237 puan) tarafından
Kesin demediysen darilmaz heralde
(5 puan) tarafından
yookkk aksine kuzey ismini onlarla karar verdik annem babam oyle insan degiller canim
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Ben sevmiyorum aile buyuklerinin ismini koymayi esimle kendmz karar verdk biz amine ismine kmseye sormadik
(119,056 puan) tarafından
Kiz kuzey mi koycan yerim seniii vallaha billaha seninde bebegin cok tatli olcak bende kuzey koydum baby boyum cook tatli
(5 puan) tarafından
yaaaaaa insallah benimkide oyle olur canimi sikmayim demi su yukarda yazdiklarim icin bana fikir verir misin
(119,056 puan) tarafından
Kiz ne ayip etmis olcan ibrahim guzel ama kuzey daha guzel kuzey dersin
(5 puan) tarafından
aynenn canim kuzey derim tabiki tesekkur ederim fikrink soyeldigin icin
(2,104 puan) tarafından
Senin prens hic aklma gelmedi kiz uyku sersemi yazdm ☺️ kuzeyler cok balll oluo☺️❤
0 oy
tarafından
9ay karninda taşıyan sensin niye soruyorsunki kendi begendin ismi koy
(5 puan) tarafından
kuzeyide begeniyorum ama babamin ismini koymadim diye ayip mi etmis oluyorum diye rahatsiz oldum
0 oy
tarafından
İkinci çocuğunun olacağını yada olursa da erkek olacağının garantisini nasıl veriyor eşin 
(5 puan) tarafından
bilmiyorum canim ya ne yapmam lazim sasirdim kaldim kuzey isminide kendi annemlerle kararlastirip koyduk babamin ismini koymadim diye üzüluyorum ama nasil kuzeyden mehemete cevirebilirim bilmiyorum
tarafından
İbrahim mehmet de çok uzun oluyor baktığın zaman ama baban da küser mi kii acaba bilemedim
(5 puan) tarafından
yokkk aksine hic bisey demez neden koymadin yapmadin diye onlara takilan bi adam degil canim allah nasip ederse 2inciye koyarim rabbim o gunleri gormeyi nasip eder insallah
0 oy
tarafından
Ona ayıp olur buna ayıp olur die kendini üzme. Gönlünden ne geciyorsa koy. Bana göre isim koymak annenin hakkı kimse kusura bakmasın. Bende babaların adları aynı olunca koyacaz demiştim ama 2 sene ugrastım zorla bi bebeğim oldu hadi bi daha olmazsa die kendi istediğimi koydum iki konusup sustular. 
(5 puan) tarafından
yaaaaa icimi ferahlattin yemin ediyorum kuzeyi ben koydum zaten canim iste acaba kendi babamin adini mi koysaydim diye dusundum sonradan sonra ibrahim mehmet agir olur diye kuzeye döndüm allahim nasip eder 2 inci bebegim erkek olursa onada kendi babamin adini vercem sence simdi bunun icin stres yapmiyi. demi kendime
tarafından
Yapma tabi ki de koymak zorunda değilsin bu senin keyfine kalmış bişey.
(5 puan) tarafından
tesekkur ederim ayip mi ettim kendi babama diye dusundum onun icin strese girdim canim sagol

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 220 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
8 Haziran 2021 Aile kategorisinde Rose22 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
8 Haziran 2021 Aile kategorisinde Rose22 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 191 göst.